ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 0-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 0-0

Мнениеот Jackxxx » 11 дек 2020 18:38

_
[center]АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА 2020/2021
Изображение
събота, 12.декември.2020г. - 19:30ч.

Изображение Изображение Изображение

Стадион: Олд Трафорд
Изображение

Оле Гунар Солскяер ________________________Хосеп Гуардиола
Изображение VS Изображение

Съдия на мача: Крис Кавана
Изображение[/center]

Мача ще бъде предаван пряко по: Изображение
Линкове за мача може да намерите тук: Изображение
Последна промяна от Jackxxx на 12 дек 2020 21:33, променено общо 1 път.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


На линия
Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1073
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 12.12

Мнениеот Scholesy93 » 12 дек 2020 17:02

То Оле от две години все го уволняват, баш като му опре ножа в шията и тия нашите вземат някоя победа. Няма да се учудя ако бием. Но няма и да се учудя ако ни надънят задните части. Естествено вече мога да ви кажа петимата назад-Де Хея, Линдельоф, Магуайър, Шоу, Уан-Бисака. Защо да ги сменя, бетонец сме в защита.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 12.12

Мнениеот vasilnv » 12 дек 2020 19:15

Мдам, прав беше. Нямам търпение да видя Шоу как ще дриблира и твори като уинг-бек. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

На линия
Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1073
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 12.12

Мнениеот Scholesy93 » 12 дек 2020 20:21

Брех, можели тия. Нямаме положение вярно, ама за пръв път този сезон виждам качествено полувреме и интелигентна игра. Добро движение без топка, спокойно разиграване под натиск. Добре, че два мача поред ни вкараха по един и същ начин от корнер, та Оле тактическия гений да реши:А, ама верно ли има и друг начин на изпълнение на корнери освен изсипване на топката на далечната греда към Магуайър и фаул в атака? Сто години чакам и ние малко акъл да вкараме в тия корнери.
Един Кавани липсва за гола. Тия Мейсън и Рашфорд просто нямат никакво позициониране. Бруно, Шоу, Бисака пробиват по крилото, тия двамата седят назад и чакат да получат центриране на 10 метра зад наказателното поле. Лукаку лесни ги бележил, ама то за да ги бележиш лесни трябва да знаеш къде да застанеш. Нашите шоколадчета напред не знам как искат да вкарат напред, като не влизат в наказателното поле.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 12.12

Мнениеот MuFc1878 » 12 дек 2020 20:26

Не. Просто Сити са супер скандални. Ако не повишат темпото, мачът си е 0:0 като оня с Челси. Ама все си мисля, че ще видим някоя идиотия в защита и ще паднем много глупаво.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 12.12

Мнениеот vasilnv » 12 дек 2020 21:21

Скукааааа :x
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 12.12

Мнениеот Jackxxx » 12 дек 2020 21:28

Аве няма ли някакъв механизъм да ги накажат сега всичките футболисти, треньори, мениджъри и направо и двата клуба като цяло за безлична и скучна игра. Този мач беше събиране на местният клуб по джогинг, да се разтъпчат малко. Такова нежелание и от двата отбора да играят футбол е скандално.

Иначе, докато Оле не започне да пуска Дони вместо Грийнууд титуляр няма да стане. Бруно цял мач не може да си намери място - ту в центъра, ту на дясното крило, ту на лявото и като получи топката около него празно, няма на кой да я даде. Рашито и Мейсън изчезнали някъде се крият напред, Погба чака обаждане от Зидан, Фред търчи на някъде, Скот ходи постоянно да вземе топката от краката на Линдельоф и Бисака.

Накрая съдията и продължение не му се даваше, ама от няма на къде даде 2 мин.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

На линия
Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1073
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 12.12

Мнениеот Scholesy93 » 12 дек 2020 21:32

Ами Сити този сезон няма да са шампиони, защото ефектът Пеп отмина. Ние няма да сме в топ 4, защото ефектът Оле продължава.
Много добре първо полувреме, второто играхме така, както Оле тиквата ги учи. В тази ни плачевна форма, след онзи срам преди 3 дни, а и с оглед класата на съперника, точка в този мач не е лоша. Но Оле прекалено доволно приема такива точки на Олд Трафорд срещу отборите от топ 6. С Челси играхме 0-0, със Сити се задоволихме за 0-0, със Арсенал гонихме 0-0, ама Погба гонеше духове в наказателното поле. Аз наистина не знам кой все още гледа този треньор и вика:Ето това е Юнайтед. Играем страхливо, юношите с едно изключение не се допускат до първия отбор, отборът не играе с хъс, един конкретен играч срами отбора при всяка възможност, ама ние пак го галим по главата и го пускаме титуляр, а треньорът, вместо да отиде на тъчлинията, стои на скамейката със скръстени ръце и крака. Как да го уважават играчите този треньор?Та Погба и агента му въртят номера, а франсето пак титуляр. Оле е толкова далеч от сър Алекс колкото Спас Делев от Меси. Дедо това франсе веднъж му би шута, а сега, след тези изцепки на агента му, щеше да го забие година и половина при U23 да се учи на уважение.
Скот се видя, че знае какво означава екипът на МЮ. Ако играеше така всеки мач в центъра щяхме да сме топ. Фред, Линдельоф, Магуайър, Уан-Бисака и Шоу определено ме опровергаха. Но имам две притеснения: Рашфорд и Марсиал демонстрираха голямо развитие миналия сезон, този играят и двамата като Уелбек, а с двама Уелбеци в атака успехи не е редно да очакваме. И Бруно, също както в края на миналия сезон, вече официално е изморен. Тактика от тундрата не се учи от грешките си-миналия сезон го пускахме всеки божи мач, включително и в купите, и накрая излизаше на терена само да бие дузпите. Сега как ще го караме до края на сезона не знам. Оле няма да му даде почивка, защото в продължение на една година е легнал и той на гърба на Бруно та да си запази работата. За мен Бруно да вземе пример от Погба и да симулира контузия един месец, че второто полувреме едвам вървеше.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 20/21 | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 0-0

Мнениеот smoothc » 12 дек 2020 21:47

Явно тази година в дерби мачовете ще е така.
1:6 Тотнъм
0-0 Челси
0-1 Арсенал
0-0 Ман Сити
? Ливърпул


Хм? Всъщност хубаво би било да има баланс, но както и преди съм казвал - предпочитам да не спечелим дерби мач, но след това да вземем няколко поредни победи срещу Среда-Дъно, а не както преди - бием Топ отбор и след това х**й.

* Тревожна новина
В последните 8 домакински мача на Олд Трафорд(4 равни и 3 загуби) - 1 победа(от дузпа). :oops:

* До края на годината
ШЮ
Лийдс
Лестър
Уулвс


10/12 или 12/12 точки, мисля че ще е повече от добър завършек на годината.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Scholesy93 и 18 госта