ШЛ | групи | ПСЖ - Манчестър Юнайтед | 1-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ШЛ | групи | ПСЖ - Манчестър Юнайтед | 20.10

Мнениеот MuFc1878 » 20 окт 2020 23:53

Честита победа. Напълно занулихме прехвалените звезди на ПСЖ :shock:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ШЛ | групи | ПСЖ - Манчестър Юнайтед | 20.10

Мнениеот vasilnv » 20 окт 2020 23:55

Рашконииииииииии
Толкова си ядосвах на нас*аната ни игра второто. Добре че дон Марсиалкис вкара, та да се юрнем малко напред. Много слаб ПСЖ.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ | групи | ПСЖ - Манчестър Юнайтед | 20.10

Мнениеот boys85 » 20 окт 2020 23:58

ПСЖ не можеха да ходят в последните 20 минути. Физически бяха на светлинни години от англичаните.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38920
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ШЛ | групи | ПСЖ - Манчестър Юнайтед | 20.10

Мнениеот tevez » 20 окт 2020 23:58

Честита заслужена победа!
За мен перфектен план на ОГС, страхотно изигран мач от всички футболисти, донякъде с изключение на Марсиал, който продължава да е като бавноразвиващ се от началото на сезона. Изненадам съм от добрата игра в защита, Туанзебе избухна в този мач, Бисака ги побърка с шпагати, дори Шоу игра много добре като централен и после ляв бек. В центъра ФРЕД и Мактимини доминираха и не даваха пиле да прехвръкне, а Бруно и Рашфорд създадоха достатъчно положения, от които можехме да се възползваме много по-рано, но Навас е доста добър вратар и спаси ПСЖ от по-голяма загуба. Добро включване на Погба, асистенция и после се бори до последната секунда. Тухел и Неймар ще продължават да сънуват кошмари от Юнайтед на Парк де Пренс.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1073
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ШЛ | групи | ПСЖ - Манчестър Юнайтед | 20.10

Мнениеот Scholesy93 » 21 окт 2020 00:16

Е и аз не мога копче да кажа на Оле.Днес се представиха добре момчетата.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ШЛ | групи | ПСЖ - Манчестър Юнайтед | 20.10

Мнениеот vasilnv » 21 окт 2020 00:35

Ииии бтв, Туанзебе е животно :shock:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ШЛ | групи | ПСЖ - Манчестър Юнайтед | 20.10

Мнениеот smoothc » 21 окт 2020 00:52

Превзехме отново Париж! Става ни навик 8-)

Отличен втори отговор на загубата 1:6 срещу Тотнъм, няма две мнения!
Но както знаете, от всичко за мен най-важното е, че продължаваме да вкарваме минимум 2 гола.
Де Хеа и днес напомни за добрите си дни, Линдельоф малко се е кротнал, така че...
Единственото парадоксално е, че в последните два мача... си вкарахме 2 автогола(Шоу и Марсиал). :evil:


Превръщаме се в уникално устойчив гост, нещо което в един момент ни липсваше.
В началото дек 2019 тръгна силно като гост, пък бяхме леко колебливи като домикин, след това доста се стабилизирхме като домакин, но пък изпуснахме нещата като гост...
Сега пак сме силни гости и колебливи домакини....
Мамка му, време е да се намери баланса!

Знаете ли, че...
Последните 4 мача във ВЛ на Олд Трафорд - 0-2-2
Последните 2 мача в ШЛ на Олд Трафорд - 0-0-2
Последния мач за КК къп на Олд Трафорд - 0-0-1

Време е срещу Челси всичко това да се промени!


Всеки мач дузпичка. Ако не я вкараме, се пребива

Атакуваме често и се правят резки движения в наказателното поле, използва се скоростта - това е рецептата!

За протокола: С Бруно, Мата и Телеш вече съм една идея по-обнадежден, че можем да вкараме след корнер.
Изпълненията на Телеш ми папомнят много за Уорд-Прауз - перфектна парабола, само да има кой да я засече.
Но с Хари мисля, че доста добре ще си паснат, той какъвто е смел и безразсъден. :lol:

p.s.
Другата ключова новина е, че: Скот Мактомини е безценното ни оръжие пред защитата в последните два мача!!

p.s.
Аз иначе си продължавам да чакам следната XI
ДХ(това е Дийн Хендерсън, но ако Де Хеа показва/запази тези игри... нека е титуляр).
УБ-Линдельоф(може и Туанзебе)-Хари-Телеш
Скот
Дони-Бруно-Погба
Кавани-Рашфорд


Който каквото ще да казва, но мисля че към момента имаме прекрасна широчина и т.нар. А и Б-отбори, което е привилегия!
Вратари - отлично-към топ(Де Хеа, Дийно и Грант образуват със сигурност най-доброто вратарско трио в света).
Много жалко за Ромеро, той със сигурност заслужаваше друга съдба, но....

Защита - над средното-към много добре(когато Хари е във форма, Линдельоф не прави глупости и бековете са стабилни, нещата изглеждат доста добре)

Халфова линия - много добре-към отлично(2ма топ класа Бруно и Погба + няколко черноработници) + опита на Мата и моторетката Дан Джеймс, че дори и Лингард, който ако не се лигави, понякога може да е доста полезен.

Нападение - отлично-към топ(3ма, които могат да вкарат 40+ гола/за сезон + машината Кавани(+ Игало до зимата)

* Реално най-много ни ЛИПСВА топ централен защитник(за партньор на Хари), това е истината!
Във всички други линии имаме по 1-2ма топ играчи, това е!

------------
Специалната порода играчи към момента са:
Хендерсън, Уилямс, Хари, Скот, Дони, Бруно, Матич, Кавани + Рашфорд(когато му дойде музата) и Фред(като зло куче е)
Това са т.нар. играчи с лидерски качества, с много по-високи нива на хъс/концентрация в сравнение с останалите.
Респективно, те и доста рядко биха те предали!

* За Телеш и Пелистри все още нищо не мога да кажа, но...
Всички останали - често имат нужда от шутове в гъза и много крещене(един Рой Кийн би свършил отлична работа), за да играят по-мотивирано и с високо КПД.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ШЛ | групи | ПСЖ - Манчестър Юнайтед | 1-2

Мнениеот MuFc1878 » 21 окт 2020 08:37

Добра победа на трудно място за гостуване, но за нас по-важният мач е през уикенда. Бая сме зациклили в шампионата.

Оле записа нереален рекорд - 10 поредни победи като гост. Абсолютно постижение в историята на клуба.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6045
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ШЛ | групи | ПСЖ - Манчестър Юнайтед | 1-2

Мнениеот MASTER_COOL » 21 окт 2020 10:19

Абсолютно заслужена победа. Видя се, че когато са подбрани точните изпълнители в подходяща схема, нещата се получават.
Варианта с халф-бекове АУБ и Телеш, трима в центъра на защитата и двама нападатели ( Рашфорд и Марсиал или Грийнууд и Кавани) е абсолютният максимум към момента.
Ще се окаже, че сезона едва сега започва за Юнайтед
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ШЛ | групи | ПСЖ - Манчестър Юнайтед | 1-2

Мнениеот MuFc1878 » 21 окт 2020 10:36

Телеш праска много брутални центрирания. Това, ако има таргетмен като Кавани, ще стане интересно. Раши и Марси са далеч от играта с глава. Също се доказа, че само един измежду Рашфорд, Марсиал и Мейсън трябва да е титуляр.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта