ЛЕ | 1/16 финали | Манчестър Юнайтед - ЛАСК | 2-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1073
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/16 финали | Манчестър Юнайтед - ЛАСК | 05.08

Мнениеот Scholesy93 » 05 авг 2020 22:50

Няма братче. Тая скамейка е пълен плач. Джеймс, Мата и Лингард са най-безполезните инвалиди във ВЛ в момента. Първият просто няма грам IQ и умения. Втория само пасове назад дава. Третия няма да го коментирам. Не мога да повярвам, че Анхел си тръгна. Не мога да повярвам, че Чонг и Гарнър са резерви. Какво носят тия уж опитните трима, което юношите нямат?
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/16 финали | Манчестър Юнайтед - ЛАСК | 05.08

Мнениеот smoothc » 06 авг 2020 05:05

Имаше няколко положителни и доста отрицателни неща в мача!
Хубавото е, че все пак технически успяхме да обърнем резултата, но очаквах много повече като мотивация/качество от страна на някои играчи.

В следващата фаза ще играем с Копенхаген.
Исторически(очаквано) балансът ни срещу датски отбори е доста добър и вярвам, че няма да имаме особени проблеми.
Да, доста похвално и същевременно червена лампичка за нас е, че успяха да елиминират шампиона на Турция, но така или иначе предпочитах Копенхаген на този етап.
Турците имат някои опитни футболисти, кардинално са по-класен отбор(нищо че отпаднаха в случая), не на последно място - исторически Ман Юнайтед неведнъж е имал перипетии срещу турски отбори, така че...

Убеден съм, че Солскяер си е записал в черния тефтер някои изяви от снощния мач, и в този ред на мисли категорично очаквам, че тежката артилерия титуляри отново ще са приоритет.
Бруно-Погба-Матич-Рашфорд-Марсиал-Грийнууд

Понякога сме критикували, че този или онзи "отново" не получава игрови минути, но... срещу ЛАСК малко или много се убедихме, че в крайна сметка не е случайно, че Солскяер ги третира по този начин.
Създават се сериозни въпросителни за бъдещето на някои играчи в Ман Юнайтед.
Крайно време е!

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/16 финали | Манчестър Юнайтед - ЛАСК | 05.08

Мнениеот MuFc1878 » 06 авг 2020 07:45

Много слабо от резервите, които уж трябва да покриват останалите в хода на сезона. Дори Скот и Фред бяга доста зле. Перейра и Чонг добре се включиха. Поне показаха желание. У другите и това нямаше.

Ако решат да играят, както в мачовете след голямата пауза, би трябвало да вземем купата. Не знам обаче каква им е настройката. Може да искат плажове вече.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6045
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/16 финали | Манчестър Юнайтед - ЛАСК | 2-1

Мнениеот MASTER_COOL » 06 авг 2020 10:05

Резервите ни в голямата си част са СУПЕР ПОСРЕДСТВЕНИ футболисти !
Без ударна селекция това лято , дори не можем да говорим за участие в битката за титлата.
Сити и Пуул са на различно ниво, също така и Челси с новите им играчи (Вернер и Хаверц ) ще са с едни гърди пред нас. :idea:

Санчо, Кулибали и нов нападател са абсолютно задължителни !
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/16 финали | Манчестър Юнайтед - ЛАСК | 05.08

Мнениеот vasilnv » 06 авг 2020 10:38

Scholesy93 написа:Гледам ги моите любимци Мата и Лингард и продължавам да се чудя защо Анхел не му дадохме повече минути тоя сезон. И продължавам да се чудя защо Гарнър, Чонг и Менги са на скамейката. Оле с нищо не ме е убедил, че дава шанс на юношите. Лингард и Мата не заслужават да са на терена.

И аз се чудя кво пречеше да пусне примерно Менги вместо Магуайър, който май тоя сезон не е пропускал мач.
Чонг се включи много силно, не знам защо не му гласува малко повече доверие.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/16 финали | Манчестър Юнайтед - ЛАСК | 2-1

Мнениеот MuFc1878 » 06 авг 2020 10:50

От това, което прочетох, Чонг отива в Германия. Уилямс за сега не ми се вижда като дългосрочна опция на левия бек. Трябва нов човек там и Люкито да пали джапанките на някъде.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/16 финали | Манчестър Юнайтед - ЛАСК | 2-1

Мнениеот vasilnv » 06 авг 2020 12:06

Кво Германия, той нали подписа нов договор. Ама и аз да съм да негово място и аз ще си бягам - тоя сезон май общо не му се събират два мача. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/16 финали | Манчестър Юнайтед - ЛАСК | 2-1

Мнениеот MuFc1878 » 06 авг 2020 13:22

Отива под наем :lol:

Tahith Chong is expected to complete a loan move to Werder Bremen for the 20/21 season, with his agent meeting United today. #mufc
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта