Манчестър Юнайтед - Борнемут

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Манчестър Юнайтед - Борнемут

Мнениеот tevez » 13 дек 2017 21:38

Една бърза тема за мача, който започва след малко.
Дано запишем една убедителна и спокойна победа.

Пряко по Диема Спорт 2.
Ето и титулярите - Изображение

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1049
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Борнемут

Мнениеот Scholesy93 » 13 дек 2017 22:37

Иначе и феновете ни са страхотни, най вече тези по трибуните.Вместо да освиркват Моуриньо или Уудуърд, Лукаку е изкупителната жертва.От три месеца играе за нас и вече се държим отвратително с него.Все едно той е виновен, че през три дни играе по 90 минути и вече едвам ходи по терена.Или все едно той е виновен, че седи изолиран сам напред почти всеки мач и трябва да се чуди как да овладее изсипаната топка между трима защитника.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Борнемут

Мнениеот MapTo_D » 14 дек 2017 00:33

Не знам Лукаку колко се задъхва, ама Мата завалийката силите го напускат, как тичаше в края не беше реално.
Иначе слаб мач. Г-н Специалния явно беше казал, че 1:0 е добър резултат и трябва яко да се браним срещу борещия се за оцеляване отбор. Превъзхождаха ни по всичко, и удари, и корнери. За наше щастие / кой колко е щастлив е др въпрос/, успяхме да вкараме някакъв гол... И метеорологичната обстановка хич не беше за футбол, но каквото такова. Продължаваме да браним втората позиция.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Борнемут

Мнениеот smoothc » 14 дек 2017 00:45

Важното е, че спечелихме, че след загубата в дербито само издънка срещу Борнемут ни трябваше...
Като цяло бяхме предвидими, гостите имаха повече опасности, играха по-надъхано и с малко повече късмет спокойно можеха да вземат точката.
Отворен мач в общи линии, но слабата ни игра в изграждането на атаките и завършващите удари, които определено бяха доста зле - кардинално оставиха лошо впечатление, а трябваше спокойно да си ги качим на разлика, вместо да тръпнем в последните 10 минути.
Неприятен късмет за Рашфорд с онзи шут от 25 метра - наистина щеше да се получи страхотен гол.
Атмосферните условия бяха тежки, но на практика това не попречи на Борнемут да осъществяват добри атаки, с някои реални опасности, спечелиха и доста корнери, което е атестат за смелата им игра в крайна сметка.
Особено съм доволен от играта на Де Хеа, Шоу, Джоунс и МакТомини.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Борнемут

Мнениеот Jackxxx » 14 дек 2017 09:25

Едва издрапахме срещу Борнемут, но с оглед на настроението след мача със Сити може да допуснем, че е нормално. Но не виждам какъв му е проблема на Моуриньо да остави Лукаку на пейката. Спокойно можеше този мач да играе с Рашфорд в центъра и Марсиал и Мата/Лингард по крилата.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

ACDC
Мнения: 90
Регистриран на: 17 май 2009 23:07
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Борнемут

Мнениеот ACDC » 14 дек 2017 14:37

Все пак Лукаку е незаменим при статични положения и защита.. А на тренерчето това му е целта, не да се вкарват голове :)

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1049
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Борнемут

Мнениеот Scholesy93 » 14 дек 2017 15:25

Лукаку е редовен титуляр, защото ние освен изсипани топки друго не можем.И за него, и за отбора, 2-3 мача почивка ще дойдат добре.
А без Погба сме трагедия.Сега остава и третия мач да мине, след това може и пак да заиграем футбол.Ерера не знам какво му стана, но щом Моуриньо предпочита да пусне юноша пред него, значи нещата са ясни.Чак не мога да повярвам-2017 награда за най-добър играч, 2018 ще го пуснем със свободен трансфер.
Между другото, в атака хептен ще отслабнем лятото-Ерера, Мата, Фелайни, Карик и Ибрата ще са аут.Михтарян и той натам е тръгнал.Оставаме с Лукаку, Рашфорд, Марсиал, Лингард, Погба и Матич.Тоест налято Моуриньо ще докара нови четирима за 200 милиона и ще каже, че има нужда от още една година.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Борнемут

Мнениеот tevez » 14 дек 2017 23:43

Добре, че ми спря нета, че пропуснах този спектакъл.
Исках спокойна победа, но не е било никак спокойно.
Единствено се успокоявам като видя резултата на Ливърпул.
Ние поне такива мачове може с мъка, но ги взимаме.
Погба липсва много и това си личи много. Никаква идея в центъра на терена без него.
Сега срещу Бромич очаквам подобна мъка и нещо от сорта на 0-1, 1-2.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1049
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Манчестър Юнайтед - Борнемут

Мнениеот Scholesy93 » 14 дек 2017 23:54

tevez написа:Добре, че ми спря нета, че пропуснах този спектакъл.
Исках спокойна победа, но не е било никак спокойно.
Единствено се успокоявам като видя резултата на Ливърпул.
Ние поне такива мачове може с мъка, но ги взимаме.
Погба липсва много и това си личи много. Никаква идея в центъра на терена без него.
Сега срещу Бромич очаквам подобна мъка и нещо от сорта на 0-1, 1-2.

Аз очаквам 0-0.Борнемут се опитаха да нападат, ние такива отбори можем да ги бием-с героизми от Де Хея и някоя изсипана топка.
Без Погба не виждам как ще отключим защитата на УБА.А и те както разчитат на статични положения, а Лукаку в защита в момента е в коледно настроение и раздава подаръци на съперниците ни, като нищо ще ни направят някоя изненада.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта