ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - ЦСКА Москва | 2-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3982
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - ЦСКА Москва | 05.12

Мнениеот UltraBlue » 06 дек 2017 00:38

kingofpop написа:Абе кво става с Мхитарян :?

Подобрява си формата :mrgreen:
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - ЦСКА Москва | 2-1

Мнениеот Jackxxx » 06 дек 2017 09:22

Мхитарян се намира в доста незавидно положение. Явно в момента е дълбока резерва. Според Жозе на Ибра му се налага да тренира по различна от останалите схема и съответно да се контролира натоварването му, за това не беше в групата. Не е контузен, просто го пазят.

Доволен съм от Шоу, цял мач си игра от ляво сам и покриваше цялото крило. Явно е следял много внимателно какво прави Ашли последните мачове. Имаше някои много добри шпагати, които обаче срещу играч като Стърлинг са почти сигурни дузпи. Трябва да внимава. Иначе за гола нямаше вина. Беше се наредил на една линия със защитата, но Смолинг беше по-назад и прецака засада.

Последните 3 мача се наблюдава нещо много позитивно според мен. Това е отношението към мача и нагласата на играчите в моментите, когато става напечено на терена. Уотфорд когато върхнаха два гола, Арсенал, когато върнаха 1 гол и вчера ЦСКА дори поведоха. След тези моменти обикновено очакваш противника да играе на върха на вдъхновението и да те притиска още повече, а ние всъщност успявахме да поемем контрола в центъра и да вкарваме голове. Това отношение според мен липсваше при ЛВГ и Мойс.

Изображение
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - ЦСКА Москва | 2-1

Мнениеот MapTo_D » 06 дек 2017 19:00

Да се падаме с Реал сега и да ги сваляме от трона. Те завалийките, хич ги няма нещо тоя сезон.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - ЦСКА Москва | 2-1

Мнениеот Scholesy93 » 06 дек 2017 19:33

MapTo_D написа:Да се падаме с Реал сега и да ги сваляме от трона. Те завалийките, хич ги няма нещо тоя сезон.

То 2012-2013 същото си ги мислехме.Реал в Европа си играят, ще видим какво ще стане.
Мен ми се иска Байерн или Юве.Сериозни отбори искам, та да станат мачове.Ако ще играем в този турнир, то да играем с най-добрите.Ако не можем да го спечелим, то да изпадаме рано рано.Но не виждам смисъл да играем с някакви Шахтьор и след това да изпаднем на полуфинала.А и мисля, че имаме добри шансове срещу повечето отбори.Реално само ПСЖ, Барса и Реал ме плашат.Но дори и срещу тях с добри контри и геройства от страна на брадатия испанец можем да постигнем резултати.
На мен Шоу доста ми хареса.По-добра опция на Йънг е от Блинд или Дармиан.А и ми се струва, че е втория ни най-бърз играч след Рашфорд.Момчето има енергия и желание да се бори.И съм съгласен, че по-скоро Смоу заспа при гола, отколкото вината да отиде при Люк.Притеснява ме много играта на Погба, най-вече защото играе страхотно след контузията от миналия сезон и тези три мача без него ще са мъчение.Доста сме зависими от него, дано Ерера си върне миналогодишната форма, че в центъра пак ще сме трагедия както преди месец.Паля свещ Моуриньо да не реши да пусне Матич и Фелайни пак заедно.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - ЦСКА Москва | 2-1

Мнениеот MapTo_D » 06 дек 2017 22:05

Не че нещо, но тогава, ако не беше рязания кавал със свирката, който изгони Нани, червен картон, който само той видя, Реал си бяха готови изхвърлени от турнира. Сега не ги знам какво играят в лигата, но Тотнъм ги приземи на Уембли...

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - ЦСКА Москва | 2-1

Мнениеот Scholesy93 » 06 дек 2017 23:32

MapTo_D написа:Не че нещо, но тогава, ако не беше рязания кавал със свирката, който изгони Нани, червен картон, който само той видя, Реал си бяха готови изхвърлени от турнира. Сега не ги знам какво играят в лигата, но Тотнъм ги приземи на Уембли...

Ти да не мислиш, че сега ще е нещо по-различно?Едва ли има някой от йерархията в УЕФА, който предпочита на финала на ШЛ да види Моуриньо и автобуса вместо Роналдо, Асенсио, Модрич и т.н.Повярвай ми, дори и да играем добре, сто на сто ще си изсмучат някъде от пръстите някоя абсурдна дузпа или нещо от тоя сорт.Последните години при стареца имахме два слаби мача във ШЛ, при които бяхме тотално надиграни и заслужавахме да паднем-на финалите с Барса.А в другите случаи бяхме деликатно избутани настрани от реферите-2010 Байерн бяха готови да се прибират вкъщи, но Рафаел отнесе секирата.След три години беше Нани.
И тоя път ще е тъй-при Моу ще вземем да поведем на ПСЖ(Неймар), Барса(Меси) или Реал(Роналдо) от някоя контра или корнер, ще налеем бетонеца назад, въпросните отбори ще се зачудят как да ни вкарат, и съдията изведнъж ще реши, че някой от защитниците ни го е погледнал накриво и ще отсъди дузпа.Аз от 2009 насам изобщо не вярвам на съдиите в УЕФА.2009 финала трябваше да е повторение на 2008 година финала, щяхме да сме сигурно с четвърта ШЛ, ама нямаше как без Меси да се мине на финала.Той Платини тогава открито си каза, че не му харесвала идеята втора поредна година да има изцяло английски дуел на финиша.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13206
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - ЦСКА Москва | 2-1

Мнениеот sapio0o » 06 дек 2017 23:53

MapTo_D написа:Не че нещо, но тогава, ако не беше рязания кавал със свирката, който изгони Нани, червен картон, който само той видя, Реал си бяха готови изхвърлени от турнира. Сега не ги знам какво играят в лигата, но Тотнъм ги приземи на Уембли...


Вашият гол на Бернабеу падна след несъществуващ корнер.

Впрочем ако това не е червен картон, то какво е?

Изображение

Тотнъм никого не е приземявал. Реал Мадрид се приземява сам този сезон във всички турнири.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - ЦСКА Москва | 2-1

Мнениеот smoothc » 07 дек 2017 00:10

Реал като печели - "колко сме гранде".
Реал като губи - "сам се приземявал".
Признай(пред себе си), че този сезон не сте на нивото от последните две години, има тотален спад при някои играчи, Зидан също зацикля на моменти и като цяло след рязкото триумфиране, поради една или друга причина, в отбора просто няма топ мотивация.
Има кажи го 6 месеца до края на сезона и всичко може да се преобърне на 180 градуса, но в интерес на истината вероятността за нещо значимо е малка.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - ЦСКА Москва | 2-1

Мнениеот rmfan5 » 07 дек 2017 01:11

smoothc написа:Реал като печели - "колко сме гранде".
Реал като губи - "сам се приземявал".
Признай(пред себе си), че този сезон не сте на нивото от последните две години, има тотален спад при някои играчи, Зидан също зацикля на моменти и като цяло след рязкото триумфиране, поради една или друга причина, в отбора просто няма топ мотивация.
Има кажи го 6 месеца до края на сезона и всичко може да се преобърне на 180 градуса, но в интерес на истината вероятността за нещо значимо е малка.


Пич за тебе,Реал никога не са били на ниво,ти в кой ли мач не отписваш Мадрид,на базата на някакви изсмукани от пръстите статистики.
В ШЛ постепенно ще вдигнем оборотите,особено след загубата от Тотнъм.
Вероятността за нещо значимо е малко щото ти така си решил...
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - ЦСКА Москва | 2-1

Мнениеот smoothc » 07 дек 2017 01:23

Не, грешиш, за мен Реал Мадрид бяха на топ ниво в периода 1998-2002.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта