ЛЕ | 1/4 финал | Манчестър Юнайтед - РСК Андерлехт | 2:1 ET

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/4 финал | Манчестър Юнайтед - РСК Андерлехт | 20.04

Мнениеот tevez » 21 апр 2017 08:29

Честита победа и продължаване.
Напълно заслужено бих казал аз.
Можеше да не играем продължения, но тези малоумни пропуски ме изкараха извън нерви.
Важното е, че всичко завърши благоприятно и днес чакаме жребия.
Лошото е, че Ибра и Рохо ще отсъстват за дълго време. За шведа има съмнения за скъсани връзки. Ако се окаже вярна диагнозата, може би вече е изиграл последния си мач за отбора, а може би и в кариерата си.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/4 финал | Манчестър Юнайтед - РСК Андерлехт | 2:1 ET

Мнениеот Jackxxx » 21 апр 2017 09:20

Трябваше да спя 5 часа само тая нощ заради тоя мач.
По едно време ръцете ми се разтрепериха от тия пропуски.
Важното е, че се класираха момчетата и сега гледаме към полуфинала.
Браво на Рашфорд, два мача подред е направо фантастичен!
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/4 финал | Манчестър Юнайтед - РСК Андерлехт | 2:1 ET

Мнениеот tevez » 21 апр 2017 09:26

За този мач специално, ако беше фантастичен, нямаше да играем продължения. Не може сам срещу вратаря и да отиграеш по този начин или от границата на нак. поле без никой да ти пречи, да не можеш да уцелиш вратата. Много пропуски има, но поне е лъч надежда в отбора. Спрямо Марсиал например е като Роналдо.

Трябва да се отбележи асистенцията на Фелайни. Маркова за него. Шоу също е играл 30 минути с крампи, така че всички показват мотивация и характер, което е най-важно. Борят се всички заедно като отбор.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/4 финал | Манчестър Юнайтед - РСК Андерлехт | 2:1 ET

Мнениеот Jackxxx » 21 апр 2017 09:34

Аз визирам цялостната игра на Рашфорд. Движението в празните пространства, дрибъл, положенията, които създава, начина по който се раздава. Не може да очакваме всяко докосване да му се получава. Да, наистина трябваше да вкара сам срещу вратаря. И решението, което взе да заобиколи вратаря беше добро имайки предвид скоростта му. Но просто това единствено докосване до топката, с което трябваше да заобиколи вратаря му беше слабо. Тук говорим за едно докосване на топката в положение, когато тича с голяма скорост.

На фона на тази грешка пропуска на Ибрахимович е достоен за златен скункс от Господари на ефира. :)

А Марсиал изобщо не можа да влезе в мача.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/4 финал | Манчестър Юнайтед - РСК Андерлехт | 2:1 ET

Мнениеот soad » 21 апр 2017 12:06

tevez написа:За този мач специално, ако беше фантастичен, нямаше да играем продължения. Не може сам срещу вратаря и да отиграеш по този начин или от границата на нак. поле без никой да ти пречи, да не можеш да уцелиш вратата. Много пропуски има, но поне е лъч надежда в отбора. Спрямо Марсиал например е като Роналдо.

Трябва да се отбележи асистенцията на Фелайни. Маркова за него. Шоу също е играл 30 минути с крампи, така че всички показват мотивация и характер, което е най-важно. Борят се всички заедно като отбор.

Брат не може да си толкова негатовно настроен към един от най-вълнуващите млади таланти в света, смело го казвам. По нищо не отстъпва на един Мбапе, който цял свят му се кланя. След снощи особено имаше доста сравнения между тях двамата и много специалисти ги сложиха на кантар. Оценявайте това, което имаме. След като Златан излезе контузен, на Рашфорд му трябваха точно 17 минути като централен нападател за да вкара победния гол. Няма да се учудя ако ни изнесе на гърба си и сам ни вкара в ШЛ.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/4 финал | Манчестър Юнайтед - РСК Андерлехт | 2:1 ET

Мнениеот tevez » 21 апр 2017 12:53

Изобщо не съм негативно настроен. Просто не споделям мнението на колегата, че снощи точно е бил феноменален. Беше активен, но неефективен. Има разлика. При толкова възможности и 2 чисти ситуации за гол, да вкараш само 1 гол и то след рикошет, не е нещо, с което да се гордее. Въпреки това, както казах, за мен той в момента е най-светлият лъч от футболистите в отбора.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/4 финал | Манчестър Юнайтед - РСК Андерлехт | 2:1 ET

Мнениеот smoothc » 21 апр 2017 15:26

Добър мач за нас и доминация в по-голямата част от времето, но дежурните пропуски отново ни изядоха главата и вкараха в доста деликатно положение и съспенс, но в крайна сметка всичко е добре, когато завършва добре. :)
Жалко за контузиите на Златан и Рохо, Шоу също претърпя някои сериозни удари.
Като цяло поради една или друга причина в последните месеци се нароиха контузиите в отбора.
Срещу Бърнли в неделя задължително трябва да има едно 7-8 промени в състава, неизбежно е!
Надявам се всички резерви от Андерлехт + един/двама измежду Фосу-Менса и Дармиан ще бъдат титуляри.
Блинд, Йънг, Рууни, Ерера, Фелайни, Марсиал, Дармиан, Фосу-Менса

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/4 финал | Манчестър Юнайтед - РСК Андерлехт | 2:1 ET

Мнениеот soad » 21 апр 2017 21:02

Аз ще отбележа и чудесната игра на Андерлехт. Много приятен отбор, не случайно са доминант в Белгия.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23320
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/4 финал | Манчестър Юнайтед - РСК Андерлехт | 2:1 ET

Мнениеот Thsmith » 22 апр 2017 00:04

Jackxxx написа:И решението, което взе да заобиколи вратаря беше добро имайки предвид скоростта му. Но просто това единствено докосване до топката, с което трябваше да заобиколи вратаря му беше слабо. Тук говорим за едно докосване на топката в положение, когато тича с голяма скорост.

На фона на тази грешка пропуска на Ибрахимович е достоен за златен скункс от Господари на ефира. :)

А Марсиал изобщо не можа да влезе в мача.


Преди една седмица Мбапе показа как трябва да се изпълни такава ситуация. Вдигна глава и просто насочи топката в ъгъла над вратаря... какви заобикаляния, какви 5 лв? Още повече да тръгне от към лявата страна и да трябва евентуално с неудобния крак за завършва, а не на дясно...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/4 финал | Манчестър Юнайтед - РСК Андерлехт | 2:1 ET

Мнениеот Tobacco » 23 апр 2017 20:35

От всичко най-кофти ми стана за зверската контузия на Ибра..такъв голям спортист не заслужава да сложи край на кариерата си по този начин и знам,че тва няма да му е последния мач. Яд ме,защото си го представях поне още един сезон в Юнайтед,още по-успешен и от този.И въпреки всичко,знаейки характера му съм напълно сигурен,че ще се завърне в игра..всеки който е имал такава контузия знае за каква болка става въпрос,а нашия стана и си излезна като пич без каквато и да е било помощ,дори Шоу в интервю след мача е споделил,че си е ходил нормално в съблекалнята.Щото човека е роден победител,а на нас ни тряват такива от които Рашфорд,Марсиалчо и останалите да се учат.
[offtopic][center][wrapimg=]http://i.imgur.com/VZjqcZD.png[/wrapimg][/center][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DEOQhrUXgAI61xY.jpg:large[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта