ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 1-6

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2011
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот Jackxxx » 04 окт 2020 19:14

Няма да догледам мача аз.
Френските гомна трябва да бъдат изметени. Магуайър е пълна издънка днес. И това ни е най-добрият защитник. Ръководството са последните хора, които трябва да са начело на този клуб. По времето на Жозе бях спрял да гледам за известно време и си гледах само младежите. Тук се повтаря същата история. Обичам този клуб от над 20 години. Но нервите ми са по-ценни.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7209
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот vasilnv » 04 окт 2020 19:22

При четвъртия гол колко мрежички им направиха не е истина...
Оле ще обере пишкира, то се е видяло. Ама нагоре по етажите кога някой ще поеме отговорност :? Глейзърите като умрат ще е истински празник за футбола.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот SkyQuest » 04 окт 2020 19:42

С един трансфер това лято, толкова, а пък той дори и резерва!!! Това защо бе, Оле!? Защо Дони е на скамейката, а това чучело Погба е на терена!? Франсето откакто дойде НИКОЙ не може и копче да му каже и играе редовно. Нито Моу, нито Оле сега! Ебати чудото, какво е това зло, което дойде при нас и не можем да го махнем дори!?

Но няма как да видя Оле. Който и треньор да е, толкова! С тези играчи, толкова! Оле дойде в отбор, в който няма нападател, няма ляв бек, няма дясно крило, нямаше и атакуващ халф, десен бек и читав централен защитник след хвърлени 800 млн за трансфери. Ние все "градим състав и сме в преходен сезон" с това ръководство. Ето, сега ще му дадат Дядо Кавали и анонимник от Порто за 15 млн. евро, за да се знае, че имаме трансфери! Бравос! Три трансфера!

JustChelsea
Мнения: 1377
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот JustChelsea » 04 окт 2020 20:04

Нали ги виждаш-бегат като немци от Червената армия. Спирали мача, не им се гледало. Ами така е, фен си само като бият.Втори червен им спестиха, а головите им са само от дузпи. Не били подпирани. Миналият кръг как биха? Само на тях ще им дадат дузпа след като мача е свършил и съдията е свирил края на мача. Иначе се скъсват да говорят, че другите били бутани.
Жалко, че Тотнъм свали оборотите. Много ми се иска тия да паднат с двуцифрен резултат, та масата малоумни глорихънтъри да сменят цвета.
Последна промяна от JustChelsea на 04 окт 2020 20:11, променено общо 1 път.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
fernando_torres
Мнения: 164
Регистриран на: 14 май 2012 15:00
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот fernando_torres » 04 окт 2020 20:10

хахаха жал ми е за вас дано да видим още 2-3 гола
Man U FANN - 1

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7209
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот vasilnv » 04 окт 2020 20:13

Като има дузпа ще я свирят много ясно ве, маняци... Бахти комплексарите, вървете си бийте чикии на резултата и не ни занимавайте с глупости. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7209
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот vasilnv » 04 окт 2020 20:23

Понеже вашите коментари пръскат от адекватност. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.


Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1107
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот Scholesy93 » 04 окт 2020 20:35

Е то се видя. Да ме прощава Оле, верно няма инвестиции, ама миналото лято пръснахме 150 милиона за негови играчи. И Магуайър, и Уан-Бисака са негови трансфери. А тази защита отнесе 11 гола за 3 мача. Уудуърд е за трепане, ама Оле си е за уволнение от 18 месеца насам. Това беше най-големият срам, който брахме. Едно позитивно имаше при Оле-играчите поне се раздаваха при него. Е, това вече го няма. Да има малко доблест, да си подаде оставката, да се върне в тундрата, па барем малко да му излязат топки и да нахока Уудуърд и Глейзърс. Некомпетентно мекотело, то това е видно от миналият април. Играчите се надъхаха при уволнението на Жозе, понапълниха кошницата на няколко опашкари, та решихме че Оле става за треньор. Честно казано, надявам се че тази срамна загуба е за добро. Дано феновете първо намерят и утрепят някъде Уудуърд. Дано Оле си събере партакешите. И дано утре докараме Санчо. Този клуб се движи в грешна посока от седем години насам, дано този срам ни отрезви малко. Защото омагьосаният кръг си върви-завършване извън топ 4, уволнение за посредствения треньор, назначаване на нов ментяк, хващане на топ 4 с отвратителен футбол и триста зора, повторение. Е, тук вече криене няма-феновете е време да вземат мерки и да ги изметат тия измекяри. Въпреки че Майк Ашли и Голд продължават да мъчат респективните си отбори, може и при нас да няма отърване.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7209
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 4-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Тотнъм | 04.10

Мнениеот vasilnv » 04 окт 2020 20:52

Начи ти ми викаш, че съм жалък, да ходя да си бия главата в стената (wtf?!?), ама после аз съм бил агресивния. :lol:
[offtopic]И не мога да разбера кой си ти, че да определяш кой е глорихънтър. Човека е подкрепял Юнайтед 20 години(най-вероятно повече отколкото ти си живял), ама бай Ганьо зор да каже, че е глорихънтър, щото не иска да гледа мача при 5-1 :lol: Върви разпусни малко, че тука само напрягаш и без това малкото останали потребители във форума. :lol:[/offtopic]
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост