ДЮШ на Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот snakebite » 27 юли 2012 18:22

izumrud написа:смятам, че е некоректно от страна на Лудогорец да звънят на децата от други клубове по 10 пъти на ден и да го карат "айде ела при нас, айде, айде". Обявете си кастинг и който е избран, да идва...ама да ходиш да ровиш цяла седмица деца и родители, които не искат да идват, е тъпо.
и понеже съм свидетел на един такъв телефонен разговор, ми стана адски тъпо от словоизлиянията на човека от Лудогорец


Е и какво толкова, това се казва директен маркетинг. .Искаш ли да играеш - Не, какво толкова. Не са им опрели пистолети в челата нали ??
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот izumrud » 27 юли 2012 21:29

Добре бе, Пламен Гетов се обажда и притиска родителите и децата...и те му казват: не бе човек, за 5-и път ни звъниш за тази седмица
а той: еее, чобанииии...
Това че има пари за усвояване, не значи, че трябва да се излагаш така...но вие си знаете

М/у другото - телефон да ти оставя ли да провериш, след като не вярваш??????

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот izumrud » 27 юли 2012 21:43

м/у другото, вече ни взехте две деца, едното в старша (95). Супер добър с ляв крак. Да не си ги броите след 6 месеца за ваш продукт???? Нали ще я давате по-скромно

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот mad forest » 27 юли 2012 21:58

izumrud написа:м/у другото, вече ни взехте две деца, едното в старша (95). Супер добър с ляв крак. Да не си ги броите след 6 месеца за ваш продукт???? Нали ще я давате по-скромно


От кои си ти, че не разбрахме, поне аз де! Ако си от ЦСКА нямаш право да казваш това...!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 28 юли 2012 11:08

izumrud написа:м/у другото, вече ни взехте две деца, едното в старша (95). Супер добър с ляв крак. Да не си ги броите след 6 месеца за ваш продукт???? Нали ще я давате по-скромно


Предполагам си от Черноморец. Не знам дали знаеш, но и при вас има дете от школата на Лудогорец, при това забележим талант.
Лудогорец в момента предлага едни от най-добрите условия за развитие, клубът е с големи амбиции и е нормално да се стреми да привлича таланти както в школата, така и в мъжкия отбор. Какво точно е казал Пламен Гетов и точно колко пъти се е обадил, какво са му казали е малко "клю-клю", за тебе болезнено, от друга гледна точка естествено, но за мен все още с неясен знак, защото е малко недоразказано, а каквото е казано идва от субективно мнение.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
kiririki1
Мнения: 367
Регистриран на: 28 май 2012 18:06
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот kiririki1 » 28 юли 2012 17:15

tsonpen написа:
izumrud написа:м/у другото, вече ни взехте две деца, едното в старша (95). Супер добър с ляв крак. Да не си ги броите след 6 месеца за ваш продукт???? Нали ще я давате по-скромно


Предполагам си от Черноморец. Не знам дали знаеш, но и при вас има дете от школата на Лудогорец, при това забележим талант.
Лудогорец в момента предлага едни от най-добрите условия за развитие, клубът е с големи амбиции и е нормално да се стреми да привлича таланти както в школата, така и в мъжкия отбор. Какво точно е казал Пламен Гетов и точно колко пъти се е обадил, какво са му казали е малко "клю-клю", за тебе болезнено, от друга гледна точка естествено, но за мен все още с неясен знак, защото е малко недоразказано, а каквото е казано идва от субективно мнение.

Не се карайте за глупости . Дори малките деца знаят , коя школа е най добрата .

Потребителски аватар
s.i.s
Мнения: 302
Регистриран на: 26 фев 2012 14:10
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот s.i.s » 28 юли 2012 17:22

kiririki1 написа:
tsonpen написа:
izumrud написа:м/у другото, вече ни взехте две деца, едното в старша (95). Супер добър с ляв крак. Да не си ги броите след 6 месеца за ваш продукт???? Нали ще я давате по-скромно


Предполагам си от Черноморец. Не знам дали знаеш, но и при вас има дете от школата на Лудогорец, при това забележим талант.
Лудогорец в момента предлага едни от най-добрите условия за развитие, клубът е с големи амбиции и е нормално да се стреми да привлича таланти както в школата, така и в мъжкия отбор. Какво точно е казал Пламен Гетов и точно колко пъти се е обадил, какво са му казали е малко "клю-клю", за тебе болезнено, от друга гледна точка естествено, но за мен все още с неясен знак, защото е малко недоразказано, а каквото е казано идва от субективно мнение.

Не се карайте за глупости . Дори малките деца знаят , коя школа е най добрата .

вярно е че сте най-добрата школа- в това спор няма . ама от такива бербатовци дето не играят за нац. отбор файдица няма :!:

Потребителски аватар
kiririki1
Мнения: 367
Регистриран на: 28 май 2012 18:06
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот kiririki1 » 28 юли 2012 18:09

Предполагам си от Черноморец. Не знам дали знаеш, но и при вас има дете от школата на Лудогорец, при това забележим талант.
Лудогорец в момента предлага едни от най-добрите условия за развитие, клубът е с големи амбиции и е нормално да се стреми да привлича таланти както в школата, така и в мъжкия отбор. Какво точно е казал Пламен Гетов и точно колко пъти се е обадил, какво са му казали е малко "клю-клю", за тебе болезнено, от друга гледна точка естествено, но за мен все още с неясен знак, защото е малко недоразказано, а каквото е казано идва от субективно мнение.[/quote]
Не се карайте за глупости . Дори малките деца знаят , коя школа е най добрата .[/quote]
вярно е че сте най-добрата школа- в това спор няма . ама от такива бербатовци дето не играят за нац. отбор файдица няма :!:[/quote]
Абсолютно споделям мнението ти . Дезертьори в българския спорт бол .

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот snakebite » 28 юли 2012 21:03

izumrud написа:м/у другото, вече ни взехте две деца, едното в старша (95). Супер добър с ляв крак. Да не си ги броите след 6 месеца за ваш продукт???? Нали ще я давате по-скромно


Ами кажи името поне на този от 1995, както писа и колегата и в Черноморец има едно момче Станчо от Разград - при децата, какво да направим ?? Да кажем че сте го откраднали ли ? тогава е имало по добри условия я Черноморец, а Разград е играл със селата .нормално е да отиде в Бургас. Сега може да има и обратната тенденция.
Ако дадеш инфо за децата ще сме благодарни
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
ЛУДОГОРЕЦ
Мнения: 379
Регистриран на: 16 май 2012 12:56
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот ЛУДОГОРЕЦ » 29 юли 2012 00:07

Да ви кажа и аз за един случай.Колега от Русе,желае сина му да дойде в Лудогорец,а жена му иска да е във Варна,защото Милен Петков от Добруджа,ЦСКА и т.н и бил казал по телефона,че Лудогорец е балон и ще се спука до 1 година.А сега де.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта