ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот krumeto » 18 авг 2017 11:46

ludnicaaa написа:Успех на Судува на реванша покажете как се продължава от 0-2 и напишете история.


В чия дупка ще се навреш след мача???
Победа с 2 - 0 и във втория мач!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот vg_vasilev » 18 авг 2017 12:21

До "Цецо Чука" - не съм фен нито на Левски, нито на ЦСКА-Микре, нито на фалиралото ЦСКА или Лудогорец.
Фен съм на Българският национален отбор , но от ерата преди Никиту Михайлов (Без ОТБОР) - НЕИЗМЕНЕН ТИТЛЯР .

За Лудогорец - радвам се, че биха . Но не ми харесаха как играят. Кешеру постоянно се сърди на Мисиджан, който пък му взема топката от краката, Анисе май го играеше централен нападател по едно време, Сисиньо и той тичаше напред-назад.

Да не ставм лош пророк, но мисля , че този мач Лудогорец го изигра по инерция от наученото от Дерменджиев. С тази разлика , че Херо беше казал и на защитниците да се включват повече напред. Но според мен това ще сработи още 2-3 мача.
Лошото е, че Лудогорец няма играч , който да поведе отбора. Няма и български играчи в него вече. Като гледам - няма шанс и да почнат да пускат някога такива. 6 години шампиони = нито един юноша на Лудогорец, наложен в отбора или поне продаден някъде.

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот pink_pig8 » 18 авг 2017 13:44

vg_vasilev написа:До "Цецо Чука" - не съм фен нито на Левски, нито на ЦСКА-Микре, нито на фалиралото ЦСКА или Лудогорец.
Фен съм на Българският национален отбор , но от ерата преди Никиту Михайлов (Без ОТБОР) - НЕИЗМЕНЕН ТИТЛЯР .

За Лудогорец - радвам се, че биха . Но не ми харесаха как играят. Кешеру постоянно се сърди на Мисиджан, който пък му взема топката от краката, Анисе май го играеше централен нападател по едно време, Сисиньо и той тичаше напред-назад.

Да не ставм лош пророк, но мисля , че този мач Лудогорец го изигра по инерция от наученото от Дерменджиев. С тази разлика , че Херо беше казал и на защитниците да се включват повече напред. Но според мен това ще сработи още 2-3 мача.
Лошото е, че Лудогорец няма играч , който да поведе отбора. Няма и български играчи в него вече. Като гледам - няма шанс и да почнат да пускат някога такива. 6 години шампиони = нито един юноша на Лудогорец, наложен в отбора или поне продаден някъде.

Като си фен на националния що не го коментираш там в темата???Мислиш ли че някой го интересува кво точно на теб ти било харесало или не харесало?Не се притеснявай за Лудогорец има кой да мисли за проблемите ни!

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот iliev72 » 18 авг 2017 14:33

vg_vasilev,искрено ме забавляваш с думите :) Бил съм фен на национала до еди кога си :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Или си фен или не си ! Има начало , но няма край. Затова българска дума е поддръжник. Без значение какво се случва с този отбор ти го подкрепяш. Аз не съм бил фен на Лудогорец и не ме вълнува и не ги гледам. Май това е единственият български отбор който участва в ЕКТ и не гледам. В него няма нито един качествен българин , а българите които са национали от този отбор. В национала са покъртителни и изпитвам желание да им счупя краката и ръце поне на 10 места за да не се налагам да ги гледам отново в национала. И въобще не ме интересуват как играят.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот Вълчан » 18 авг 2017 16:27

Явно нямат нещо тръпка да се натягат футболистите.Както се и очакваше головете си паднаха от само себе си.Победа и навън поне с 2 гола при положение че онези решат да пазят резултата и не излязат със 6 защитника. :mrgreen:

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2045
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот k20dan4o » 19 авг 2017 17:49

Ако отстраним литовците и ако стискате достатъчно палци за ТЕЗИ отбори да продължат...ще сме в ПЪРВА урна за жребия за групите в ЛЕ...малко в кръга на фантастиката но все пак.

Изображение

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот krumeto » 19 авг 2017 18:25

k20dan4o написа:Ако отстраним литовците и ако стискате достатъчно палци за ТЕЗИ отбори да продължат...ще сме в ПЪРВА урна за жребия за групите в ЛЕ...малко в кръга на фантастиката но все пак.

Изображение


Невъзможно е! Три от тези подчертани ще отпаднат.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот krumeto » 19 авг 2017 18:26

k20dan4o написа:Ако отстраним литовците и ако стискате достатъчно палци за ТЕЗИ отбори да продължат...ще сме в ПЪРВА урна за жребия за групите в ЛЕ...малко в кръга на фантастиката но все пак.

Изображение


Невъзможно е! Три от тези подчертани ще отпаднат 100%.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот NOMER14 » 19 авг 2017 18:40

Какъв е клубният коефициент на Лц?
Какъв е смисълът да сте в Първа урна? Тогава Лц ще се размине с голям отбор, а само такъв може да ме докара в Разград на мач, ако има свободни билети.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2045
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: ЛЕ: Лудогорец - Судува | 2:0 FT

Мнениеот k20dan4o » 19 авг 2017 21:44

NOMER14 написа:Какъв е клубният коефициент на Лц?
Какъв е смисълът да сте в Първа урна? Тогава Лц ще се размине с голям отбор, а само такъв може да ме докара в Разград на мач, ако има свободни билети.

Съгласен съм с теб, а мен само голям отбор може да ме закара да отида да го гледам и в чужбина

Изображение


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта