ЦСКА-София - Лудогорец |01.04.| 20:00ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

krumeto
Мнения: 3600
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Лудогорец |01.04.| 20:00ч.

Мнениеот krumeto » 26 мар 2017 18:04

miro_rz написа:
trokadero_ написа:С този състав ЦСКА-София може да победи Лудогорец . Стадионът ще е пълен , трябва да се мобилизират и ще си станат нещата ;)

Пълен стадион ознава ли , че ще бъдете 20 хиляди ?

Ти пък, 20 000? :roll: Понамали мъничко, примерно ... около 2 000! ;) :oops:
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

ikar
Мнения: 1244
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Лудогорец |01.04.| 20:00ч.

Мнениеот ikar » 27 мар 2017 09:51

Само преди година и половина Ганчев заяви в прав текст - "няма какво повече да дам на проекта Литекс затова търся ново предизвикателство?". В този момент всички останаха с впечатлението че хегемонията на Домусчиев приключва?
ДА ама НЕ?
Няма как със стари к...ви нов бардак да стане. Още повече със стара методига и лоши съветници. Така че в това противопоставяне победителя е предварително известен.
Едва ли този мач ще наруши традицията и победителя няма да е този който да сега го е правил............
Прогноза 1- 2

Scanspeak
Мнения: 55
Регистриран на: 06 юни 2015 15:47
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Лудогорец |01.04.| 20:00ч.

Мнениеот Scanspeak » 27 мар 2017 10:05

Ако биеме лудогорци, това ще значи, че при неутрално съдийство направо ще ги омажем. Но ще е трудно, срещу 14. Все пак очаквам 2:1 за ЦСКА-София.
"Този коментар е спонсориран от Кен, кренвирши за всеки зелен"

Ники.Габрово
Мнения: 273
Регистриран на: 11 сеп 2014 08:45

Re: ЦСКА-София - Лудогорец |01.04.| 20:00ч.

Мнениеот Ники.Габрово » 27 мар 2017 10:11

Този отбор не е ЦСКА а Литекс - Ловеч. Колкото до резултата - Победа за ЛУДОГОРЕЦ !!!
ХЕГЕМОНИЯТА НА ЛУДОГОРЕЦ - ЗЛАТНО ВРЕМЕ ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ !!!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Лудогорец |01.04.| 20:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 27 мар 2017 10:49

Ники.Габрово написа:Този отбор не е ЦСКА а Литекс - Ловеч. Колкото до резултата - Победа за ЛУДОГОРЕЦ !!!

Този отбор, ако беше Литекс, можеше да се получи завързан мач, че и победа за Литекс - мисля имат такива срещу Лудогорец...
НО, този отбор е трагична каша от...Литекс и ЦСКА, така че...кашава ще му е и играта, и резултата!!!

А на стадиона и 40 000 да се съберат, няма как да вкарат гол тия 40 000 !!! - Домуса доказа, че отбор се прави с футболисти, а не с привърженици. За привържениците остават форумите...и трагичното "Стадиона ми е втори дом" ;)
Момчета, ултраси, намерете нещо което истински да осмисли истинския ви живот, а не да ходите подир нещо, което съществува за себе си! Живейте, не само с емоция - като жените ;) - но и с разум!!! - тогава ще можете да осмисляте и стадиони, отбори, АД-та, БФС-та...че и държави!...Ей на, че и на тези избори победи емоцията, футбола и пак спечели привърженика, ВЕЧЕ, на Лудогорец, Бойчо...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Scanspeak
Мнения: 55
Регистриран на: 06 юни 2015 15:47
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Лудогорец |01.04.| 20:00ч.

Мнениеот Scanspeak » 27 мар 2017 17:50

Scanspeak написа:Ако биеме лудогорци, това ще значи, че при неутрално съдийство направо ще ги омажем. Но ще е трудно, срещу 14. Все пак очаквам 2:1 за ЦСКА-София.


Този коментар е само частично мой (касаещ съдийството за Разград). Някой от модераторите е решил да изкриви написаното от мен, никога не съм им викал "лудогорци" и няма да го направя. Заслужиха си прякора, това, че на модовете не ви изнася, не ме касае особено, но ми е интересно до кога ще пречите на свободата на словото и ще защитавате КРЕНВИРШИТЕ във форума на Гонг? Или имате някаква друга, да я наречем "мотивация"?

[warning]Прочети правилата на форума![/warning]
"Този коментар е спонсориран от Кен, кренвирши за всеки зелен"

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12591
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Лудогорец |01.04.| 20:00ч.

Мнениеот BRF » 28 мар 2017 09:34

Само се чудя сега Владо Стоянов като е контузен,дали ще бъде в Г да си пее песните за ЦСКА или ще е в ложата да подкрепя!?!Иначе си ги пее песните направо на терена!
Относно мача-твърдо победа за ЦСКА!

Ники.Габрово
Мнения: 273
Регистриран на: 11 сеп 2014 08:45

Re: ЦСКА-София - Лудогорец |01.04.| 20:00ч.

Мнениеот Ники.Габрово » 28 мар 2017 09:47

BRF написа:Само се чудя сега Владо Стоянов като е контузен,дали ще бъде в Г да си пее песните за ЦСКА или ще е в ложата да подкрепя!?!Иначе си ги пее песните направо на терена!
Относно мача-твърдо победа за ЦСКА!

Това за твърдата победа на ЦСКА сме го слушали вече 13 пъти...Еееех, мечти....мечти....
ХЕГЕМОНИЯТА НА ЛУДОГОРЕЦ - ЗЛАТНО ВРЕМЕ ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ !!!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Лудогорец |01.04.| 20:00ч.

Мнениеот bsz1916 » 28 мар 2017 10:53

Ако домакинът си беше със своето име ( ЛИТЕКС ) и си играеше в Ловеч , срещата би била по-трудна за прогнозиране . Сега това странно и уродливо ГМО , което от една страна е ЧАВДАР - Етрополе , от друга играе с лиценза на ЛИТЕКС , а от трета играе под името ЦСКА - СОФИЯ - София и играе на стадиона на фалиралия бивш отбор ПФК " ЦСКА " едва ли ще затрудни шампиона . Победа за ЛУДОГОРЕЦ !!!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12591
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Лудогорец |01.04.| 20:00ч.

Мнениеот BRF » 28 мар 2017 10:53

Ники.Габрово написа:
BRF написа:Само се чудя сега Владо Стоянов като е контузен,дали ще бъде в Г да си пее песните за ЦСКА или ще е в ложата да подкрепя!?!Иначе си ги пее песните направо на терена!
Относно мача-твърдо победа за ЦСКА!

Това за твърдата победа на ЦСКА сме го слушали вече 13 пъти...Еееех, мечти....мечти....

Мечти :o :lol: !Въобще не ми дреме дали ще ви бием,не ми тежи това!Просто си дадох прогнозата за предстоящия мач на ЦСКА!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта