Берое - Лудогорец | ППЛ | 1 кръг (отл.)| 16.11.2016 | FT 0:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Берое - Лудогорец | ППЛ | 1 кръг (отл.)| 16.11.2016

Мнениеот luxorus » 09 ное 2016 14:52

krumeto написа:
g3_ev2 написа:Мачът е отложен поради искане на Лудогорец, така провеждането му се оказва след инцидента с Берое, а ако беше игран нормално, това щеше да бъде преди инцидента, донесъл наказанието 'Без публика' на Берое и щеше да е един нормален мач, с публика. Излиза, че Лудогорец печели две аванти още преди да е започнал мача с искането за отлагане, а Берое губи със съгласието си за отлагането! Но не е прието да се говори за наглост, нали?


Даааа, Домусчиев знаеше, че отложения мач ще се играе на 16 Ноември, след мача в Пловдив. Знаеше, че феновте от СЗ ще "буйстват" в Пловдив, затова го отложи мача. ;) Знаеше даже, какво наказание ще наложат на Берое. :o

Викаш буйстваха феновете на Берое в Пловдив.Затворени заралии в "клетката",столипинци пресичат буферната зона и започват да ритат оградата на гостуващата клетка,а феновете на Берое буйствали.Кво да правят?И защо Берое да наказват или е съвпадение,че следва мача с Каузата?
I'M BLIND!IMPRESS ME!

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Берое - Лудогорец | ППЛ | 1 кръг (отл.)| 16.11.2016

Мнениеот krumeto » 09 ное 2016 16:06

luxorus написа:
krumeto написа:
g3_ev2 написа:Мачът е отложен поради искане на Лудогорец, така провеждането му се оказва след инцидента с Берое, а ако беше игран нормално, това щеше да бъде преди инцидента, донесъл наказанието 'Без публика' на Берое и щеше да е един нормален мач, с публика. Излиза, че Лудогорец печели две аванти още преди да е започнал мача с искането за отлагане, а Берое губи със съгласието си за отлагането! Но не е прието да се говори за наглост, нали?


Даааа, Домусчиев знаеше, че отложения мач ще се играе на 16 Ноември, след мача в Пловдив. Знаеше, че феновте от СЗ ще "буйстват" в Пловдив, затова го отложи мача. ;) Знаеше даже, какво наказание ще наложат на Берое. :o

Викаш буйстваха феновете на Берое в Пловдив.Затворени заралии в "клетката",столипинци пресичат буферната зона и започват да ритат оградата на гостуващата клетка,а феновете на Берое буйствали.Кво да правят?И защо Берое да наказват или е съвпадение,че следва мача с Каузата?


Писах "буйстват", за да е по-меко. Не зная кой какво е правил и въобще не ме интересува. Затова си има отговорни хора и органи.
Но не вярвам да ги накажат, ако не са направили нищо. И не искам да ги наказват, нека да си вземем каквото можем, без наказание(ако можем). И да не вземем нищо, има още мноооого мачове до месец Май.
Не съм против Берое, дори ще се радвам при тяхно добро класиране. Да победи по-добрият отбор.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Берое - Лудогорец | ППЛ | 1 кръг (отл.)| 16.11.2016

Мнениеот g3_ev2 » 09 ное 2016 17:20

krumeto написа:
g3_ev2 написа:Мачът е отложен поради искане на Лудогорец, така провеждането му се оказва след инцидента с Берое, а ако беше игран нормално, това щеше да бъде преди инцидента, донесъл наказанието 'Без публика' на Берое и щеше да е един нормален мач, с публика. Излиза, че Лудогорец печели две аванти още преди да е започнал мача с искането за отлагане, а Берое губи със съгласието си за отлагането! Но не е прието да се говори за наглост, нали?


Даааа, Домусчиев знаеше, че отложения мач ще се играе на 16 Ноември, след мача в Пловдив. Знаеше, че феновте от СЗ ще "буйстват" в Пловдив, затова го отложи мача. ;) Знаеше даже, какво наказание ще наложат на Берое. :o


Приятелю, ти поне си стар любител на футбола и знаеш какво се случва всяка година по това време с нашите отбори - умора, тежки терени, кал, нерви, бой и "мъдри" наказания. Така че е логично в един отложен за толкова дълъг период мач нещо такова да се случи, да има някаква такава опция.

Но не съм искал да кажа това, просто става въпрос за елементарна справедливост - един мач от сравнително по- комфортното начало е изместен в споменатата "нервна зона", а не му е там мястото и наказанието просто не бива да е в сила! Така отборът, поискал отлагането, получава незаслужен бонус. Остави любовта и погледни по-обективно!

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Берое - Лудогорец | ППЛ | 1 кръг (отл.)| 16.11.2016

Мнениеот krumeto » 09 ное 2016 20:15

g3_ev2 написа:
krumeto написа:
g3_ev2 написа:Мачът е отложен поради искане на Лудогорец, така провеждането му се оказва след инцидента с Берое, а ако беше игран нормално, това щеше да бъде преди инцидента, донесъл наказанието 'Без публика' на Берое и щеше да е един нормален мач, с публика. Излиза, че Лудогорец печели две аванти още преди да е започнал мача с искането за отлагане, а Берое губи със съгласието си за отлагането! Но не е прието да се говори за наглост, нали?


Даааа, Домусчиев знаеше, че отложения мач ще се играе на 16 Ноември, след мача в Пловдив. Знаеше, че феновте от СЗ ще "буйстват" в Пловдив, затова го отложи мача. ;) Знаеше даже, какво наказание ще наложат на Берое. :o


Приятелю, ти поне си стар любител на футбола и знаеш какво се случва всяка година по това време с нашите отбори - умора, тежки терени, кал, нерви, бой и "мъдри" наказания. Така че е логично в един отложен за толкова дълъг период мач нещо такова да се случи, да има някаква такава опция.

Но не съм искал да кажа това, просто става въпрос за елементарна справедливост - един мач от сравнително по- комфортното начало е изместен в споменатата "нервна зона", а не му е там мястото и наказанието просто не бива да е в сила! Така отборът, поискал отлагането, получава незаслужен бонус. Остави любовта и погледни по-обективно!


Затова най-малко е виновен Лудогорец.
Малко повече трябва да мислят тези, които съставят програмите или тези които отлагат мачовете.
Защо не протестира ръководството на Берое? Наказанието да се изтърпи в следващия кръг. Става малко избираемо. Просто така се е случило.
Ако питат мен(никой няма да ме пита), аз съм съгласен да играем в Стара Загора, наказанието да важи за следващото домакинство. Поне ще се затворят устата на много приказливите.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

nghcvth
Мнения: 3528
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Берое - Лудогорец | ППЛ | 1 кръг (отл.)| 16.11.2016

Мнениеот nghcvth » 10 ное 2016 11:59

Един мач не се ли отлага, само ако и двата отбора са съгласни?
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ
Мнения: 288
Регистриран на: 09 сеп 2014 22:35
Контакти:

Re: Берое - Лудогорец | ППЛ | 1 кръг (отл.)| 16.11.2016

Мнениеот НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ » 10 ное 2016 15:12

Не разбирам каква е драмата!?! Отложени мачове винаги се случват и все някога се играят. А колкото до публиката - дали ще има или не - не мисля, че това кой знае колко ще помогне или попречи. Ясно е, че Лудогорец са по-силни. Да беше работата на кантар - разбирам! Но сега ...
За мен е по-интересно как ще подходи Феро и ще си проличи и как смята да развива отбора ....
Чак такива конспирации като нагласен мач без публика - смешно е!
И не разбирам нас защо ще ни наказват при условие, че част от агитката на ЛОКО предизвика простотиите!

krumeto
Мнения: 3640
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Берое - Лудогорец | ППЛ | 1 кръг (отл.)| 16.11.2016

Мнениеот krumeto » 13 ное 2016 13:51

King.TF.13 написа:
НЯМА МОЕ НЯМА ТВОЕ написа:Не разбирам каква е драмата!?! Отложени мачове винаги се случват и все някога се играят. А колкото до публиката - дали ще има или не - не мисля, че това кой знае колко ще помогне или попречи. Ясно е, че Лудогорец са по-силни. Да беше работата на кантар - разбирам! Но сега ...
За мен е по-интересно как ще подходи Феро и ще си проличи и как смята да развива отбора ....
Чак такива конспирации като нагласен мач без публика - смешно е!
И не разбирам нас защо ще ни наказват при условие, че част от агитката на ЛОКО предизвика простотиите!



Абе драма няма всичко ще е нагласено ще видим кои ще е съдията!!
За мача с локо (пд) в пловдив са виновни от локото . Те не са осигурили безопасното провеждане на футболната среща полицията и охраната не са си свършили работата да предотвратят този инцидент. Ритане блъснаке и т.н. Локомотив трябва да накажат това става на техния стадион не на стадион БЕРОЕ?! . А Пък за мача, лудогорец ще си изберат съдията и това е.
БЕРОЕ не са виновни за това че локото не са си свършили работата. Как левски и цска правят поразии и не ги наказват а? така че отново атака от БФС към БЕРОЕ. !! това е

Горките беройци...
Нямат капка вина, а ги наказват! ;)
За всичко са виновни "тия" от БФС!
Наказват Берое да играе без публика, изпращат лош съдия (няма значение, че не се знае кой ще е. Искаме да играем без съдия, че всички са подкупени).
"АТАКА от БФС към БЕРОЕ"!!! :lol: :lol: :lol:
Не плачете предварително, ставате повече от смешни и започвате да приличате на едни "грандове".
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Берое - Лудогорец | ППЛ | 1 кръг (отл.)| 16.11.2016

Мнениеот Vura » 15 ное 2016 11:15

1:3 Кафу, Кешеру и Вура.

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Берое - Лудогорец | ППЛ | 1 кръг (отл.)| 16.11.2016

Мнениеот buhata_prime » 16 ное 2016 18:20

Добра контрола за Лудогорец ...
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4079
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Берое - Лудогорец | ППЛ | 1 кръг (отл.)| 16.11.2016 | FT

Мнениеот JACKO » 16 ное 2016 20:24

Незаслужена победа, два гола от нищото :!: Как да е!
Нещо за съдийството!?!
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта