XХХ кръг, Лудогорец - "Ботев" Пд - 1:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6078
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: XХХ кръг, Лудогорец - "Ботев" Пд

Мнениеот MASTER_COOL » 31 мар 2014 09:30

Цяла България отвори очи и започна силно да мрази отбора от Разград.
До скоро печелихте симпатия с красива и резултатна игра, а днес печелите омраза !
Благодарете на собственика си, който очевидно не знае как се губи с достойнство !
Много грозно се очертава първенството до края. Не очаквах с оглед на класата ви, да започнете да се подсигурявате толкова нагло.
Домусчиев е копие на Батков. Тръгнал е уверено по неговият път.
Накрая цяла България ще ви се смее.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: XХХ кръг, Лудогорец - "Ботев" Пд

Мнениеот fen-fen » 31 мар 2014 10:09

Разочарован. Това е! Абсолютно нагласена работа. Нито имаше дуспа за Лудогорец нито причина за пряк свободен удар за Ботев. Спомнете си и мача в Коматево. Целта е резултатите да завършат равен. За пред хората се правят циркове - репликите между двата щаба. Относно публиката на Лудогорец, моля ви от 50 тина чобани не си вадете изводите, каквито има при вас такива и при нас. По принцип нашата публика е гостоприемна и отговаря единствено на провокации. За мен вчера футболистите на Лудогорец нищо, ама нищо не играха. Един точен пас нямаха. Това не е типично за тях и затова смятам, че този мач беше игран. Ако пък греша в преценката си, то жална ни майка с такива слаби съдии. Тъпа работа. :x
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12670
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: XХХ кръг, Лудогорец - "Ботев" Пд

Мнениеот BRF » 31 мар 2014 10:47

fen-fen написа:Разочарован. Това е! Абсолютно нагласена работа. Нито имаше дуспа за Лудогорец нито причина за пряк свободен удар за Ботев. Спомнете си и мача в Коматево. Целта е резултатите да завършат равен. За пред хората се правят циркове - репликите между двата щаба. Относно публиката на Лудогорец, моля ви от 50 тина чобани не си вадете изводите, каквито има при вас такива и при нас. По принцип нашата публика е гостоприемна и отговаря единствено на провокации. За мен вчера футболистите на Лудогорец нищо, ама нищо не играха. Един точен пас нямаха. Това не е типично за тях и затова смятам, че този мач беше игран. Ако пък греша в преценката си, то жална ни майка с такива слаби съдии. Тъпа работа. :x

Не,не,няма да стане тая!Въобще не сте гостоприемни,а точно обратното!Човек като ви отиде на стадиона и тогава тотално разбира за какво става въпрос!
Във всяка агитка има по-буини хора,но това не ви пречи на всички тук да пишете за наркоманите и хулиганите от ЦСКА и изродите от Левски!Това сте хората в Разград-дребни селски душички!Клетки,мутри,побойща,забрани,арогантно поведение на публика и полиция!Това го прави зализания олигарх,НО вие му пригласяте!
Най-малко феновете и отбора на Ботев заслужават подобно отношение от ваша страна,след начина по който ви посрещнаха на предния мач!Недоумявах защо го правят,защото ви знам що за стока сте!Нека им е за урок!
За дузпата :lol: !Такова нещо не се компенсира с пресилен фал!

Потребителски аватар
bastuna2003
Мнения: 909
Регистриран на: 07 авг 2010 14:48
Контакти:

Re: XХХ кръг, Лудогорец - "Ботев" Пд

Мнениеот bastuna2003 » 31 мар 2014 10:52

BRF написа:
fen-fen написа:Разочарован. Това е! Абсолютно нагласена работа. Нито имаше дуспа за Лудогорец нито причина за пряк свободен удар за Ботев. Спомнете си и мача в Коматево. Целта е резултатите да завършат равен. За пред хората се правят циркове - репликите между двата щаба. Относно публиката на Лудогорец, моля ви от 50 тина чобани не си вадете изводите, каквито има при вас такива и при нас. По принцип нашата публика е гостоприемна и отговаря единствено на провокации. За мен вчера футболистите на Лудогорец нищо, ама нищо не играха. Един точен пас нямаха. Това не е типично за тях и затова смятам, че този мач беше игран. Ако пък греша в преценката си, то жална ни майка с такива слаби съдии. Тъпа работа. :x

Не,не,няма да стане тая!Въобще не сте гостоприемни,а точно обратното!Човек като ви отиде на стадиона и тогава тотално разбира за какво става въпрос!
Във всяка агитка има по-буини хора,но това не ви пречи на всички тук да пишете за наркоманите и хулиганите от ЦСКА и изродите от Левски!Това сте хората в Разград-дребни селски душички!Клетки,мутри,побойща,забрани,арогантно поведение на публика и полиция!Това го прави зализания олигарх,НО вие му пригласяте!
Най-малко феновете и отбора на Ботев заслужават подобно отношение от ваша страна,след начина по който ви посрещнаха на предния мач!Недоумявах защо го правят,защото ви знам що за стока сте!Нека им е за урок!
За дузпата :lol: !Такова нещо не се компенсира с пресилен фал!

Веднъж отидох в Разград и повече няма да стъпя при тези небългари. Селяндури по стадиона, мутри като охрана, които те замерят с камъни и ти показват средни пръсти и на всичкото отгоре безграничното им самочувствие и наглост. Нека им е на канарите - следващия път ще се замислят като им правят шпалири :mrgreen:
[rimg]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/bfi1409405071c.jpg[/rimg]

drvasko98
Мнения: 6999
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: XХХ кръг, Лудогорец - "Ботев" Пд

Мнениеот drvasko98 » 31 мар 2014 10:56

drvasko98 написа:Този мач ще се играе така, както мачът от предпоследния крът на предходното първенство


Ето, че бях напълно прав. Отново мач нямааше и отново имаше измислена дузпа за домакините.

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: XХХ кръг, Лудогорец - "Ботев" Пд

Мнениеот snakebite » 31 мар 2014 11:12

Коментара ми за мача :
ТВ 7 и NEWS 7, Българско футболно първенство !.
Много съм разочарован от Стоев и поведението на футболистите в тоя мач!
Апропо онова 0:0 пак с Ботев бе като копие на този мач.
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: XХХ кръг, Лудогорец - "Ботев" Пд

Мнениеот IvailoRz » 31 мар 2014 11:12

BRF написа:
fen-fen написа:Разочарован. Това е! Абсолютно нагласена работа. Нито имаше дуспа за Лудогорец нито причина за пряк свободен удар за Ботев. Спомнете си и мача в Коматево. Целта е резултатите да завършат равен. За пред хората се правят циркове - репликите между двата щаба. Относно публиката на Лудогорец, моля ви от 50 тина чобани не си вадете изводите, каквито има при вас такива и при нас. По принцип нашата публика е гостоприемна и отговаря единствено на провокации. За мен вчера футболистите на Лудогорец нищо, ама нищо не играха. Един точен пас нямаха. Това не е типично за тях и затова смятам, че този мач беше игран. Ако пък греша в преценката си, то жална ни майка с такива слаби съдии. Тъпа работа. :x

Не,не,няма да стане тая!Въобще не сте гостоприемни,а точно обратното!Човек като ви отиде на стадиона и тогава тотално разбира за какво става въпрос!
Във всяка агитка има по-буини хора,но това не ви пречи на всички тук да пишете за наркоманите и хулиганите от ЦСКА и изродите от Левски!Това сте хората в Разград-дребни селски душички!Клетки,мутри,побойща,забрани,арогантно поведение на публика и полиция!Това го прави зализания олигарх,НО вие му пригласяте!
Най-малко феновете и отбора на Ботев заслужават подобно отношение от ваша страна,след начина по който ви посрещнаха на предния мач!Недоумявах защо го правят,защото ви знам що за стока сте!Нека им е за урок!
За дузпата :lol: !Такова нещо не се компенсира с пресилен фал!



А защо удобно пропускаш как тръгна всичко ? Факли и камъни по инвалиди ... това беше публиката на цска .

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12670
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: XХХ кръг, Лудогорец - "Ботев" Пд

Мнениеот BRF » 31 мар 2014 11:18

IvailoRz написа:
BRF написа:
fen-fen написа:Разочарован. Това е! Абсолютно нагласена работа. Нито имаше дуспа за Лудогорец нито причина за пряк свободен удар за Ботев. Спомнете си и мача в Коматево. Целта е резултатите да завършат равен. За пред хората се правят циркове - репликите между двата щаба. Относно публиката на Лудогорец, моля ви от 50 тина чобани не си вадете изводите, каквито има при вас такива и при нас. По принцип нашата публика е гостоприемна и отговаря единствено на провокации. За мен вчера футболистите на Лудогорец нищо, ама нищо не играха. Един точен пас нямаха. Това не е типично за тях и затова смятам, че този мач беше игран. Ако пък греша в преценката си, то жална ни майка с такива слаби съдии. Тъпа работа. :x

Не,не,няма да стане тая!Въобще не сте гостоприемни,а точно обратното!Човек като ви отиде на стадиона и тогава тотално разбира за какво става въпрос!
Във всяка агитка има по-буини хора,но това не ви пречи на всички тук да пишете за наркоманите и хулиганите от ЦСКА и изродите от Левски!Това сте хората в Разград-дребни селски душички!Клетки,мутри,побойща,забрани,арогантно поведение на публика и полиция!Това го прави зализания олигарх,НО вие му пригласяте!
Най-малко феновете и отбора на Ботев заслужават подобно отношение от ваша страна,след начина по който ви посрещнаха на предния мач!Недоумявах защо го правят,защото ви знам що за стока сте!Нека им е за урок!
За дузпата :lol: !Такова нещо не се компенсира с пресилен фал!



А защо удобно пропускаш как тръгна всичко ? Факли и камъни по инвалиди ... това беше публиката на цска .

Моето момче,ходя по стадиони от много години и на всички места и продължавам да ходя!Никъде не са ме посрещали мутри,камо ли да бият хора пред безучастните погледи на полицията!Екстремни и взривоопасни ситуации е имало много пъти,но само при вас решиха да ги оправят по мутренски начин!

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: XХХ кръг, Лудогорец - "Ботев" Пд

Мнениеот angelofdeath » 31 мар 2014 11:20

Лудогорец е силен отбро и няма нужда от подобни съдийски реверанси. Не знам, как нареча подобна дузпа. Това е позор за професионалното съдийство. Ботев имат пълното право да подадът жалба, но никой няма да им върне точките. Щом Лудогорец искат да станат шампиони на всяка цена, нека им дадът титлата още отсега, а останалите да се борим за УЕФА. Набраха добър клафициент и самочувстви, но трябва и да се потрудят във А група. Домусчиев иска участие в Шампионската лига и явно няма да се спре пред нищо. Рискува отбора му да бъде намразен от всички и на следващите мачове в Европа стадиона да е празен.

Потребителски аватар
bastuna2003
Мнения: 909
Регистриран на: 07 авг 2010 14:48
Контакти:

Re: XХХ кръг, Лудогорец - "Ботев" Пд

Мнениеот bastuna2003 » 31 мар 2014 11:22

angelofdeath написа:Лудогорец е силен отбро и няма нужда от подобни съдийски реверанси. Не знам, как нареча подобна дузпа. Това е позор за професионалното съдийство. Ботев имат пълното право да подадът жалба, но никой няма да им върне точките. Щом Лудогорец искат да станат шампиони на всяка цена, нека им дадът титлата още отсега, а останалите да се борим за УЕФА. Набраха добър клафициент и самочувстви, но трябва и да се потрудят във А група. Домусчиев иска участие в Шампионската лига и явно няма да се спре пред нищо. Рискува отбора му да бъде намразен от всички и на следващите мачове в Европа стадиона да е празен.

Няма да е празен - Сеирджии има много. И такива които ги мразят се увеличават все повече ;)
[rimg]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/bfi1409405071c.jpg[/rimg]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта