Лудогорец ще играе на стадион „Васил Левски” !

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Лудогорец ще играе на стадион „Васил Левски” !

Мнениеот DarkPsy » 08 авг 2013 16:29

karabadabul написа:
DarkPsy написа:
Ивайло Лудогорец написа:Не разбирате ли че въпроса е принципен ? Няма значение дали играят Левски , ЦСКА , Лудогорец или Ураган Гецово . Това е плейофи за ШЛ ! Това е единствеото възможно за момента съоражение . Който организира концерти трябва да види дали на тези дати случайно не съвпадат с някакво спортно събитие , защото стадиона е спортно съоражение ! Да може да не се стигне дотам , да може първо да сме домакини и да няма проблем , но въпроса е принципен . Ами ако .... кво предлагате ? Българския шампион да се откаже от участие в ШЛ ли ? Никога няма да сме единни като нация ! Не сме никоя от водещите футболни сили за да се делим , когато стане въпрос за европейска сцена ! Интересно ми е ако таваше въпрос за Левски или ЦСКА какви щяха да са мненията на феновете им ... ? Никой не спори че човека е легенда в неговия си жанр и шоуто му е "един път в живота " , но просто не е правилно и трябва да има виновни ... тези които организират и тези които стопанисват стадиона !


А ти не разбираш ли,че аз и много други чакаме този концерт 40 години! Да си беше направил иначе красивия на картинки стадион Домусчиев. Не да ми заплашва сега.Сякаш на някой му дреме, че щял да си прехвърля инвестициите. Много важно. И какво общо има това с българщината, моля те обясни ми?!


И догодина канарите ако станат шампиони и пак има концерт и отидем да играем в Румъния например домакинство, защото тук пак има концерт, а нямаме стадион как ще се почувстваш? Да вземем отсега да платим стадиона за догодина ако искаш при условие, че шампиона се реши преди 2 месеца. И недей да ме обиждаш, както по напред в едно мнение, защото България е преди всичко и като не ти харесва отивай в родината на тоя с концерта. Жалко, че си с емблема на Ботев. Сигурно ходиш на мачовете с тениска на Дортмунд или Норич... В никоя държава ако имат само един стадион както тук няма да си изгонят отбора навън! Като не ви кефи - ей ви Турция, Румъния ставайте каквито щете. Успех на Лудогорец! Утре може някой арабин да го плати за цяла година и да сложи 20 ходжи да пеят цяла година. Да закрием футбола у нас ли тогава? Б.... и еничарите майна.


Какво ми намесваш аватара бе? Какво общо има с това? Ела да ме видиш с какво ходя на стадиона, ако ти стиска! Това, че държавата е спала половин и повече век мен не ме интересува! Платил съм 120 лв за РОДЖЪР УОТЪРС и си го искам на Васил Левски. Въобще не ме интересува какво ще правят от Лудогорец. Да, радвам се за класирането им за плейофите, но до тук! Да са мислили по-рано.Защо не лаладжийсваха след отстраняването на Слован? Да не би да не са предполагали евентуално отстраняване на Партизан? На този въпрос някой може ли да даде отговор? И не намесвайте други отбори в този казус. Ако били Ботев, ако били Левски. Е не са!


Много добра позиция от София Мюзик!

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Лудогорец ще играе на стадион „Васил Левски” !

Мнениеот fen-fen » 08 авг 2013 16:31

iliyan написа:Поздравления mor ;) Това говоря от сутринта , някакви смешни фенчета на Антибиотика реват срещу този концерт !


Никой не реве срещу концерта бе шут, какво изкривяваш нещата! Всичко е въпрос на лоша организация и недоглеждане! Огледай се в огледалото и виж колко по смешно ще ти стане!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец ще играе на стадион „Васил Левски” !

Мнениеот tsonpen » 08 авг 2013 16:33

mor написа:TicketPro Bg

„Без емоции смятам, че може да се постигне разумно решение“ – заяви Иван Несторов, управител на СОФИЯ МЮЗИК ЕНТЕРПРАЙСИС.

Създалата се ситуация обаче поражда и много въпроси. Например защо има само един лицензиран от УЕФА стадион в България? А какво би станало ако три български отбора се бяха класирали за следващия кръг в Шампионската лига?



Ние сме заявили датата 30 август 2013 г. за концерт (с една седмица предварителна подготовка) с писмо № 51 от 10 октомври 2012 г., билетите за концерта бяха пуснати в продажба на 16 ноември 2012 г. и това се случва много преди УЕФА да обяви своите графици и дати за мачовете от предварителния кръг на Шампионската лига. Не е много справедливо да се игнорира и обижда артист от класата на Роджър Уотърс, защото това неминуемо ще рефлектира много негативно върху имиджа на страната ни и възможността да ни гостуват такива звезди.



Това писмо издава абсолютна незапознатост с проблема! Как точно могат да се класират 3 български отбора за ШЛ???
А датите на плейофа са почти същите като миналогодишните и не са нужни графици за да се предвидят! Но от СМЕ нямат вина за това. Не е тяхна работа да ги знаят и следят тези неща. Това е работа на другата страна по договора, която не отдава под наем поляна или площад, а единственият стадион на който може да се играят предстоящите важни мачове.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Лудогорец ще играе на стадион „Васил Левски” !

Мнениеот DarkPsy » 08 авг 2013 16:34

Какъв точно е проблемът, просто да помолите за размяна на домакинствата?

Потребителски аватар
Седем
Мнения: 440
Регистриран на: 07 фев 2011 21:07
Контакти:

Re: Лудогорец ще играе на стадион „Васил Левски” !

Мнениеот Седем » 08 авг 2013 16:35

GARRA-DEMBELE написа:
Cuba Libre написа:Много съм подценявал Домусчиев...има огромно влияние по всички етажи на властта във всяко едно отношение... :roll:

Опасно е за държавата такъв човек да разполага с такава власт!

+1

Тук се сещам за един друг отбор как преди няколко седмици пътува 2 дни в едната посока, за да играе мача си от ЕКТ. Тогава обаче не се намери някой министър да каже нещо по въпроса. Ама нали все пак се "държавен" отбор.
"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен."
Алберт Айнщайн

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец ще играе на стадион „Васил Левски” !

Мнениеот tsonpen » 08 авг 2013 16:38

DarkPsy написа:Какъв точно е проблемът, просто да помолите за размяна на домакинствата?


Едно и също ли е реваншът да е домакинство или не? Трябва ли такъв въпрос въобще да се задава във футболен форум?
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Лудогорец ще играе на стадион „Васил Левски” !

Мнениеот DarkPsy » 08 авг 2013 16:39

Какво му е на въпроса? Същия като да питаш, не може ли концертът да се премести в зала Арена например. Имаше такива предложения.

Изображение

petko_cska
Мнения: 104
Регистриран на: 08 яну 2009 19:18
Контакти:

Re: Лудогорец ще играе на стадион „Васил Левски” !

Мнениеот petko_cska » 08 авг 2013 16:51

DarkPsy написа:
karabadabul написа:
DarkPsy написа:
Ивайло Лудогорец написа:Не разбирате ли че въпроса е принципен ? Няма значение дали играят Левски , ЦСКА , Лудогорец или Ураган Гецово . Това е плейофи за ШЛ ! Това е единствеото възможно за момента съоражение . Който организира концерти трябва да види дали на тези дати случайно не съвпадат с някакво спортно събитие , защото стадиона е спортно съоражение ! Да може да не се стигне дотам , да може първо да сме домакини и да няма проблем , но въпроса е принципен . Ами ако .... кво предлагате ? Българския шампион да се откаже от участие в ШЛ ли ? Никога няма да сме единни като нация ! Не сме никоя от водещите футболни сили за да се делим , когато стане въпрос за европейска сцена ! Интересно ми е ако таваше въпрос за Левски или ЦСКА какви щяха да са мненията на феновете им ... ? Никой не спори че човека е легенда в неговия си жанр и шоуто му е "един път в живота " , но просто не е правилно и трябва да има виновни ... тези които организират и тези които стопанисват стадиона !


А ти не разбираш ли,че аз и много други чакаме този концерт 40 години! Да си беше направил иначе красивия на картинки стадион Домусчиев. Не да ми заплашва сега.Сякаш на някой му дреме, че щял да си прехвърля инвестициите. Много важно. И какво общо има това с българщината, моля те обясни ми?!


И догодина канарите ако станат шампиони и пак има концерт и отидем да играем в Румъния например домакинство, защото тук пак има концерт, а нямаме стадион как ще се почувстваш? Да вземем отсега да платим стадиона за догодина ако искаш при условие, че шампиона се реши преди 2 месеца. И недей да ме обиждаш, както по напред в едно мнение, защото България е преди всичко и като не ти харесва отивай в родината на тоя с концерта. Жалко, че си с емблема на Ботев. Сигурно ходиш на мачовете с тениска на Дортмунд или Норич... В никоя държава ако имат само един стадион както тук няма да си изгонят отбора навън! Като не ви кефи - ей ви Турция, Румъния ставайте каквито щете. Успех на Лудогорец! Утре може някой арабин да го плати за цяла година и да сложи 20 ходжи да пеят цяла година. Да закрием футбола у нас ли тогава? Б.... и еничарите майна.


Какво ми намесваш аватара бе? Какво общо има с това? Ела да ме видиш с какво ходя на стадиона, ако ти стиска! Това, че държавата е спала половин и повече век мен не ме интересува! Платил съм 120 лв за РОДЖЪР УОТЪРС и си го искам на Васил Левски. Въобще не ме интересува какво ще правят от Лудогорец. Да, радвам се за класирането им за плейофите, но до тук! Да са мислили по-рано.Защо не лаладжийсваха след отстраняването на Слован? Да не би да не са предполагали евентуално отстраняване на Партизан? На този въпрос някой може ли да даде отговор? И не намесвайте други отбори в този казус. Ако били Ботев, ако били Левски. Е не са!


Много добра позиция от София Мюзик!


Я па тоя. Вземи си 120те лева, сгъни ги и с едната ръка ... Лудогорец ще играе там, а ти си аут. Айде..

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Лудогорец ще играе на стадион „Васил Левски” !

Мнениеот ЕМИЛ » 08 авг 2013 16:53

Много ми е интересно колко публика ще съберат

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Лудогорец ще играе на стадион „Васил Левски” !

Мнениеот DarkPsy » 08 авг 2013 16:55

petko_cska написа:
Я па тоя. Вземи си 120те лева, сгъни ги и с едната ръка ... Лудогорец ще играе там, а ти си аут. Айде..


Да ти ги дам на теб ако искаш? И без това едва ли си виждал някога 120 лв. Концертът ще е на Васил Левски, а Лудогорец да се спасяват. Айде у лево.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта