Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 17 сеп 2017 09:54

Кабаселе беше дошъл твърде млад а и не му се даде много шанс . Да не забравяме , че тук той бе нападател а сега играе дефанзивно ако не ме лъже паметта . Щом беше повикан за националния състав на Белгия за евро 2016 значи не е никак лош !
Изображение

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот IvailoRz » 17 сеп 2017 14:43

miro_rz написа:Кабаселе беше дошъл твърде млад а и не му се даде много шанс . Да не забравяме , че тук той бе нфападател а сега играе дефанзивно ако не ме лъже паметта . Щом беше повикан за националния състав на Белгия за евро 2016 значи не е никак лош !


Да ,някъде в защита играе. И да..да те викнат в компанията на футболисти като Компани, Де Бройне, Азар , Лукаку и т.н. .със сигурност не е лош.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот boabbb » 18 сеп 2017 08:38

IvailoRz написа:
miro_rz написа:Кабаселе беше дошъл твърде млад а и не му се даде много шанс . Да не забравяме , че тук той бе нфападател а сега играе дефанзивно ако не ме лъже паметта . Щом беше повикан за националния състав на Белгия за евро 2016 значи не е никак лош !


Да ,някъде в защита играе. И да..да те викнат в компанията на футболисти като Компани, Де Бройне, Азар , Лукаку и т.н. .със сигурност не е лош.


Тоя като го видях, че е в Уотфорд, си викам "А, тоя не беше ли в Лудогорец, бе" :lol: А, после като го видях, че влезе централен защитник, направо паднах под масата :mrgreen: :mrgreen: Той тука играеше нападател ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 23 сеп 2017 23:15

Кафу с първи гол за Бордо . 8-)
Изображение

pobeditela
Мнения: 81
Регистриран на: 24 авг 2009 20:17
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот pobeditela » 28 сеп 2017 11:31

Вълчан написа:Първата от последващите тъпи грешки на Херо.....да оставиш Мисиджан извън групата.Лека полека започва типично по Български на настроива една групичка от футболисти против себе си.Все пак те са постигнали много със този отбор.А тои какво...Така със рогите не става.Ще се разбере след месец два.

Че е грешка - грешка е, но на ръководството, не на Херо. В медиите пише, че не го пускат в игра, защото не е преподписал договор. За съжаление не го решава треньора това.

Според вас редно ли е да постъпват така с Мисиджан ? Това е един вид изнудване според мен. Ще го пускат да играе само ако преподпише договор. Тази политика на Гела хич не ми допада. Не е мотивиращо и за другите футболисти да се чувстват изнудвани от ръководството по такъв начин. Отделно, трябва да се пускат играчите в добра форма, а не просто преподписалите. Това е някакъв изкривен български меринджейски манталитет. А уж се правят на големите европейци. В Левски по същия начин.

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот Вълчан » 28 сеп 2017 19:50

Мисиджан е твърд и просто ще си постигне своето.Явно ще получи повече пари така отколкото ако някои плати за него сума.Няма лошо.Лудогорец му е дал много но и футболистът не е останал длъжен и също е допринесъл за хубавите мачове които спечелиха Разградчани.Не трябваше да се правят обаче на алчни гъзове и като го искаха във Франция лятото да го бяха пуснали.Тези космически цифри за един неизвестен никому футболист които поискаха бяха абсурдни.Затова и сега понеже го обидиха лошо ще си понесат последствията.Това е вторият футболист които ще ги накаже за деиствията им и няма да е последния.

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2068
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот k20dan4o » 30 сеп 2017 20:30

Тази статия много ме разсмя признавам :)

Незаменими ли са ултрасите?

https://gong.bg/bg-football/drugi/multimedia/video/nezamenimi-li-sa-ultrasite-451885

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот mozart » 01 окт 2017 17:54

Гледам от Микре Ю са започнали да ползват иновативни методи за стимулиране на играчите :lol: :lol: :lol:
Изображение
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 02 окт 2017 15:06

mozart написа:Гледам от Микре Ю са започнали да ползват иновативни методи за стимулиране на играчите :lol: :lol: :lol:
Изображение

Това нещо не го знам какво , но предполагам малко е излязло от там където е било ! :mrgreen: :lol:
Изображение

nevinen_autist
Мнения: 165
Регистриран на: 25 окт 2013 09:59
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот nevinen_autist » 03 окт 2017 20:20

Ако Лудогорец надвие Брага, преодолява групата си и продължава в слевдащата фаза на ЛЕ, като няма да е изключена още една спечелена европейска група. :)
Лудогорец - Башакшехир го виждам като победа за Лудогорец, предвид показаното от същите клубове в първата им среща, когато Лудогорец беше без няколко свои титуляри. А ако Хофенхайм няма начин да продължи, и това стане ясно още преди последния кръг, както е тръгнало, отборът няма да си даде много зор в последната си среща. А пък Лудогорец победи Хофенхайм дори когато Хофенхайм излезе с повече титуляри, отколкото резерви. 8-) :) :)
Напред, Лудогорец! Да живее България! 8-) :)


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта