Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот D.Georgiev » 14 юни 2012 13:00

crap написа:Вчера разсъждавахме точно по този казус с друг мой много добър приятел от Разград - защо ви е още един десен (ако не се лъжа) защитник, предвид, че отбора разполага с албанеца, Шоколада, както и вечния Минев. Вероятно имате и достойни юноши, които могат да стъпят в длъжност при нужда. Според нас Лудогорец най-люто се нуждае от нападател... но това в момента е по-скоро табу, от колкото нещо реално. Също ни изненада и привличането на Тунчев, ако е вярно, предвид, че човека претърпя редица тежки контузии и отдавна не е ритал топка на високо ниво.


Да и аз това се чудя, но долколкото разбрах Бургзорг е универсален играч и може да играе почти нявсякъде. Албанец нямаме. Тунчев и аз се изненадах за него, но може би ще е 1-ва резерва на Гулдан и Барт. Явно в отбора смятат, че Мантула не е готов още, въпреки че аз му харесвам играта.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот tsonpen » 14 юни 2012 13:09

Бургзорг вероятно е взет като резерва и с идеята да си вдигне нивото като малко се изолира от цивилизацията.
Не слушам този тип музика, но ми се струват професионални нещата му. На мен повече ми харесва това парче:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=m_ZJM57jqK8[/youtube]
Другият мисля е съвместен с друг рапър. Може би ще се въртят на видеостената :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот crap » 14 юни 2012 13:30

Черногорец ли беше? :roll:
YA GUNNERS YA

kev1n
Мнения: 615
Регистриран на: 15 яну 2012 14:08
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот kev1n » 14 юни 2012 15:42

холандчето е дефенс ;), тунчев е твърда резерва, даже след теро:) новото бразилче ше е вивуляр вероятно, като минев и шоко ше играят 6о/3о или през мач, кот д воар-еца ше е 6о/3о с миро докато влезе в ритъм :) кешада се очаква да е "откритието" успех и дано да разбием на контролите!! :)
ПС: по предварителна информация сме си направили контроли стил "групи на ШЛ" ;)

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот D.Georgiev » 15 юни 2012 19:26

Ето така се прави:

http://gong.bg/view_article.php?article_id=277361

Не като нас да се радваме на ракети по цялото игрище, унищожаващи тревното покритие. Тук за същото глобата е колосална - 3000 лв. В България е похвално да е издават маймунски звуци, да се мятат бомбички и ракети. При нас това е критерият за добра публика. Ако добавим полови органи и палене на шалчета имаме "невероятна" атмосфера. Тук трябва да се съобразяваме с това къде си мята бомбичките гостуващата агитка и да не си правим сектора за инвалиди там.
Ще доживеем ли нашето БФС да направи така, че феновете да съжалят за действията си? Ще видим ли големи глоби и наказани отбори? Някакви мерки срещу футболните хулигани? Не е трудно, но едва ли...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот mad forest » 15 юни 2012 20:08

D.Georgiev написа:Ето така се прави:

http://gong.bg/view_article.php?article_id=277361

Не като нас да се радваме на ракети по цялото игрище, унищожаващи тревното покритие. Тук за същото глобата е колосална - 3000 лв. В България е похвално да е издават маймунски звуци, да се мятат бомбички и ракети. При нас това е критерият за добра публика. Ако добавим полови органи и палене на шалчета имаме "невероятна" атмосфера. Тук трябва да се съобразяваме с това къде си мята бомбичките гостуващата агитка и да не си правим сектора за инвалиди там.
Ще доживеем ли нашето БФС да направи така, че феновете да съжалят за действията си? Ще видим ли големи глоби и наказани отбори? Някакви мерки срещу футболните хулигани? Не е трудно, но едва ли...


Само да добавя-тези които не правим всичко изброено в цитата, нямаме фенска култура! :) :) :)
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот D.Georgiev » 15 юни 2012 20:25

mad forest написа:Само да добавя-тези които не правим всичко изброено в цитата, нямаме фенска култура! :) :) :)


Да, да, много си прав. Има още много да "израстваме". Вярно, че нямаме много организирани фенове, но чесно казано предпочитам ги такива и по-културни, отколкото като някои от другите големи агитки. Гледам Европейското и установявам, че в Разград атмосферата е много по-близо до това ниво, отколкото на няколко други стадиона, на които "не гледат театър".
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот crap » 18 юни 2012 11:08

D.Georgiev написа:Ето така се прави:

http://gong.bg/view_article.php?article_id=277361

Не като нас да се радваме на ракети по цялото игрище, унищожаващи тревното покритие. Тук за същото глобата е колосална - 3000 лв. В България е похвално да е издават маймунски звуци, да се мятат бомбички и ракети. При нас това е критерият за добра публика. Ако добавим полови органи и палене на шалчета имаме "невероятна" атмосфера. Тук трябва да се съобразяваме с това къде си мята бомбичките гостуващата агитка и да не си правим сектора за инвалиди там.
Ще доживеем ли нашето БФС да направи така, че феновете да съжалят за действията си? Ще видим ли големи глоби и наказани отбори? Някакви мерки срещу футболните хулигани? Не е трудно, но едва ли...

БФС няма интерес да прави промени. Вярно е, че новия Лудогорец съществува от няма и 3 години, но досега трябва да сте разбрали, че тази организация е мафиотска с мафиотска структура от вътре и покровителствана от правителствата отвън.

Иначе не разбирам насмешката ти, предвид факта, че в Разград все още не се е играл дори един голям мач. Хубаво е, че стадиона се пълни и т.н., но не се прехласвайте по себе си толкова много, защото все още не сте излизали от България. А като излезете от България, тогава ще видим и що за публика имате.
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот D.Georgiev » 18 юни 2012 11:44

crap написа:
D.Georgiev написа:Ето така се прави:

http://gong.bg/view_article.php?article_id=277361

Не като нас да се радваме на ракети по цялото игрище, унищожаващи тревното покритие. Тук за същото глобата е колосална - 3000 лв. В България е похвално да е издават маймунски звуци, да се мятат бомбички и ракети. При нас това е критерият за добра публика. Ако добавим полови органи и палене на шалчета имаме "невероятна" атмосфера. Тук трябва да се съобразяваме с това къде си мята бомбичките гостуващата агитка и да не си правим сектора за инвалиди там.
Ще доживеем ли нашето БФС да направи така, че феновете да съжалят за действията си? Ще видим ли големи глоби и наказани отбори? Някакви мерки срещу футболните хулигани? Не е трудно, но едва ли...

БФС няма интерес да прави промени. Вярно е, че новия Лудогорец съществува от няма и 3 години, но досега трябва да сте разбрали, че тази организация е мафиотска с мафиотска структура от вътре и покровителствана от правителствата отвън.

Иначе не разбирам насмешката ти, предвид факта, че в Разград все още не се е играл дори един голям мач. Хубаво е, че стадиона се пълни и т.н., но не се прехласвайте по себе си толкова много, защото все още не сте излизали от България. А като излезете от България, тогава ще видим и що за публика имате.


Каква насмешка? Ако има нещо, което е смешно, то това е изкривенето разбиране на българските фенове за "фенска култура". Както виждаш горе съм споменал инициативи, на "червени", "сини" и "черно-бели", защото особена разлика между агитките им няма. Ние голяма публика на гостуванията нямаме, няма и да имаме и в чужбина и мисля, че го знаеш, защото си от Разград. Важното е, че тук хората, макар и неорганизирани и некоординирани имат желание и подкрепят отбора си по начин, по който не вредят на никого. Далеч не съм прехласнат по никого, дори понякога ме е яд, че много хора отиват само, за да чоплят семки и няма хореография, но за мен това е по-добрият вариант. И не си мисли, че ако дойде някой друг отбор напрежението ще нарастне. Какъв по взривоопасен мач от последния в Разград? Какво се случи? 2-3 хвърлени бутилки. Всички други неразбории бяха пред сектора на гостите и проблемите им със стюардите, които не бяха от града.
Тук на Балканите феновете си избиват комплексите по стадионите и това е характерно за почти всички страни около нас. Стигнало се е до разбирането, че едва ли не ако няма ракети, бомби, побоища и трошене, то значи отборът за нищо не става. В кое от големите първенства има такава публика? Как в Англия, феновете ги дели една пътека? Как на европейското феновете на два отбора са разпъснати в един и същ сектор и няма проблеми? Те нещо по-зле ли са от нас във футболно отношение? Да не би Англия, Испания, Франция и Германия да трябва да се учат от нас, защото сме по-напред от тях в което и да е отношение на играта? Стига глупости!
В България "нормалното" поведение по трибуните е минало всякакви граници. Тук разбирането е, че ако хората само подвикват, пеят и си подкрепят отбора, то това е театър, а не футболен мач. Лично аз съм за отрсаняването на всичките ни отбори от ЕКТ за 3-4 години, както направиха в Англия. Лошото е, че тук това няма да свърши никаква работа, просто защото проблемите в агитките се създават от по 30-40 човека и то не заради футбола, а заради самите безредици. Имаше интервю с такъв фен, които казваше, че го правят за адреналин и тръпка. Ако им вземат футбола ще отидат във волейбола и т.н. За тях няма значение нито кой играе, нито какво е събитието. Важното е да има бой с полицията, която те ненавиждат.
За мен фенството трябва да се изразява в хореография, песни, скандирания, димки, факли и някоя и друга псувня. До там.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот crap » 18 юни 2012 12:03

D.Georgiev написа:Каква насмешка? Ако има нещо, което е смешно, то това е изкривенето разбиране на българските фенове за "фенска култура". Както виждаш горе съм споменал инициативи, на "червени", "сини" и "черно-бели", защото особена разлика между агитките им няма. Ние голяма публика на гостуванията нямаме, няма и да имаме и в чужбина и мисля, че го знаеш, защото си от Разград. Важното е, че тук хората, макар и неорганизирани и некоординирани имат желание и подкрепят отбора си по начин, по който не вредят на никого. Далеч не съм прехласнат по никого, дори понякога ме е яд, че много хора отиват само, за да чоплят семки и няма хореография, но за мен това е по-добрият вариант. И не си мисли, че ако дойде някой друг отбор напрежението ще нарастне. Какъв по взривоопасен мач от последния в Разград? Какво се случи? 2-3 хвърлени бутилки. Всички други неразбории бяха пред сектора на гостите и проблемите им със стюардите, които не бяха от града.
Тук на Балканите феновете си избиват комплексите по стадионите и това е характерно за почти всички страни около нас. Стигнало се е до разбирането, че едва ли не ако няма ракети, бомби, побоища и трошене, то значи отборът за нищо не става. В кое от големите първенства има такава публика? Как в Англия, феновете ги дели една пътека? Как на европейското феновете на два отбора са разпъснати в един и същ сектор и няма проблеми? Те нещо по-зле ли са от нас във футболно отношение? Да не би Англия, Испания, Франция и Германия да трябва да се учат от нас, защото сме по-напред от тях в което и да е отношение на играта? Стига глупости!
В България "нормалното" поведение по трибуните е минало всякакви граници. Тук разбирането е, че ако хората само подвикват, пеят и си подкрепят отбора, то това е театър, а не футболен мач. Лично аз съм за отрсаняването на всичките ни отбори от ЕКТ за 3-4 години, както направиха в Англия. Лошото е, че тук това няма да свърши никаква работа, просто защото проблемите в агитките се създават от по 30-40 човека и то не заради футбола, а заради самите безредици. Имаше интервю с такъв фен, които казваше, че го правят за адреналин и тръпка. Ако им вземат футбола ще отидат във волейбола и т.н. За тях няма значение нито кой играе, нито какво е събитието. Важното е да има бой с полицията, която те ненавиждат.
За мен фенството трябва да се изразява в хореография, песни, скандирания, димки, факли и някоя и друга псувня. До там.

Не съм съгласен. Както казах, единствените хора, които имат интерес "публиката" да хвърля бомби и да руши са мафиотите от Бъфъсъто. Много добре знаем, че огромен процент от хората, които ходят на мачове са пияни, надрусани, откровено агресивни и т.н.. Всичко това се допуска за да може да се отблъсне останалата част от хората - такива, като мен и теб, които ценят здравето си и предпочитат да не стъпят на стадиона, макар, че аз често го правя, само и само за да не отнесат някоя бомба или кроше например. По този начин спада и интереса на хората. По този начин никой не го интересува какво става с родния футбол и точно това е целта на мафиотското бъфъсъ, като така те са свободни да си въртят далаверите. За 8 години управление на Борислав чалгата не е направено абсолютно нищо!

Ти даваш пример с Англия - абсолютно не на място. Тук е момента, в който трябва да споменем и другата организация с мафиотски привкус - Мъвъръто. Мъвърто много добре знае как да се справи с хулиганите, но отново няма интерес, защо? Защото те са партия с едни крайно десни групировки. Това не е тайна. Вижда се, че ги използват изключително добре. Те са един прекрасен лост за манипулация на общественото мнение. Това най-добре си личи, когато има протести, каквито имаше наскоро в София, на които бях и аз. В третият ден от протестите имаше и от тези, крайно десните, които целяха да опорочат протестите. Днес Цвъко излиза и разправя как е имало кримиконтингент сред майките с децата. Ами да, имаше, нали вие го поръчахте г-н. Цвъки! Така де, много се отплеснах...

Мисълта ми беше, че това не са агитки и фенове. Истинските фенове на футбола в България, за огромно мое съжаление, гледат мачове единствено и само по ТВ. Те са фенове на отбори, като МУ, като Барса и т.н.. Кръвната връзка, да тя е такава, на българския фен с футбола отдавна е заличена... За това и дадох пример с агитките, които ходя на гостувания в чужбина. Там рядко има лумпени. Те са истинските фенове.

За стюардите и 2-3, според вас, но не и според мен, бутилки не ми се влиза в дискусия, защото говорихме доста за това с tsopen, чийто поглед над нещата бе хипер избирателен.
YA GUNNERS YA


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта