ДЮШ на Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот nasko75 » 29 юли 2012 00:21

:) :) :P
момчета, никой не се кара, нали?
въпросният Станчо Иванов Димитров отдавна не е в Черноморец. Не сме ви го крали. ПРосто преди две години вие имахте ли клуб, че не се сещам???????
детето дойде само и ние го взехме. Иначе къде да играе???? Сега има клуб в Разград, е - детето не е при нас...макар, че ако сме точни - то другаде не е играло футбол
колегата izumrud е прав и аз също знам за два такива случая. Гарантирам, че не лъже, а дори спестява някои неща. Но не за това е дискусията, нали???
работата е там, че като махнем този Станчо, който си беше 50/50 резерва/титуляр, останалите са от нашия град или от близкия регион. Т.е школата на Черноморец работи в един град и навсякъде е конкурентна
Станчо играеше ако един измежду Вили или Дани Бенчев не играе...иначе е на пейката. Голям талант не бих го нарекъл

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот nasko75 » 29 юли 2012 00:24

ЛУДОГОРЕЦ написа:Да ви кажа и аз за един случай.Колега от Русе,желае сина му да дойде в Лудогорец,а жена му иска да е във Варна,защото Милен Петков от Добруджа,ЦСКА и т.н и бил казал по телефона,че Лудогорец е балон и ще се спука до 1 година.А сега де.


м/у другото, ето затова българите ги няма никакви. Защото когато лайната са техни, се правят, че ги няма...Те взимат деца от всякъде, в 97 и 98 са събрали по 50 деца, но всичко е наред...
преди време беше шокиращо да гледам как Литекс и ЦСКА хващат съдии и при децата. Тази пролет се потресох как съдия не вдига 1000 % червен картон на играч на Левски в мача с нашата младша
уверен съм, че съдийската подкрепа за децата на Лудогорец тепърва предстои

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот hijack1 » 29 юли 2012 00:53

Какво ви интересува от къде са децата, които тренират в Лудогорец - дали от Варна, Русе, Бургас и т.н. ? Да не си мислите, че примерно Барса взима играчи само от Барселона? Един Иниеста въобще не е роден край Барселона или градовете около него, но си го считат за техен юноша.

nasko75 написа:уверен съм, че съдийската подкрепа за децата на Лудогорец тепърва предстои


Като виждаш така в бъдещето кажи и числата за тотото, сигурен съм, че на доста хора ще са им полезни :lol: Ясно ми е, че откакто Лудогорец влезе в елита почна да ви бърка някъде много яко, но свиквайте защото през следващите няколко години ще ядете стабилно бой на всички фронтове!

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот mad forest » 29 юли 2012 08:54

hijack1 написа:Какво ви интересува от къде са децата, които тренират в Лудогорец - дали от Варна, Русе, Бургас и т.н. ? Да не си мислите, че примерно Барса взима играчи само от Барселона? Един Иниеста въобще не е роден край Барселона или градовете около него, но си го считат за техен юноша.

nasko75 написа:уверен съм, че съдийската подкрепа за децата на Лудогорец тепърва предстои


Като виждаш така в бъдещето кажи и числата за тотото, сигурен съм, че на доста хора ще са им полезни :lol: Ясно ми е, че откакто Лудогорец влезе в елита почна да ви бърка някъде много яко, но свиквайте защото през следващите няколко години ще ядете стабилно бой на всички фронтове!


Стига с тази регионалност! Като изключим София, другите ни градове са малки и ако останат на регионално ниво, нищо не може да се очаква! Какво значение има от къде са децата? Важното е, че има къде да тренират! Никъде по света няма такова разделение кой от кой град бил! Че ако се върнем едно или две поколения назад ще се види, че по-големите градове са пълни с преселници от по-малките и от селата! Айде сига глупости! Ако някой се е обаждал по телефона и е прекалил, добре, може би е дразнещо, но не е незаконно като уреждането на мачове или други неща! Ако момчето или родителите му преценят може да преместят детето, в което няма нищо лошо според мен, щом някой предлага по-добри условия! Най-важното в случая е, че се появи още една школа с амбиции и още едно перфектно място за развитие на футболисти, от които България както се видя се нуждае ужасно много! Какви ще са резултатите от школата ще видим след няколко години!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот nasko75 » 02 авг 2012 23:52

пич, нищо никъде не ми бърка
а точно пък ти с твоето изказване, щото такива като Мездра и Сливен и те се надъхваха...ама сега не ги виждам нещо. Даже имаше един дюнерджия по времето на Надин ходеше с фланелка и плакати, а сега като ме види и го питам от кой отбор си, ме заобикаля :))) Като си бил ербап 1 година, айде бъди мъж да си поемеш ербаплъка
Така че първо направете повече от 2 петъка служба, както се казва в казармата
опитах се да ви намеря форумите, когато нямахте отбор, ама не се справих...ако имате хистори, пратете

второ: въпросът ми беше: взетите деца за ваши ли ще ги броите??? това питах
трето: за тия деца се плаща "компенсация по развитието". Вие ще платите ли на клубовете, от които взимате, или ще я карате като ЦСКА и Литекс? И Левски вече. Преди Левски плащаха на Ботев и Марица, ама като видяха, че само те са глупаците - и спряха
Ако платите, няма да говоря, че сте ги откраднали
а кой от кой регион е - това го казах с една идея: ако обираш децата от цялата страна, няма как да не намериш таланти. Но ако взимаш само от твоя град и пак имаш успехи, това значи да имаш школа....от нищо да направиш резултати, а не да взимаш деца с природен талант

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот snakebite » 03 авг 2012 08:42

nasko75 написа:пич, нищо никъде не ми бърка
а точно пък ти с твоето изказване, щото такива като Мездра и Сливен и те се надъхваха...ама сега не ги виждам нещо. Даже имаше един дюнерджия по времето на Надин ходеше с фланелка и плакати, а сега като ме види и го питам от кой отбор си, ме заобикаля :))) Като си бил ербап 1 година, айде бъди мъж да си поемеш ербаплъка
Така че първо направете повече от 2 петъка служба, както се казва в казармата
опитах се да ви намеря форумите, когато нямахте отбор, ама не се справих...ако имате хистори, пратете



Наско, наско.....айде не ми казвай че не знаеш за Лудогорец, че ставаш смешен. Не разбрах дали си от Черноморец или не ? Дори в Б група Лудогорец биеше редовно Черноморец като домакин, естествено биха и с 1:0 през 1999(когато влязохте) и то в Бургас. Лудогорец не е бил гранд, но не и от вчера. Потърси малко футболна история, поинтересувай се !. Всички по-известни отбори когато са били в Б група в Разград бяха бити, а съм гледам 100-ици мачове във Б група !!
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

hijack1
Мнения: 560
Регистриран на: 22 май 2012 23:24
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот hijack1 » 03 авг 2012 10:34

nasko75 написа:пич, нищо никъде не ми бърка
а точно пък ти с твоето изказване, щото такива като Мездра и Сливен и те се надъхваха...ама сега не ги виждам нещо. Даже имаше един дюнерджия по времето на Надин ходеше с фланелка и плакати, а сега като ме види и го питам от кой отбор си, ме заобикаля :))) Като си бил ербап 1 година, айде бъди мъж да си поемеш ербаплъка


Мездра и Сливен не станаха шампиони, така че такива сравнения са абсурдни....случайно играем най-добрия футбол в България и няма да имате оттърване от нас скоро.

nasko75
Мнения: 750
Регистриран на: 02 мар 2012 18:32
Местоположение: Бургас-държава

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот nasko75 » 03 авг 2012 10:58

явно с вас няма да се разбера.
Аз ви задавам въпроси, на които ви моля за отговор, а вие си знаете като баба Злата - едно и също си баете
попитах ви: ако не платите компенсация за взетите 17-год юноши, откраднали ли сте ги????
защото не вярвам да платите (т.е не вие форумците, а клуба)
успехи и всичко най

Потребителски аватар
Обичам Левски
Мнения: 2317
Регистриран на: 13 фев 2012 15:01
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот Обичам Левски » 04 авг 2012 09:30

Боже какви индивиди имало във форума.Когато ви съмнява нещо се оплачете пред съответните органи.Иначе другите неща са безмислени нападки.

п.п Звездите на Литекс братя Миланови не са от Ловеч ;)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23828
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ДЮШ на Лудогорец

Мнениеот paceto » 04 авг 2012 16:54

И какво значение, че не са от Ловеч?Те тренират там от 5-6 години, така че са си чист продукт на школата на Литекс, а и те не са единствените влезнали в А отбора от школата.Тази година даже 90 % от играчите ще са от школата.
Всяка година има изпити за влизане където ходят деца от цяла България от ранна възраст и си живеят, учат и тренират в Ловеч.

Малцина са тези, които се взимат от някоя школа по на 16-17 години и продължават в школата, но и да е така това няма никакво значение, защото се доразвива пак в дадената школа и пак е продукт на дадената школа :)

Миланови са от град Левски, което е в плевенска област и хич не е далеч от Ловеч :)


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта