6-ти кръг: Черно море - Лудогорец - 0:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: 6-ти кръг: Черно море Варна - Лудогорец Разград

Мнениеот HEATSEEKER » 15 сеп 2011 17:14

mad forest написа:Ти май се засегна нещо!
Никой тук не е умаловажавал успехите на Черно море през годините, дори се говори с респект къ отбора ви, а вие скочихте срещу нас! За какви сме се мислели, какви сме били и т.нат. И все пак ние се радваме, че първият ни сезон в А група започна по-вече от отлично за нас! Ние тепърва търсим място под слънцето, но като гледам как се развиват нещата след 4 или 5 години няма да има отбор в България който да не ни взема на сериозно (те някои от сега са се стреснали), пък кой каквото иска да си говори! А пък за този период ако и някоя друга купа спечелим или дори шампионски титли няма да е никак лошо начало и поставяне на традиции в БГ футбола! ;)

Ако се вгледаш в постовете ваши фенове написаха, че ще сме щели да видим футбол..4е с 3-0 ще ни биете и тем подобни..
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: 6-ти кръг: Черно море Варна - Лудогорец Разград

Мнениеот donpacko » 15 сеп 2011 17:15

Мад форест няма смисъл да обясняваш.Аз съм го казал,във "В" група имахме по 1000 човека на мач,и то при 25 000 град,не знам другите големи градове по колко трябва да имат.За миналата година не се сещам много подробно за "А" и "Б" група,по посещаемост бяхме след Левски,Локо Пловдив,Черноморец и мисля че Берое.Щом като сте толкова големи фенове,искам да ви видя при билет 10 кинта колко човека ще имате срещу Левски,толкова ще е билета за домакинския ни мач срещу Левски.Тая година,във Варна,като вдигнаха билета за волейбола видяхме колко много обичате спорта,но това е друга тема.Ако съдията,свири както трябва със Морето,всички знаем,че до 10-тата минута ще трябва да сте поне със човек по малко,но това е пак друга тема.

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: 6-ти кръг: Черно море Варна - Лудогорец Разград

Мнениеот HEATSEEKER » 15 сеп 2011 17:19

donpacko написа:Мад форест няма смисъл да обясняваш.Аз съм го казал,във "В" група имахме по 1000 човека на мач,и то при 25 000 град,не знам другите големи градове по колко трябва да имат.За миналата година не се сещам много подробно за "А" и "Б" група,по посещаемост бяхме след Левски,Локо Пловдив,Черноморец и мисля че Берое.Щом като сте толкова големи фенове,искам да ви видя при билет 10 кинта колко човека ще имате срещу Левски,толкова ще е билета за домакинския ни мач срещу Левски.Тая година,във Варна,като вдигнаха билета за волейбола видяхме колко много обичате спорта,но това е друга тема.Ако съдията,свири както трябва със Морето,всички знаем,че до 10-тата минута ще трябва да сте поне със човек по малко,но това е пак друга тема.

Нов корифей на мисълта,кои сте вие ''всички'' и какво знаеш...глупави клишета за грубия отбор на ''Черно море''...10-минута ,
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: 6-ти кръг: Черно море Варна - Лудогорец Разград

Мнениеот donpacko » 15 сеп 2011 17:28

HEATSEEKER написа:
donpacko написа:Мад форест няма смисъл да обясняваш.Аз съм го казал,във "В" група имахме по 1000 човека на мач,и то при 25 000 град,не знам другите големи градове по колко трябва да имат.За миналата година не се сещам много подробно за "А" и "Б" група,по посещаемост бяхме след Левски,Локо Пловдив,Черноморец и мисля че Берое.Щом като сте толкова големи фенове,искам да ви видя при билет 10 кинта колко човека ще имате срещу Левски,толкова ще е билета за домакинския ни мач срещу Левски.Тая година,във Варна,като вдигнаха билета за волейбола видяхме колко много обичате спорта,но това е друга тема.Ако съдията,свири както трябва със Морето,всички знаем,че до 10-тата минута ще трябва да сте поне със човек по малко,но това е пак друга тема.

Нов корифей на мисълта,кои сте вие ''всички'' и какво знаеш...глупави клишета за грубия отбор на ''Черно море''...10-минута ,

Към тебе не знам как да се обръщам,аз съм един от малоумниците(не корифей) който ходи на мачове във Разград от 1994 когато бях на 13 години.Наитина много ви се кефя как плюете,за това кой колко пари има не мисе говори,ама вашите собственици,за толкова години щом не ви оправиха стадиона и при малко дъжд се играе не футбол не знам какво,всички знаем какви ритници раздават играчите ви на ваш терен,оня ден май и гонга пусна статия във която визираше отбора на Славия и на Черно море,за някакви съдийски решения,ама нали щом трябва да се плюе по нещо е много лесно.Да във Разград,живеят само маймуни и резаци,няма нормални хора,а само във София,Пловдив,Варна и всички други места има нормални хора.Не може със никой тука да се води нормална дискусия,защото все намира някой като тебе,който да обижда веднага,и не ме наричай корифей,а малоумник или резак,нищо че съм Българин.Макар,и да съм бил на мачове,за много които от вас,могат да си мечтая,не съм отправил,до сега нито един обиден пост към никой,а като напиши човек някоя истина веднга почват да обиждат.Заради такова мислене,ще ни мачкат политиците ни и винаги ще сме разделени.Желая ти успех,във живота и дай-наистина със по малко злоба,поне сега към РЕЗАЦИТЕ.

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: 6-ти кръг: Черно море Варна - Лудогорец Разград

Мнениеот HEATSEEKER » 15 сеп 2011 17:31

Дишай сега по-бавно,никъде не съм написал ''резаци'' и тем подобни,тука вече го обръщаш на нещо друго извън футбола.
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: 6-ти кръг: Черно море Варна - Лудогорец Разград

Мнениеот HEATSEEKER » 15 сеп 2011 17:33

Корифей не смятам, че обида,това че си обидил , съжалявам.Аз ходя на мачове от април 1987г, сам ги сметни вече колко години...
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: 6-ти кръг: Черно море Варна - Лудогорец Разград

Мнениеот donpacko » 15 сеп 2011 17:35

Написал си още един корифей,ако бях корифей,нямаше да съм като тебе пред компа.От едно нещо разбирам и само него работя,и ако ми намериш някой обиден пост от моите коментари да съм нарекъл някой със нещо просто ей така моля ти се покажи ми го.Аз казвам истината,във "В" група имахме по 1000 човека на мач,до Каварна пътуваме на домакинства поне по 1000,винаги съм със мой превоз,и не ползвам разни облаги както доста фенове на почти всеки отбор.

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: 6-ти кръг: Черно море Варна - Лудогорец Разград

Мнениеот HEATSEEKER » 15 сеп 2011 17:37

Аз и така не видях къде директно съм обидал отбора ти или феновете.Ако ми покажеш такъв пост ...
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: 6-ти кръг: Черно море Варна - Лудогорец Разград

Мнениеот Unforgiven_M » 15 сеп 2011 18:20

Личните нападки нямат нищо общо с това, което ще се случи на терена...
И просто няма нужда от тях...

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: 6-ти кръг: Черно море Варна - Лудогорец Разград

Мнениеот mad forest » 15 сеп 2011 18:22

HEATSEEKER написа:Аз и така не видях къде директно съм обидал отбора ти или феновете.Ако ми покажеш такъв пост ...


Обиден пост не видях, само малко гледаш от високо, като по-вечето варненци де! Сякаш че като майките ви са ви родили там ви прави нещо по-вече от другите! Но това е между другото! Аз не видях нито един твой пост във вашия форум по темата за мача с нас, което ме навява на мисълта, че си търсиш ей така препирни с другите фенове! Нищо лично, но така ми изглежда!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта