KБ: Лудогорец - Ботев Пловдив| 24.05| 1:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

И купата отива при..

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Remi Gaillard
Мнения: 99
Регистриран на: 22 юли 2013 18:17
Контакти:

Re: Финал Kупа на България 2016/17: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот Remi Gaillard » 05 май 2017 23:24

pink_pig8 написа:
Remi Gaillard написа:Едо го каза - за да биеш Лудогорец, трябва ти да направиш мача на годината, а те да нямат ден... Колкото и да ми се иска, реалноста е че шансовете са ни малки... нашата цел е да подкрепим отбора си, пък каквото стане... Най ме изкефи обаче как са определили часа за финала - поне 30 минути да имало до началото на финала за ЛЕ... като се има навпредвид че 90% от хората ще са от Пловдив, то определено 30 минутки ще стигнат до Църна Маца...

Е то по тая логика дай да го играят на игрището пред блока и да си е в Пловдив та да ти е удобно като свърши мача да идеш да гледаш финала на ЛЕ...струва ми се че почва да се издребнява яко с тия претенции от всеки!Те ако тръгнат да угаждат на всеки само стой и гледай какво става...


Не ве тъпчи, играе се по-рано... нали заради хората го правят това... 24-ти е почивен ден... аз лично претенции нямам, за мен 24-ти е деня и нищо друго, не ме интересува... обърнах внимание, защото ТОЧНО ЗАРАДИ ФЕНОВЕТЕ е напраен мача да свърши за финала на ЛЕ, пък те видиш ли били от Пловдив на 90% като растоянието се взима за час... виж ако господина е имал впредвид телевизионните фенове, а не тези на стадиона, съм неправ и се извинявам...

П.С. Лично аз финала на ЛЕ няма да го гледам... или защото ще ми е толкова криво или защото ще ми е съм под вода от радост... така че ми е през *** кога е мача... просто отбелязах факта на господин организатора, нищо повече... капиш???
Майката на Иванчо му дава 50 стотинки за закуска и той ги изял...

Ботевист
Мнения: 26
Регистриран на: 08 авг 2008 17:47
Контакти:

Re: Финал Kупа на България 2016/17: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот Ботевист » 06 май 2017 08:03

Това , че Лудогорец е фаворит ,едва ли буди съмнение. Но футбола е интересна игра , защото не робува на логика.
Отиваме да подкрепим отбора , който трябва да се раздаде на 120% , а пък каквото стане . Няма да ми е първия загубен финал , но може да бъде първия спечелен ! :lol:

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Финал Kупа на България 2016/17: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 06 май 2017 08:46

pink_pig8 написа:
Жълто-черен Пловдив написа:
fire написа:Тук единствения въпрос е, дали Домусчиев няма умишлено няма да даде купата с цел да смекчи натиска около себе си и клуба му, който има от доста клубове?!
Ако мача се играе реално и всичко се решава на терена, въпроса ще е само, с колко ще победи Лудогорец!
Ботев няма как да се сравнява игрово с разградчани.
Варианта Лудогорец да не вземе купата е възможен само, ако не я искат! Друг вариант няма.

Ей, ще се задавиш, бе, моето момче. САКЪН, ако случайно Ботев бие, Лудогорец е дал, а не, че е загубил. Типичен буфер-комплексар.

Вие не можете да биете Верея а искате да ви взимат на сериозно...Човека е абсолютно прав...


То е очевадно кой е фаворит. Но това е един мач. Историята помни всякакви резултати и срещу 110% фаворити. Да, твърде вероятно е Лудогорец да ни победи с разлика, но ако случайно това не стане, тъпаци като момчето от близУ ще пишат поредните глупости за това кой как на кого дал, а няма да поздравят съгражданите си. Те се хранят само от злобата си и омразата към истинския пловдивски отбор.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Финал Kупа на България 2016/17: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 06 май 2017 20:48

Вълчан написа:Лудогорец ще вземе купата без проблем.Както естествено и шампионата.Имам предчувствието че това ще бъде последната силна година на отборът от Разград. Няма да се повторят вече такива игри във Европа а и няма да има такива чужденци привлечени.

Горе-долу същия отбор спечели титлата 5 кръга преди края, на финал за Купата е, класира се в групите на ШЛ и излезе от тях в посока ЛЕ. Тоест.. въобще не е задължително евентуалната липса на класни нови попълнения да означава по-слаб отбор и по-слаба игра.

Тук се пропускат още 2 неща:
-Лудогорец точно в една година, когато имаше повечко нови попълнения беше изритан от Милсами.
-Дори Лудогорец да прави по-слаби мачове в ЕКТ това хич не значи, че няма да доминират в България. Това - с оглед на нивото на нашето първенство.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Финал Kупа на България 2016/17: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот Pride » 07 май 2017 11:12

1 1/16 финали 20.09.2016 16:00 h ФК Ботев Враца - ПФК Лудогорец Разград 0 - 4

2 1/8 финали 25.10.2016 20:00 h ФК Монтана 1921 - ПФК Лудогорец Разград 0 - 4

3 1/4 финали 05.04.2017 20:00 h ПФК Локомотив Пловдив 1926 - ПФК Лудогорец Разград 0 - 4

4 1/2 финали 1 18.04.2017 19:00 h ПФК Лудогорец Разград - ПФК Литекс Ловеч 4 - 0

5 1/2 финали 2 27.04.2017 18:00 h ПФК Литекс Ловеч - ПФК Лудогорец Разград 0 - 7

6 Финал 24.05.2017 18:00 h ПФК Лудогорец Разград - ФК Ботев Пловдив

http://lokosf.info/component/joomleague ... 017/17/0/0

Ясно си личи - 23 гола вкарани 0 получени. Дяков е прав, че са с класи над останалите. Няма да имат сериозна подкрепа от публика като Ботев Пловдив, но няма да се учудя резултата отново да е 4:0
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
barsa79
Мнения: 339
Регистриран на: 02 май 2014 21:20
Skype: biboka81
Местоположение: LOVECH-ITALIA
Контакти:

Re: Финал Kупа на България 2016/17: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот barsa79 » 08 май 2017 10:30

Титулярите към 24-май ще са в активна почивка,така че купата ще е за Ботев

Потребителски аватар
Emmanuel
Мнения: 172
Регистриран на: 03 юли 2014 22:29
Контакти:

Re: Финал Kупа на България 2016/17: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот Emmanuel » 08 май 2017 11:07

Да, ама резервите ни са по-класни от пловдивчани(с цялото ми уважение към тях). Купата е наша!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Финал Kупа на България 2016/17: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 09 май 2017 11:54

barsa79 написа:Титулярите към 24-май ще са в активна почивка,така че купата ще е за Ботев

То зависи дали резервите на Лудогорец ще влезнат читаво в мача, защото и сред тях има доста добри играчи.

Например основния реализатор на Ботев по-рано сега е... резерва в Лудогорец.
Кешеру май повечето време го даваше резерва, а като гледам ще стане голмайстор на шампионата.
Имаха 1.. Лукоки, и той не е лош играч, ама май все като смяна влиза.
Кишада също съм останал с впечатление че по-често е резерва. Ама тук може и да се бъркам нещо.

Едва ли ще излязат със състава, с който изиграха веднъж 2 мача когато си бяха осигурили титлата и пуснаха някакви младоци, които никога не ги бях чувал. Хич да не им дреме, мач за цяла Купа е това все пак.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Финал Kупа на България 2016/17: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот slash1912 » 09 май 2017 23:05

Шанс на този финал нямаме никакъв.
Халфът на Локо (Пловдив) Димитър Велковски е аут от терените за три мача, след като получи червен картон в сблъсъка с Лудогорец, това съобщи Дисциплинарната комисия към БФС. Капитанът на "орлите" Светослав Дяков пък ще пропусне само една среща.

Не стига,че картона на Велковски беше измислен,а го наказват три мача :lol: Ако имаме късмет да ни тръгне играта и се наложи да ви помагат съдиите,случките в Бургас ще са като тържество в детска градина :!:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

krumeto
Мнения: 3797
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Финал Kупа на България 2016/17: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот krumeto » 09 май 2017 23:18

Свикнали сме да бележим само по 4 гола за купата! :)
Ония седем гола бяха наказание на ГГ и сТойката (понеже са много приказливи)! :shock:
С Ботев би трябвало да спрат на 2 - 0, но не зная дали някой няма да ги изнерви с празни приказки! ;)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта