ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

РосенВарна
Мнения: 513
Регистриран на: 09 мар 2011 18:36
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот РосенВарна » 29 сеп 2017 08:12

mikata написа:Честита победа,немците играха с резервите на резервите,доста е свалил нивото лудогорец!


Точно така, а когато победиха Байерн пък играха с резервите на резервите на резервите, нали?
:)
Кучетата си лаят, орлите си летят.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 28.09.2017

Мнениеот LSFC 1914 » 29 сеп 2017 08:19

LSFC 1914 написа:Лудогорец ще излезе срещу резервите на Хофенхайм. Така че аз прогнозирам победа за Разград. 2:1


Когато фактите говорят, даже и боговете мълчат!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Цецо Чука » 29 сеп 2017 08:35

Не знам за вас, но на мен Лудогорец ми харесаха много. За првъв път ги виждам да играят като отбор с няква ясна схема и с ясна мисъл кой какво би трябвало да прави на терена. При Чичо Гошо беше някакъв организиран хаос-пускат се играчи на терена и се разчита че те би трябвало да знаят какво да правят, аз така и не можах един път да разбера ква е идеята.

Вчера беше друго, все още има разни малки супер досадни и дразнещи грешки-сбъркани пасове, недобри отигравания на някои, но като цяло-много добре.

За Лукоки казахме вече-слаб играч, не впечатли с нищо, не знам за какво го държите в отбора като проваля повечето атаки. Според мен би било редно да ни го дадете на нас да се обиграва, не става за ЛЕ, но при нас ше е спокоен и може да покаже потенциал, кой знае... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9149
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Soulen » 29 сеп 2017 09:05

Наистина си личи, вече Лудогорец играят с тактика и идеи, а не разчитат на индивидуалната си класа само. Лукоки в момента е по-добър от Мисиджан, но е добре да се оправят нещата с Вура, за да може състава да има дълбочина. В момента те нямат резерви на Вандерсон и Лукоки.

Домусчиев, с оглед на представянето, е длъжен да отпусне пари за селекция. Тази година ще им е последната на високо ниво, ако спешно не си подсилят отбора.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 28.09.2017

Мнениеот ELFen » 29 сеп 2017 09:10

ELFen написа:Гледайки ранга на Хофе - само Байерн и Дордмунд са преди тях от немските клубове ;) ... и са си в топ 30
Така, че ми седят като голямо предизвикателство, макар и да не сме оптимална форма може да изненадаме - срещу подобни /Лацио/ съперници играем адски мотивирано...Лукоки може да избухне :roll:

Горе-доле ;)
Гледам - пописано е за подкупената УЕФА , нац.отбор... резервите :mrgreen: В тази връзка, нека "историците" припомнят славните победи на градндовете в ЕКТ , когато тук са идвали Мюлер и Марадона...
висша математика:314 :idea:

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот anker1878 » 29 сеп 2017 09:11

Много силен мач на Лудогорец, като контролираха мача в 2/3 от времето. Това което изтърваха в Истанбул сега си го взеха у дома. Един отбор от Бундеслигата , играещ и за ЕКТ , задължително трябва да има 25-26 качествени играчи , то това е самия отбор , а не 11 играчи в топ форма в даден момент . Хофе са немския вариант на Лудогорец - местен инвеститор си създава отбор в малко градче и за няколко години се налага като фактор в Първа Бундеслига . Разбира се има и известна разлика , тъй като Лудогорец се крепи изцяло на чуждестранни футболисти , а Хофе рачитата повечко на местни играчи и както видяхме снощи на доста момчета от школата си . Ако Херо и екипа му се сработят с бразилчетата , Лудогорец ще станат още по-силни .
И в двата им мача в ЛЕ досега ясно си личи отличното разузнаване на противника ,тактическа грамотност и умело водене на мача. В Португалия мача ще е между два "бразилски" отбора и няма да има такова физическо мачкане . Пом.треньора Чиликов е достатъчно навътре в Португалския футбол и със сигурност "Лудогорец" ще излязат отлично подготвени в мача.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 28.09.2017

Мнениеот Балкански Орел » 29 сеп 2017 09:17

veni__85 написа:
DrAvalanche написа:Защо гостуващите фенове са на нормална трибуна, а не в аквариума зад вратата? Българските фенове по-ниска категория ли са, че биват натиквани в аквариума?
Иначе добър резултат към момента.

УЕФА нямат нищо общо с БФС. Ако бяха натикали немците там, щяха такава глоба да и врътнат, че на Киро да му опада гела от косата.


Оправданието е, че феновете на големите ни отбори били много лоши.Интересно, когато гостуват отбори като Славия, защо пак феновете са там ? Нормално е все пак за Разград, ние сме малко или много друг тип чужденци.Живи и здрави да са.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Заклет Левскар » 29 сеп 2017 09:21

ivan56 написа:Тази вечер в спешното на Пирогов с предимство щели да бъдат феновете на ГГ
Тоя Херо бати измисленият треньор 8-)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Действително, брутално тежка нощ за микренци.
Браво на Лудогорец!
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот pink_pig8 » 29 сеп 2017 09:29

Заклет Левскар написа:
ivan56 написа:Тази вечер в спешното на Пирогов с предимство щели да бъдат феновете на ГГ
Тоя Херо бати измисленият треньор 8-)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Действително, брутално тежка нощ за микренци.
Браво на Лудогорец!

Да :lol: Казаха че има бум на срязани вени :lol:

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9149
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ЛЕ:Лудогорец-Хофенхайм /2 кръг, група C/ 2:1 FT

Мнениеот Soulen » 29 сеп 2017 09:31

Мен ме интересува само Тео да е оживял :lol: :lol: :mrgreen:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта