България-Италия, мач за бронза

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот grasiani » 12 авг 2012 13:51

Вечно губещата нация,жалка картинка е тази Олимпиада,при спомена че само преди 20 години бяхме със самочувствието на световна сила в спорта изобщо.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот POPCORN » 12 авг 2012 13:51

Beck's написа:Хора стига бе , стига сме се задоволявали с трохите на останлите. Тошко Алексиев е пълна скръб , Соколов от два мача губи всяка спасена топка от Салпаров, Скримов този път сервиза му изневери, един приятел ми каза преди малко, " ти какво очакваш, като и в давата лагера си говорят на "майчин" език " !
Стига с това там ни е местото , доволни сме, браво на момчетата и тн. Ето за това Станка, като каза "нищо не става от мене" и ми се издигна в очите, а тука си говориме БРАВОООО„ БРАВООО„ БРАВОООО......... ПИЛЕШКИ СЪРЦА, боли ме от тая загуба, ТОВА Е!

Коментатора е за мощно разпорване ..........

и аз съм на това мнение.хубаво ,че са стигнали до полуфиналите, ама след като сме стигнали там, защо аз всеки път трявба да се задоволявам с 4 място?И на Световната лига и на Олимпиадата?И всеки път си говорим как имаме бъдеще и тн и всяка година едно и също.Поне на мене ми писна да ги чувам тия изрази и приказки!
Последна промяна от POPCORN на 12 авг 2012 13:53, променено общо 1 път.
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот kartago » 12 авг 2012 13:52

POPCORN написа:
Beck's написа:Хора стига бе , стига сме се задоволявали с трохите на останлите. Тошко Алексиев е пълна скръб , Соколов от два мача губи всяка спасена топка от Салпаров, Скримов този път сервиза му изневери, един приятел ми каза преди малко, " ти какво очакваш, като и в давата лагера си говорят на "майчин" език " !
Стига с това там ни е местото , доволни сме, браво на момчетата и тн. Ето за това Станка, като каза "нищо не става от мене" и ми се издигна в очите, а тука си говориме БРАВОООО„ БРАВООО„ БРАВОООО......... ПИЛЕШКИ СЪРЦА, боли ме от тая загуба, ТОВА Е!

Коментатора е за мощно разпорване ..........

и аз съм на това мнение.хубаво ,че са стигнали до полуфиналите, ама след като сме стигнали там, защо аз всеки път трявба да се задоволявам с 4 място?И на Световната лига и на Олимпиадата?

И на световното първенство ли?

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот edmon_dantes » 12 авг 2012 13:53

Всички плюете младите момчета, които се бориха мъжки за БЪЛГАРИЯ, а една лоша дума не чувам за Казийски, който избяга като мишка. Колкото и да си ядосан на някого, нямаш право така да дезертираш от отбора точно преди Олимпиада. Това е недопустимо!
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот Синьо сърце » 12 авг 2012 13:53

И Италия, и Русия си ни биха, както се полага. Толкова можем, класирането е реално, макар да се надявах на бронз...Само не можах да разбера защо воплите и терзанията тук за ...олимпийско злато на волейбол( не са един и двама) да се считат за висш патриотизъм, а реалната оценка, че Русия, примерно, са по-добър тим и трудно ще ги бием, да е предателство? След
Германия написах, че мачът за бронз ни е най-важен, отписал съм бил полуфинала... Ми много ясно, че ще го отпиша, ние ги бием тези веднъж на 10 години! И ако не бяхме се стягали толкоз вчера, а си се готвехме за днес, можеше и с медали да се приберем! Ама това да го обяснят великите патриоти, дето на Бразилия стягаха примката за финала...
Добре играхме, в четворката стигнахме, но медал няма... Сиреч-едно голямо почти нищо, никой няма да помни след месец-два кой е бил на първо място в групата и как е свършил България-Италия пак там. Италия е с бронз, а ние сме капо!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот acmilan » 12 авг 2012 13:54

И този филм съм го гледал. Смазахме италианците в групите и в мача за медал на игрището беше друг отбор. Така ще е, докато играчите, треньорите, ръководителите, журналистите и феновете не започнат да мислят като победители, а не като приятната изненада. То аз не виждам и каква изненада може да е, че сме се класирали на полуфинал де, ама карай. Проблемът е в главата, никъде другаде. Дано това се промени, но колко поколения вече не успяха да го направят... Наистина жалко, най - вече за Владо, който приключва с кариерата си. Да не кажете сега, че плюя отбора, не го уважавам и тем подобни глупости. Не, уважавам ги, осъзнавам какви качества имат и точно заради това съжалявам заради тях, че няма да вземат отличие, ние като нация сме взели-дали отдавна, свикнали сме да нямаме повод за радост. Не ги и плюя, дори не ги и критикувам, просто казвам самата истина, която може да бъде видяна само от този, който иска да я види. Радвам се, че Олимпиадата свършва, с такова нетърпение я чаках, следях всяко българско участие, гледах постоянно телевизията, следях в интернет какви ли не спортове, но, когато я няма националната радост, просто човек няма как да се чувства удовлетворен. България има една спортистка, която е номер едно в спорта си, която е световен хегемон и тя каза, че не става за нищо, защото завърши на второ място... Как ми се иска поне частица от Станка да имаше у другите ни спортисти, но я няма. Впрочем не, има я, 39 - годишният Данчо Йовчев се извини, че не успя да вземе медал... Повече няма какво да кажа. Успех на ансамбъла, дано изиграят съчетанията без грешка и оттам нататък каквото решат съдиите. То ясно какво ще решат де, важното е момичетата да са доволни от себе си. Това е, пичове, пълен провал за България в Лондон. За разлика от повечето, аз оставки, извинения, изводи, промени не очаквам. Ще кажем обичайните клишета и това ще е. Дано някой журналист има топките да пита Месията или неговия наместник в спортното министерство с тия 300 млн. колко болни деца и въобще хора можеха да бъдат спасени в последните години. Ако щете за популизъм го сметнете, все ми е тая.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
ЦСКАр
Мнения: 16
Регистриран на: 25 май 2011 12:25
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот ЦСКАр » 12 авг 2012 13:54

Не е вярно,че толкова си можем :ugeek: .Можехме да играем много по-хубаво,но явно загубата от Русия повлия доста на психиката на волейболистите.Сервисът ни по принцип е слаб,но в този мач беше трагичен,както и посрещането.Ако не се лъжа в мача с Русия сме имали 17 грешки.Но както и да е,в последно време си пролича,че българите все още не сме се научили да побеждаваме.Всичко,освен волейболът е трагично.Така че да се надяваме,че някой ден щастието ще ни се усмихне.Тези волейболисти го заслужават,просто на края не им издържа психиката. :x

bouscule
Мнения: 47
Регистриран на: 18 мар 2012 13:09
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот bouscule » 12 авг 2012 13:54

Ей Богу какво толкова са направили нашите некадърници, че нещо не се сещам :?: Поредния изгубен полуфинал (4-5 ти) в колективния спорт с възможно най-НИСКАТА конкуренция, баскета е в пъти повече, дори хандбала и т.н. С нашето ниво досега трябва ше да имаме поне 2-3 финала, ама за съжаление не сме Сърбия :evil: :evil:

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот Без име » 12 авг 2012 13:54

alexxx написа:Горе главата момчета.ВИЕ СТЕ НАШАТА ГОРДОСТ.А на всички олигофрени които плюят във форума Вие не сте никакви българи.Когато отбора печели всичко е ОК.Но загубим ли се почва...тоя отбор не става за нищо и още хиляди такива глупости.Аз съм горд,че ние сме сред 4-те НАЙ-ДОБРИ отбори на олимпиадата

Сред 4-те най-добри, в челната петица, сред най-добрите 10, достойно представяне, но остана извън финала, въпреки доброто си представяне остана извън финалната осмица, добра последна част на състезанието, но за жалост не стигна, близо до личния си рекорд, но това не стигна, миг невнимание и дойде грешката, вече гледаме към следваща олимпиада....
Не ти ли писна ?
Единствено Станка Златева и Йордан Йовчев се извиниха за представянето си. Извиниха се, въпреки че те направиха много повече от другите...
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: България-Италия, мач за бронза

Мнениеот POPCORN » 12 авг 2012 13:55

kartago написа:
POPCORN написа:
Beck's написа:Хора стига бе , стига сме се задоволявали с трохите на останлите. Тошко Алексиев е пълна скръб , Соколов от два мача губи всяка спасена топка от Салпаров, Скримов този път сервиза му изневери, един приятел ми каза преди малко, " ти какво очакваш, като и в давата лагера си говорят на "майчин" език " !
Стига с това там ни е местото , доволни сме, браво на момчетата и тн. Ето за това Станка, като каза "нищо не става от мене" и ми се издигна в очите, а тука си говориме БРАВОООО„ БРАВООО„ БРАВОООО......... ПИЛЕШКИ СЪРЦА, боли ме от тая загуба, ТОВА Е!

Коментатора е за мощно разпорване ..........

и аз съм на това мнение.хубаво ,че са стигнали до полуфиналите, ама след като сме стигнали там, защо аз всеки път трявба да се задоволявам с 4 място?И на Световната лига и на Олимпиадата?

И на световното първенство ли?

Не имах предвит и на Световната лига по волейбол преид месец в Сф нали останахме пак 4-ти.Сега пак 4-ти.Това за футбола е ясно, ама там ние не сме сили.Затова 4- място на футбол е нещо голямо.Дори и 6-ти да бяхме 94 пак е голямо.На волейбол винаги сме били сила...затова казвам,че не искам да се задоволявам с това 4-то място !
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта