Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

GibbonKolev
Мнения: 119
Регистриран на: 14 авг 2011 20:50
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Мнениеот GibbonKolev » 12 авг 2012 13:11

Да ги ... нашите отново се захванаха с съдията вместо да започнат да играят както умеят и да ни зарадват с бронз поне. Очаквам загуба от Италия

Потребителски аватар
ministur
Мнения: 414
Регистриран на: 02 авг 2008 16:47
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Мнениеот ministur » 12 авг 2012 13:29

Не власите, а българите се давим на края на Дунава....................уви е истина

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Мнениеот acmilan » 12 авг 2012 13:50

И този филм съм го гледал. Смазахме италианците в групите и в мача за медал на игрището беше друг отбор. Така ще е, докато играчите, треньорите, ръководителите, журналистите и феновете не започнат да мислят като победители, а не като приятната изненада. То аз не виждам и каква изненада може да е, че сме се класирали на полуфинал де, ама карай. Проблемът е в главата, никъде другаде. Дано това се промени, но колко поколения вече не успяха да го направят... Наистина жалко, най - вече за Владо, който приключва с кариерата си. Да не кажете сега, че плюя отбора, не го уважавам и тем подобни глупости. Не, уважавам ги, осъзнавам какви качества имат и точно заради това съжалявам заради тях, че няма да вземат отличие, ние като нация сме взели-дали отдавна, свикнали сме да нямаме повод за радост. Не ги и плюя, дори не ги и критикувам, просто казвам самата истина, която може да бъде видяна само от този, който иска да я види. Радвам се, че Олимпиадата свършва, с такова нетърпение я чаках, следях всяко българско участие, гледах постоянно телевизията, следях в интернет какви ли не спортове, но, когато я няма националната радост, просто човек няма как да се чувства удовлетворен. България има една спортистка, която е номер едно в спорта си, която е световен хегемон и тя каза, че не става за нищо, защото завърши на второ място... Как ми се иска поне частица от Станка да имаше у другите ни спортисти, но я няма. Впрочем не, има я, 39 - годишният Данчо Йовчев се извини, че не успя да вземе медал... Повече няма какво да кажа. Успех на ансамбъла, дано изиграят съчетанията без грешка и оттам нататък каквото решат съдиите. То ясно какво ще решат де, важното е момичетата да са доволни от себе си. Това е, пичове, пълен провал за България в Лондон. За разлика от повечето, аз оставки, извинения, изводи, промени не очаквам. Ще кажем обичайните клишета и това ще е. Дано някой журналист има топките да пита Месията или неговия наместник в спортното министерство с тия 300 млн. колко болни деца и въобще хора можеха да бъдат спасени в последните години. Ако щете за популизъм го сметнете, все ми е тая.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

На линия
Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6851
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Мнениеот veni__85 » 12 авг 2012 13:58

Всяка седмица само от тотализатора няколко милиона отиват за спорта, отделно държавата дава някакви средства. Да задам въпроса в чии джобове отиват тези пари.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Мнениеот gzagorov » 12 авг 2012 14:05

acmilan написа:И този филм съм го гледал. Смазахме италианците в групите и в мача за медал на игрището беше друг отбор. Така ще е, докато играчите, треньорите, ръководителите, журналистите и феновете не започнат да мислят като победители, а не като приятната изненада. То аз не виждам и каква изненада може да е, че сме се класирали на полуфинал де, ама карай. Проблемът е в главата, никъде другаде. Дано това се промени, но колко поколения вече не успяха да го направят... Наистина жалко, най - вече за Владо, който приключва с кариерата си. Да не кажете сега, че плюя отбора, не го уважавам и тем подобни глупости. Не, уважавам ги, осъзнавам какви качества имат и точно заради това съжалявам заради тях, че няма да вземат отличие, ние като нация сме взели-дали отдавна, свикнали сме да нямаме повод за радост. Не ги и плюя, дори не ги и критикувам, просто казвам самата истина, която може да бъде видяна само от този, който иска да я види. Радвам се, че Олимпиадата свършва, с такова нетърпение я чаках, следях всяко българско участие, гледах постоянно телевизията, следях в интернет какви ли не спортове, но, когато я няма националната радост, просто човек няма как да се чувства удовлетворен. България има една спортистка, която е номер едно в спорта си, която е световен хегемон и тя каза, че не става за нищо, защото завърши на второ място... Как ми се иска поне частица от Станка да имаше у другите ни спортисти, но я няма. Впрочем не, има я, 39 - годишният Данчо Йовчев се извини, че не успя да вземе медал... Повече няма какво да кажа. Успех на ансамбъла, дано изиграят съчетанията без грешка и оттам нататък каквото решат съдиите. То ясно какво ще решат де, важното е момичетата да са доволни от себе си. Това е, пичове, пълен провал за България в Лондон. За разлика от повечето, аз оставки, извинения, изводи, промени не очаквам. Ще кажем обичайните клишета и това ще е. Дано някой журналист има топките да пита Месията или неговия наместник в спортното министерство с тия 300 млн. колко болни деца и въобще хора можеха да бъдат спасени в последните години. Ако щете за популизъм го сметнете, все ми е тая.

Аз пък и този коментар съм го чел, ама в друга тема. Пък ти щом си гледал полуфинал за българския волейбол на олимпиада, аз не съм, защото съм роден малко след 1980-та година. Явно ти си по-стар.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Мнениеот Vladislav » 12 авг 2012 14:09

Някой от нашите борци въобще приложи ли някаква хватка на турнира. Май малкото точки които взеха бяха само след захвати и наказания. Толкова отчайващо трагични никога не сме били в борбата. При това този спорт е последния, който може да се оплаква от липса на средства. Чудя се какви са били тези квалификации та са се класирали толкова много хора. Ние отбор по хокей на трева ако имахме там щеше да се представи по- добре.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Мнениеот doktora25 » 12 авг 2012 14:14

Мислех да напиша подобен коментар след гимнастиката, но нарочно го пиша предварително, за да предизвикам малко съдбата. :) Да, олимпиадата е пълен провал. Най-жалкото от всичко е че в спортовете, които ги считахме за своя територия (бокса, борбата, гимнастиката, стрелбата) виждаме, че вече изоставаме от основни конкуренти и това е естествено следствие от цялостното развитие на спорта в страната. Всички горе-долу се обединихме, че е по-добре пари да се влагат повече в масовия спорт. Но така или иначе ако не се вземат някакви радикални промени пари за подготовка на нашите олимпийски надежди ще се дават и за Сочи, и за Рио. Въпреки че аз безкрайно уважавам постиженията на нашите школи, традициите ни, успехите на нашите бивши медалисти, голяма част от които сега са треньори, не би ли било по-добре нашите надежди да провеждат подготовката си навън, при чужди специалисти-представители на държавите, които сега са в подем? Напр. гимнастичките ни да се подготвят в школата на Ирина Винер (половината от финалистките се подготвяха там), борците и щангистите - в Иран или Азърбайджан, атлетите в Щатите, спортните гимнастици в Румъния и т.н. Разбирам, че това няма много да допринесе за развитието на нашите школи, а и не съм наясно дали на практика може да се реализира, но си мисля че в дългосрочен план може да донесе успехи, ако и необходимите мерки за развитие на масовия спорт бъдат предприети.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Мнениеот acmilan » 12 авг 2012 14:18

gzagorov написа:
acmilan написа:И този филм съм го гледал. Смазахме италианците в групите и в мача за медал на игрището беше друг отбор. Така ще е, докато играчите, треньорите, ръководителите, журналистите и феновете не започнат да мислят като победители, а не като приятната изненада. То аз не виждам и каква изненада може да е, че сме се класирали на полуфинал де, ама карай. Проблемът е в главата, никъде другаде. Дано това се промени, но колко поколения вече не успяха да го направят... Наистина жалко, най - вече за Владо, който приключва с кариерата си. Да не кажете сега, че плюя отбора, не го уважавам и тем подобни глупости. Не, уважавам ги, осъзнавам какви качества имат и точно заради това съжалявам заради тях, че няма да вземат отличие, ние като нация сме взели-дали отдавна, свикнали сме да нямаме повод за радост. Не ги и плюя, дори не ги и критикувам, просто казвам самата истина, която може да бъде видяна само от този, който иска да я види. Радвам се, че Олимпиадата свършва, с такова нетърпение я чаках, следях всяко българско участие, гледах постоянно телевизията, следях в интернет какви ли не спортове, но, когато я няма националната радост, просто човек няма как да се чувства удовлетворен. България има една спортистка, която е номер едно в спорта си, която е световен хегемон и тя каза, че не става за нищо, защото завърши на второ място... Как ми се иска поне частица от Станка да имаше у другите ни спортисти, но я няма. Впрочем не, има я, 39 - годишният Данчо Йовчев се извини, че не успя да вземе медал... Повече няма какво да кажа. Успех на ансамбъла, дано изиграят съчетанията без грешка и оттам нататък каквото решат съдиите. То ясно какво ще решат де, важното е момичетата да са доволни от себе си. Това е, пичове, пълен провал за България в Лондон. За разлика от повечето, аз оставки, извинения, изводи, промени не очаквам. Ще кажем обичайните клишета и това ще е. Дано някой журналист има топките да пита Месията или неговия наместник в спортното министерство с тия 300 млн. колко болни деца и въобще хора можеха да бъдат спасени в последните години. Ако щете за популизъм го сметнете, все ми е тая.

Аз пък и този коментар съм го чел, ама в друга тема. Пък ти щом си гледал полуфинал за българския волейбол на олимпиада, аз не съм, защото съм роден малко след 1980-та година. Явно ти си по-стар.
Оценявам високо опита ти за ирония, но при мен не вървят тези неща. Умишлено съм копирал мнението си и в другата тема. Написал съм това, което искам да кажа и нямам какво да добавя.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Мнениеот kartago » 12 авг 2012 14:25

Кой ще бие? Русия или Аржентина? Аз лично мисля, че Аржентина ще ги обърнат! Вие?

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Лондон 2012: Ден 16 - Последен

Мнениеот kartago » 12 авг 2012 14:51

Басси, добре, че не залагам! :evil: Точно срещу кръчмето ми има "Еврофутбол" радващо е, че не съм влязъл нито веднъж там! Не ме бива за прогнози!


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта