Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Ще вземем ли медал ?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Levskar_90
Мнения: 4214
Регистриран на: 05 авг 2009 10:40
Местоположение: Варна

Re: Ще вземем ли медал въобще ?

Мнениеот Levskar_90 » 03 авг 2012 23:10

warhead написа:Ивет е единия медал за друг не се сещам,освен Станка Златева и волейбола тайно се надявам да направят чудо :o бокса също са способни на два медала :!: :!: :!:


Как ще вземе Ивет като има 5 черни перли дето не може ги стигна ... За другите не се знай кво ще стане. Бокса Детелин има две загуби от англичанина срещу когото ще играе, абе зле е работата.
ЛЕВСКИ - ОТБОРА НА НАРОДА

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал въобще ?

Мнениеот POPCORN » 03 авг 2012 23:11

Levskar_90 написа:
POPCORN написа:И като не вземем медал какво?Това обезценява ли труда на хората където са отишли там да защитават България!Ние сме малка нация, не може да очакваме да взимаме по 20 златни медала.Да едно време сме били фактор, но едно време спорта е бил на почит по времето на комунизма,а сега на никой не му пука за спорта!Спорта запада с всяка измината година!ЗАтова може би няма да вземем медал.Аз лично мисля ,че ще вземем!Вместо да мрънкаме замедали , нека да подкрепим нашите спортисти пък каквото стане :)


Примиера футболист вместо да спасява измислените ни футболни отборчета, да вземе да търси спонсори за олимпийците ни... С всяка година сме по - зле и по - зле.

еми да търси.да се дават пари за тия спортове където винаги сме били фактор!Да се дават пари за борбата , за щангите, за художественат гимнастика , за волейбола...за какво дават пари за тоя български пуст футбол,като сме толкова далече от маймуните!Ние на футбол никога не сме били фактор!да почнат да дават пари и за баскетбола.Дори на баскетбол имаме повече успехи от футбола!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал въобще ?

Мнениеот Жоржиньо » 03 авг 2012 23:12

warhead написа:Ивет е единия медал за друг не се сещам,освен Станка Златева и волейбола тайно се надявам да направят чудо :o бокса също са способни на два медала :!: :!: :!:

Абсурд Ивет да вземе финал,максимума и е да се класира на финала там срещ черните,никакъв шанс,за жалост.

Потребителски аватар
Levskar_90
Мнения: 4214
Регистриран на: 05 авг 2009 10:40
Местоположение: Варна

Re: Ще вземем ли медал въобще ?

Мнениеот Levskar_90 » 03 авг 2012 23:13

POPCORN написа:
Levskar_90 написа:
POPCORN написа:И като не вземем медал какво?Това обезценява ли труда на хората където са отишли там да защитават България!Ние сме малка нация, не може да очакваме да взимаме по 20 златни медала.Да едно време сме били фактор, но едно време спорта е бил на почит по времето на комунизма,а сега на никой не му пука за спорта!Спорта запада с всяка измината година!ЗАтова може би няма да вземем медал.Аз лично мисля ,че ще вземем!Вместо да мрънкаме замедали , нека да подкрепим нашите спортисти пък каквото стане :)


Примиера футболист вместо да спасява измислените ни футболни отборчета, да вземе да търси спонсори за олимпийците ни... С всяка година сме по - зле и по - зле.

еми да търси.да се дават пари за тия спортове където винаги сме били фактор!Да се дават пари за борбата , за щангите, за художественат гимнастика , за волейбола...за какво дават пари за тоя български пуст футбол,като сме толкова далече от маймуните!Ние на футбол никога не сме били фактор!да почнат да дават пари и за баскетбола.Дори на баскетбол имаме повече успехи от футбола!


Съгласен съм, трябва да се влагат в тия спортове в които имаме потенциал, трябва и добра реклама, да им се прави. Някакви измислени футболистчета взимат по 20 000 евро, а наши спортисти печелят медали за други страни, защото държавата им е мащеха :evil:
ЛЕВСКИ - ОТБОРА НА НАРОДА

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот shotgun blues » 03 авг 2012 23:16

Така е ,не може тези бездарни футбалери да взимат толкова пари,а Петя Неделчева да плаче от недостик на средства за подготовка за най-големият спортен форум на планетата
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

lq4kata
Мнения: 129
Регистриран на: 04 юли 2012 16:23
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот lq4kata » 03 авг 2012 23:20

момчета не се отчайвайте ще са повече от 7 медала .Все пак не е почнала борбата

Потребителски аватар
Краставичарят Ганчо
Мнения: 219
Регистриран на: 18 дек 2009 23:47
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот Краставичарят Ганчо » 03 авг 2012 23:22

Глупава анкета съставена от човек, който не разбира от спорт. Със сигурност ще вземем повече от 2 медала, не от един! Всичките ни 9 борци са потенциални медалисти. Тервел Пулев и Детелин Далаклиев са на крачка от медалите в бокса. Ансамбъла по художествена гимнастика е с потенциал за медал. Не бива да отписваме и волейболистите, които също имат малък шанс за медал.
Според мен ще си тръгнем с 5 медала /2 златни, 1 сребърен и 2 бронзови медала/, най-вероятно 3 ще дойдат от борбата, 1 от бокса и 1 от художествената гимнастика.
Последна промяна от Краставичарят Ганчо на 03 авг 2012 23:25, променено общо 1 път.
На стар краставичар краставици не продавайте !

Потребителски аватар
Levskar_90
Мнения: 4214
Регистриран на: 05 авг 2009 10:40
Местоположение: Варна

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот Levskar_90 » 03 авг 2012 23:24

lq4kata написа:момчета не се отчайвайте ще са повече от 7 медала .Все пак не е почнала борбата


Кой ще вземе медал в борбата ? Може би само Станка, но не се знае дали ще издържи на напрежението, защото може да е единствената ни медалистка, а това е тежко бреме. Къде ги видя тия 7 медала, не знам.
ЛЕВСКИ - ОТБОРА НА НАРОДА

Потребителски аватар
nakamura
Мнения: 288
Регистриран на: 08 юли 2012 10:20
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот nakamura » 03 авг 2012 23:24

На ансамбала задължително сме с медал , бокса имаме 2-3 поне ,в борбата се очертават също 3-4 медала , така че медали бол
Другите поне до финали да стигнат . Ивет няма шанс срещу 10 малки негърчета
忍者

lq4kata
Мнения: 129
Регистриран на: 04 юли 2012 16:23
Контакти:

Re: Ще вземем ли медал на Олимпиадата ? (АНКЕТА)

Мнениеот lq4kata » 03 авг 2012 23:25

Краставичарят Ганчо написа:Глупава анкета съставена от човек, който не разбира от спорт. Със сигурност ще вземем повече от 2 медала, не от един! Всичките ни 9 борци са потенциални медалисти. Тервел Пулев и Детелин Далаклиев са на крачка от медалите в бокса. Ансамбъла по художествена гимнастика е с потенциал за медал. Не бива да отписваме и волейболистите, коти също имат малък шанс за медал.
Според мен ще си тръгнем с 5 медала /2 златни, 1 сребърен и 2 бронзови медала/, най-вероятно 3 ще дойдат от борбата, 1 от бокса и 1 от художествената гимнастика.

Петър Стойчев защо не го броиш аз мисля че той също маже да вземе нещо


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта