Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

drvasko98
Мнения: 7076
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот drvasko98 » 07 авг 2012 13:51

Фантастични 1/4 финали се очертават и на мнозина може да се стори странно, но двойките са напълно равностойни и непредвидими. Прогнозата ми напук на повечето други такива на специалисти е 3-1 победи за група А срещу група В 8-) Смятам, че дотук нашия национален отлбор постигна повече от очакваното. Нямам предвид като класиране, защото с оглед на групата беше ясно, че ще играем на 1/4 финал, а като игра. И най-вече като реален шанс да играем до края на Олимпиадата. Който обаче смята, че едва ли не вече сме се класирали се заблуждава жестоко. Дано нашите да подходят с пълно съсредоточаване към мача с немците. Това е ключовата дума за мен. Трябва да са навити и същевременно отпуснати в точно необходимото съотношение. Така или иначе имаме някои предимства срещу този отбор, макар че не са за подценяване.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6343
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот mistreated » 07 авг 2012 15:37

THE G.A.M.E написа:"Гаучосите" ще измъчат Бразилия ... Не изключвам и вариантът - "изненада".

Логиката казва, че Щатите не би трябвало да имат проблеми срещу "Скуадрата", ама все пак ...

Полша - Русия си е абсолютно непредвидим мач.
Преди 2 седмици поляците вероятно щяха да бият, ама сега ...

Нашият мач също е непредвидим.
До тук победите във важни двубои помежду ни са 1-1.
Те ни биха в първата ОИ квалификация ... Ние им го върнахме във финалите на Световната лига в София.
Другите мачове между двата тима тази година, не бяха от някакво супер-важно значение ...

Аз съм доста притеснен от предстоящият сблъсък.
Сигурен съм, че съперникът ни също потрива доволно ръце.
Имаше по-добри варианти от немците, ама вече е без значение ...

Жребият е хвърлен, както се казва.
Всички продължаващи отбори са по-силите ни !
Но ние също сме по-тяхните ... :lol:


Аз съм на малко по-различно мнение.

Бразилия няма да има никакви проблеми с Аржентина. Това се вижда при всяко континентално първенство на Южна Америка. Явно стилът на аржентинците е неудобен само за нас, защото другите отбори нямат проблем с тях.

САЩ ще разгромят Италия според мен. С това посрещане италианците нямат никакъв шанс срещу силен отбор. Центровете им (особено Мастранджело) са страшно бавни и не могат да се придвижат навреме и да помагат на крайните блокиращи. Вчера в поне 60% от случаите играхме на разкъсан блок и затова нямахме никакъв проблем при завършването на атаките ни. Като знам американците колко по-добре стоят от нас на посрещане, просто ще разпилеят жабарите на атака.

Полша може и да победи, но аз отдавам предпочитанията си на руснаците. Мисля, че самочувствието им се завърна след победите над САЩ и Сърбия и сега едва ли разколебаната Полша ще ги спре по пътя към полуфиналите. Посрещането на поляците доста куца мача им с нас насам, а срещу Русия това ще е фатално. Все пак оставям една лека въпросителна, може би не повече от 20% в полза на победителите от Св. лига. Само да добавя и че желанието ми е да играем с Русия на полуфинал.

Нашият мач няма да коментирам от суеверие. Само ще кажа, че имаме големи шансове. Победите във важни двубои са изцяло в наша полза. Бихме ги на 2 поредни световни първенства, както и на последното европейско и последната Световна лига. Те имат само една важна победа в олимпийската квалификация, която просто не искам повече да коментирам.
Остава просто момчетата да вярват в себе си и в нашата подкрепа към тях. Всички сме с вас докрай!
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Sisi 1914 » 07 авг 2012 19:17

Кога и отколко ни е 1/4 финала?
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот siniq_fen » 07 авг 2012 19:22

Sisi 1914 написа:Кога и отколко ни е 1/4 финала?

Утре, по програма от 23.30 бг време, но аз съм почти сигурен, че ще закъснее, тъй като Полша и Русия играят 2 часа по-рано и едва ли ще свършат набързо.
Само Левски!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12846
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Eminem » 08 авг 2012 12:07

Някой знае ли дали някоя телевизия ще предава 1/4 финалите по Волейбол, освен нашия ?

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот siniq_fen » 08 авг 2012 12:08

Не знам, надеждите са ми Евроспорт, ама БНТ са МЕГА-ГИГА-ТЕРА дебили, пак ще дават някоя тъпотия, вместо РУСИЯ - ПОЛША :shock: :shock: :shock:
Само Левски!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12846
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот Eminem » 08 авг 2012 12:20

siniq_fen написа:Не знам, надеждите са ми Евроспорт, ама БНТ са МЕГА-ГИГА-ТЕРА дебили, пак ще дават някоя тъпотия, вместо РУСИЯ - ПОЛША :shock: :shock: :shock:

Така като гледам програмата на Евроспорт, пише, че от 20:00ч. до 00:30ч. ще дават лека атлетика.
Въобще нямам надежда, че БНТ ще го пуснат. А така ми се гледа по телевизията.

drvasko98
Мнения: 7076
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот drvasko98 » 08 авг 2012 13:21

Доколкото зная, БНТ ще дават и САЩ-Италия освен нашия мач. Разбира се подбран е най-тъпия от трите възможни. Полша-Русия са го обещали на запис някъде към 3 през нощта :oops: Аз, разбира се днес се надявам да има линкове за всички мачове, защото съм решил да гледам 10 часа волейбол. Ако Франция и Испания ми харесат ще резна малко от волея.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот siniq_fen » 08 авг 2012 13:38

drvasko98 написа:Доколкото зная, БНТ ще дават и САЩ-Италия освен нашия мач. Разбира се подбран е най-тъпия от трите възможни. Полша-Русия са го обещали на запис някъде към 3 през нощта :oops: Аз, разбира се днес се надявам да има линкове за всички мачове, защото съм решил да гледам 10 часа волейбол. Ако Франция и Испания ми харесат ще резна малко от волея.

Абсолютно, стига с тия безинтересни атлетики , друго си е отборната игра :)
Само Левски!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Олимпийски турнир по волейбол - Лондон 2012

Мнениеот MORSKI » 08 авг 2012 14:45

Eminem написа:
siniq_fen написа:Не знам, надеждите са ми Евроспорт, ама БНТ са МЕГА-ГИГА-ТЕРА дебили, пак ще дават някоя тъпотия, вместо РУСИЯ - ПОЛША :shock: :shock: :shock:

Така като гледам програмата на Евроспорт, пише, че от 20:00ч. до 00:30ч. ще дават лека атлетика.
Въобще нямам надежда, че БНТ ще го пуснат. А така ми се гледа по телевизията.


Al Джазирите ;) Пускаш нета и си готов


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта