ИГРА: Олимпиада, Лондон 2012

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
♥Nike♥
Мнения: 2012
Регистриран на: 15 юли 2012 18:55
Skype: todistan
Контакти:

Re: ИГРА: Олимпиада, Лондон 2012

Мнениеот ♥Nike♥ » 17 юли 2012 19:20

kingofpop написа:
♥Nike♥ написа:
kingofpop написа:
Да ама ще си ходя на село и не знам кога точно ще съм тука, няма да мога всички дни да слагам мачове....ако някои друг се навие да слага по 3 мача може и така да процедираме ;)

Ами аз съм навит всеки ден ще слагам по 3 мача и ако искаш може един да е със звездичка и да дава повече точки :?


Еми хубаво щом ще си тук така да бъде....давай по 3 мача на ден точкуването ще е като при волейбола.....при точен резултат 3 точки, при познат знак 1 точка.....а това със звездичката ок, нека единия е със звездичка, при него за точен 5, за познат знак 2 ;)

Мормона не схванах какво се опита да кажеш, ако е че няма да ни е до игра не виждам причина :?

Напиши го в първото мнение ;)

Той мисля, че говореше за жегата :)
MQplaya написа:
we are the champions написа:
MQplaya написа:3/4:1

и като се сабуди кво стана :(

Празнувах победата. :?

:twisted:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ИГРА: Олимпиада, Лондон 2012

Мнениеот rhaegar » 17 юли 2012 20:23

Не, говореше че ще има разни атентати на игрите и ще се провалят. Четете малко илюминатските теми във форума, изоставате значи.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18055
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ИГРА: Олимпиада, Лондон 2012

Мнениеот kingofpop » 17 юли 2012 20:35

На главната страница съм извадил мачовете/събитията, които трябва да се прогнозират до 26 ти(без леката атлетика, след малко ще я добавя)....не забравяйте, че при плуването, тениса и леката атлетика се прогнозират и жените, а при другите 3 спорта засега прогнозираме само групите, след като минат те тогава елиминациите...
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
♥Nike♥
Мнения: 2012
Регистриран на: 15 юли 2012 18:55
Skype: todistan
Контакти:

Re: ИГРА: Олимпиада, Лондон 2012

Мнениеот ♥Nike♥ » 17 юли 2012 20:54

kingofpop написа:На главната страница съм извадил мачовете/събитията, които трябва да се прогнозират до 26 ти(без леката атлетика, след малко ще я добавя)....не забравяйте, че при плуването, тениса и леката атлетика се прогнозират и жените, а при другите 3 спорта засега прогнозираме само групите, след като минат те тогава елиминациите...

Е ама няма ли да напишеш и кои са участниците в плуването :?
MQplaya написа:
we are the champions написа:
MQplaya написа:3/4:1

и като се сабуди кво стана :(

Празнувах победата. :?

:twisted:

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: ИГРА: Олимпиада, Лондон 2012

Мнениеот Federer91 » 17 юли 2012 23:00

♥Nike♥ написа:Е ама няма ли да напишеш и кои са участниците в плуването :?


Няма как да се дадат участниците след като само за 1 дисциплина има по над 40 състезатели. Участниците може да видиш от Уикипедия, официалния сайт на Игрите или от сайта на Фина. Предполагам,че там трябва да има кои са се класирали.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18055
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ИГРА: Олимпиада, Лондон 2012

Мнениеот kingofpop » 17 юли 2012 23:31

Federer91 написа:
♥Nike♥ написа:Е ама няма ли да напишеш и кои са участниците в плуването :?


Няма как да се дадат участниците след като само за 1 дисциплина има по над 40 състезатели. Участниците може да видиш от Уикипедия, официалния сайт на Игрите или от сайта на Фина. Предполагам,че там трябва да има кои са се класирали.


Точно така, то и без това има серии, после полуфинали и чак тогава финалите....както каза колегата по 40-50 съзтезатели на дисциплина....ако не си гледал плуване и не знаеш никой може да видиш в уикипедия победителите и медалистите от Пекин, за да добиеш представа за нещата :) ;)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: ИГРА: Олимпиада, Лондон 2012

Мнениеот TEDIMAR99 » 18 юли 2012 09:28

Може ли да прогнозираме вече?
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18055
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ИГРА: Олимпиада, Лондон 2012

Мнениеот kingofpop » 18 юли 2012 13:03

TEDIMAR99 написа:Може ли да прогнозираме вече?


Да, ако искаш давай, целта е до 26 ти всичко това на 1 та страница да е прогнозирано от всеки.... ;) то аз утре ше си ходя на село за някой ден така че довечера ше пусна всички прогнози :roll:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

kryvopieca
Мнения: 175
Регистриран на: 18 юли 2012 13:54
Skype: pitaite ako iskate
Контакти:

Re: ИГРА: Олимпиада, Лондон 2012

Мнениеот kryvopieca » 18 юли 2012 13:59

Искам и аз да се включа :)

Потребителски аватар
boston celtics
Мнения: 1676
Регистриран на: 25 май 2010 11:46
Контакти:

Re: ИГРА: Олимпиада, Лондон 2012

Мнениеот boston celtics » 18 юли 2012 15:28

Учудвам се,че не знаеш какво е 3000 метра Steeplechase - това е бягане с препятствия :)
Дали това, което не те убие те прави силен да продължиш, да искаш да загубиш, но победиш, да искаш да убиеш, но да спасиш, да имаш много, но да не споделиш, да видиш пътя, но да се отклониш, да се кълнеш,че няма да бъдеш друг,но да се промениш...


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта