Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот South_Park » 18 май 2012 22:50

Обективен написа:Хубаво е , че имаш едно наум , но чак толкова да се впечатлявате от нещо , което никой не е доказал ми се струва леко прекалено ;)

над 10 000 роботи(военни) ще "охраняват" ОИ 2012, даже разполагат зенитни ракети по покривите на жилищните блокове,камери в кенефите и т.н. ясно - "сигурността" преди всичко 8-) , а ако стане (инсцениран)атентат (още от сега алармират с неудобни клипове за това) , на следващите ОИ трябва да има поне 100 000 военни
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]


messi710
Мнения: 130
Регистриран на: 10 май 2012 19:39
Контакти:

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот messi710 » 18 май 2012 23:02

Обективен написа:ти от къде го знаеш това ?


Кое ?

Потребителски аватар
BLUE CHAMPIONS
Мнения: 8858
Регистриран на: 06 авг 2010 15:32

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот BLUE CHAMPIONS » 18 май 2012 23:06

Хвърлих поглед и върху форумът от където произлиза темата ;) На автора на темата тук само да му кажа, че там има доста повече мислещи и будни хора отколкото ще ги намери тук в този форум ;) И споделям напълно мнението на един колега малко по-нагора в тази тема :arrow:

jonathan написа:в такъв спортен форум не могат да се водят такива конспиративни теми,Той и самия футбол е измислено зрелище да зомбира мозъците на хората и да ги отклонява от нещата които се случват около тях...добре ви е ошлайфала системата (идеалните подчиняващи се роботчета сте)
[offtopic][wrapimg=]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s480x480/576815_272513049560227_557336297_n.jpg[/wrapimg][/offtopic]

messi710
Мнения: 130
Регистриран на: 10 май 2012 19:39
Контакти:

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот messi710 » 18 май 2012 23:08

BLUE CHAMPIONS написа:Хвърлих поглед и върху форумът от където произлиза темата ;) На автора на темата тук само да му кажа, че там има доста повече мислещи и будни хора отколкото ще ги намери тук в този форум ;) И споделям напълно мнението на един колега малко по-нагора в тази тема :arrow:

jonathan написа:в такъв спортен форум не могат да се водят такива конспиративни теми,Той и самия футбол е измислено зрелище да зомбира мозъците на хората и да ги отклонява от нещата които се случват около тях...добре ви е ошлайфала системата (идеалните подчиняващи се роботчета сте)


Прав си, но все пак се надявам повече хора да си отворят очите .. затова и слагам темата тук, но явно вечно ще си останат заблудени овце :)

Потребителски аватар
BLUE CHAMPIONS
Мнения: 8858
Регистриран на: 06 авг 2010 15:32

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот BLUE CHAMPIONS » 18 май 2012 23:11

messi710 написа:Прав си, но все пак се надявам повече хора да си отворят очите .. затова и слагам темата тук, но явно вечно ще си останат заблудени овце :)

Никой, никому не може да отвори очите. Човек сам си кове избора, решенията и съдбата ;)
[offtopic][wrapimg=]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s480x480/576815_272513049560227_557336297_n.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Обективен
Мнения: 79
Регистриран на: 14 ное 2010 22:59
Контакти:

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот Обективен » 18 май 2012 23:15

меси,не съм скептично настроен,даже напротив,по-близо съм до твоето мнение,от колкото до това на тези,които казват че няма такива неща и това са глупости но никой няма как да е сигурен в нищо :( това ми е мисълта ;)
Само СИНИТЕ

messi710
Мнения: 130
Регистриран на: 10 май 2012 19:39
Контакти:

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот messi710 » 18 май 2012 23:25

Обективен написа:меси,не съм скептично настроен,даже напротив,по-близо съм до твоето мнение,от колкото до това на тези,които казват че няма такива неща и това са глупости но никой няма как да е сигурен в нищо :( това ми е мисълта ;)


Не съм те разбрал, извинявам се за което... Вярно е, намират се и доста измислени конспирации, просто трябва да "пресяваш" информацията :)

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот South_Park » 18 май 2012 23:30

BLUE CHAMPIONS написа:Хвърлих поглед и върху форумът от където произлиза темата ;) На автора на темата тук само да му кажа, че там има доста повече мислещи и будни хора отколкото ще ги намери тук в този форум ;) И споделям напълно мнението на един колега малко по-нагора в тази тема :arrow:

jonathan написа:в такъв спортен форум не могат да се водят такива конспиративни теми,Той и самия футбол е измислено зрелище да зомбира мозъците на хората и да ги отклонява от нещата които се случват около тях...добре ви е ошлайфала системата (идеалните подчиняващи се роботчета сте)

+1 за мен онзи сайт(otizvora.com) е най-добрия в целия Български интернет ;)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

messi710
Мнения: 130
Регистриран на: 10 май 2012 19:39
Контакти:

Re: Олимпиадата в Лондон -2012! Подготовка за какво? - ЧАСТ 1

Мнениеот messi710 » 18 май 2012 23:32

South_Park написа:
BLUE CHAMPIONS написа:Хвърлих поглед и върху форумът от където произлиза темата ;) На автора на темата тук само да му кажа, че там има доста повече мислещи и будни хора отколкото ще ги намери тук в този форум ;) И споделям напълно мнението на един колега малко по-нагора в тази тема :arrow:

jonathan написа:в такъв спортен форум не могат да се водят такива конспиративни теми,Той и самия футбол е измислено зрелище да зомбира мозъците на хората и да ги отклонява от нещата които се случват около тях...добре ви е ошлайфала системата (идеалните подчиняващи се роботчета сте)

+1 за мен онзи сайт(otizvora.com) е най-добрия в целия Български интернет ;)


[offtopic]също и xnetbg.com :)[/offtopic]


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост