Лондон 2012-Ден 2

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Wishes
Мнения: 1317
Регистриран на: 11 юли 2012 23:57
Skype: JHONNY COOL
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот Wishes » 29 юли 2012 23:40

Niksh0 написа:Знаел ли се дали Гришо и Цвети утре ще са на телевизионни кортове?

Гришо мисля, че е. За Цвети по - скоро не.
Всеки от нас се появява тук не по собствено желание и без да е молил за кратък престой, без да знае защо и за какво, във всекидневния живот ние само чувстваме, че човек е тук заради тези, които обича, и много други свързани с него човешки същества.Айнщайн

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот ros » 29 юли 2012 23:40

Niksh0 написа:Знаел ли се дали Гришо и Цвети утре ще са на телевизионни кортове?

Гришо да, Цвети не. Виж темата за третия ден от Олимпиадата
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
hellyeah
Мнения: 771
Регистриран на: 17 юни 2010 16:00
Skype: hellyeah
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот hellyeah » 29 юли 2012 23:41

rebelheartous написа:
hellyeah написа:Северна Корея вече има олимпийски шампион по вдигане на тежести в категория до 56 кг ,българинът В.Христов с бронзов медал за Азербайджан .


Никакъв българин не е тоя. Българи бяха сите зад Данчо Йовчев със знамето.

Той не е виновен за това , лично аз не се радвам на натурализираните чужденци ,които се състезават за България .
“Не купувам от Lafka”

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот ros » 29 юли 2012 23:41

Поляците размазват скуадрата, а Бартман е като Батман
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот ehh » 29 юли 2012 23:42

От 60 състезателки Ралица се нареди на 56-о място. Слабичка е явно. Аз гледах вечерната сесия и един път не я показаха. По принцип се отразява отборните надпревари, а смесените - ако има някаква дупка. Беше очаквано, че Румъния ще влезе в топ 8 и ще изхвърлят Австралия, но за Япония беше малко изненадващо, които с класирането си сред най-добрите, изхвърлиха Германия.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот ros » 29 юли 2012 23:43

hellyeah написа:
rebelheartous написа:
hellyeah написа:Северна Корея вече има олимпийски шампион по вдигане на тежести в категория до 56 кг ,българинът В.Христов с бронзов медал за Азербайджан .


Никакъв българин не е тоя. Българи бяха сите зад Данчо Йовчев със знамето.

Той не е виновен за това , лично аз не се радвам на натурализираните чужденци ,които се състезават за България .

не е лошо, че се натурализират чужденци, лошото е, че не създаваме условия да запазваме изградени български спортисти
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
hellyeah
Мнения: 771
Регистриран на: 17 юни 2010 16:00
Skype: hellyeah
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот hellyeah » 29 юли 2012 23:46

Не виждам с какво забогатя българската държава , като продадохме половин отбор на Азербайджан за 400 000 евро .
“Не купувам от Lafka”

Потребителски аватар
Wishes
Мнения: 1317
Регистриран на: 11 юли 2012 23:57
Skype: JHONNY COOL
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот Wishes » 29 юли 2012 23:46

ros написа:не е лошо, че се натурализират чужденци, лошото е, че не създаваме условия да запазваме изградени български спортисти

Всичко тръгва от там, че няма условия, спортистите да успешно да се изградят.
Всеки от нас се появява тук не по собствено желание и без да е молил за кратък престой, без да знае защо и за какво, във всекидневния живот ние само чувстваме, че човек е тук заради тези, които обича, и много други свързани с него човешки същества.Айнщайн

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот Federer91 » 29 юли 2012 23:47

rebelheartous написа:Да де, то плуването понеже е адски известно извън англо-саксонските държави като Австралия, GB, USA. Тук-таме някой руснак, италианец, французин. Това са. Китай могат да вземат навсякъде медали - щанги, борба, бадминтон, стрелбите, плуване също имат някои. Защо не в гимнастиката. Ама те на мен не са ми най-големите фаворити. Все си мисля, че руснаците тепърва ще казват голямата си дума.


Браво, сравни плуването със щангите, които са известни след Черно море на изток. Направо кажи, че и леката атлетика не е толкова известна, след като точно тя и плуването са двата спорта,които събират състезатели от на 200 държави на световните си първенства. Не съм казал,че плуването е успешен спорт за много държави,защото не е така. Той както и тениса се доминират от големите нации,защото е известен в цял свят.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Лондон 2012-Ден 2

Мнениеот ros » 29 юли 2012 23:48

Гледам Полша и виждам, че са станали още по-силни 22-10 в четвъртия гейм... Предстои ни мач с тях и нещата никак не изглеждат обнадеждаващи
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Върни се в “Лондон 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост