ЛОКО - не ви ли е срам ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

lider-83
Мнения: 165
Регистриран на: 09 авг 2008 15:41
Skype: lider-83
Контакти:

Re: ЛОКО - не ви ли е срам ?

Мнениеот lider-83 » 26 авг 2008 22:41

spored men im lipsva6e samo kusmet . ina4e takuv otbor se bie daje i sadiqta da e za tqh i taka e po sladko daje no uvi loko nqma6e kusmet
И преди и сега Левски значи Свобода

hard
Мнения: 63
Регистриран на: 07 юни 2008 14:47
Контакти:

Re: ЛОКО - не ви ли е срам ?

Мнениеот hard » 26 авг 2008 22:44

ozzy написа:ЛОКО, честито!!! Да видите как е когато съдията реже вас, а не противника!!! Пожелавам същото да се случи и на Левски утре вечер, Чорбата сами си го направиха, дано продължат Литекс и Черно Море за да разберете веднъж завинаги, че София не е България, а с купуване на мачове резултата е Локо Сф-Борац Чачак 1:2, Левски-БАТЕ 0:1!!! Засрамете се, никой не ви е виновен, вие сами опропастявате футбола!!! София във "Б"!!!

ОТВОРКО :):):) от такива като теб София едвам диша .За последните 2 години нарасна близо с милион.Като не ви харесва София защо идвате тук.Айде стига вече.
А понеже си и злорад утре сам ще рониш тежки сълзи . Ама кой ли ще ти е виновен тогава?
Извинявам се на всички останали за отклонението от темата.
Народ ,който не познава историята си няма бъдеще.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: ЛОКО - не ви ли е срам ?

Мнениеот k_oleto » 26 авг 2008 22:50

Локото игра добре, но въпросът е, че трябваше на мястото на тия младоци да вкарат 3-4-ма ветерани, така освен борба, можеше и малко футбол да видим. Окука е голям - научил ги е момчетата, ма времето е малко - само трябва и топката да се научат да спират и всичко е 6-точки. Е, нагодина - само дето тогава ще стартираме от първия предварителен кръг, а поставен отбор ще бъде копие на Борац

Потребителски аватар
ozzy
Мнения: 575
Регистриран на: 18 авг 2008 00:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛОКО - не ви ли е срам ?

Мнениеот ozzy » 26 авг 2008 22:53

hard написа:
ozzy написа:ЛОКО, честито!!! Да видите как е когато съдията реже вас, а не противника!!! Пожелавам същото да се случи и на Левски утре вечер, Чорбата сами си го направиха, дано продължат Литекс и Черно Море за да разберете веднъж завинаги, че София не е България, а с купуване на мачове резултата е Локо Сф-Борац Чачак 1:2, Левски-БАТЕ 0:1!!! Засрамете се, никой не ви е виновен, вие сами опропастявате футбола!!! София във "Б"!!!

ОТВОРКО :):):) от такива като теб София едвам диша .За последните 2 години нарасна близо с милион.Като не ви харесва София защо идвате тук.Айде стига вече.
А понеже си и злорад утре сам ще рониш тежки сълзи . Ама кой ли ще ти е виновен тогава?
Извинявам се на всички останали за отклонението от темата.


Пич, в София не стъпвам щото не си събирате боклука и мирише. Не съм злорад, а реалист, на тебе ако ти е кеф шампиона на страната да е нередовен, мен не ме кефи. Ако те кефи вторият да играе в шампионска лига и да пада от трактористи, мен не ме кефи. Ако те кефи третият да отпада от неизвестни сърболяци, мене не ме кефи. Надявам се на дебелите маймунски тикви най-накрая да им дойде малкото акъл и да спрат да купуват мачове, първенството да се играе и вместо чужденци на килограм и пенсионери на по 35 години да виждаме млади момчета по терените. Тогава, може би, пак ще гледаме всяка година победи на Българските отбори над европейските грандове и няма да се червя от Локо, Левски, ЦСКА и т.н. То не бяха МТК, не бяха Борац, не бяха Олимпия, не бяха Тампере, не беше чудо. Айде замислете се малко!?

Потребителски аватар
aa2121
Мнения: 219
Регистриран на: 02 авг 2008 19:08
Контакти:

Re: ЛОКО - не ви ли е срам ?

Мнениеот aa2121 » 26 авг 2008 22:54

Не разбирам защо е всичката тази злоба.Когато играе БЪЛГАРСКИ отбор в Европа ,всеки който се нарича българин,независимо дали е от Левски,ЦСКА,Локо или Литекс би трябвало ако не да подкрепя отбора,то поне да не злобее срещу него.Ама Черно море да се класира,Литекс не и т.н. За да се развива футбола в България трябва да среща подкрепата на феновете.А не да се радваме,че Борац отстрани Локо,и че БАТЕ би Левски в София.Тази вечер бях за Локомотив Сф, за съжаление не успях да отида на стадиона,но гледах мача.Имаха възможности за гол,но направиха детински пропуски,към края се изнервиха и логичното се случи.Но това не ни дава повод да злобеем и да се псуваме по форумите.Ние сме българи и трябва да държим на българското.Иначе сме загубени...

Потребителски аватар
HRISTEV
Мнения: 75
Регистриран на: 24 мар 2008 23:21
Контакти:

Re: ЛОКО - не ви ли е срам ?

Мнениеот HRISTEV » 26 авг 2008 23:00

Не разбирам защо е всичката тази злоба.Когато играе БЪЛГАРСКИ отбор в Европа

:shock: няма и никога да я разбереш :) истината е някаде там :)

m_tsanev
Мнения: 4
Регистриран на: 26 авг 2008 21:01
Контакти:

Re: ЛОКО - не ви ли е срам ?

Мнениеот m_tsanev » 27 авг 2008 00:01

Май алкохола вече ви влияе момчета. :D
Работата е ясна всичко пропада....Няма никакъв футбол има само пране на пари.
Както е в цялата ни държава.
Аз даже си мисля ,че сърбите в Локо са направили така за да спечелят от ТОТОто. :D
Такъв е живота като няма български футболисти, ще трябва да обираме утайките на цал свят!! 8-)

Потребителски аватар
kakinkatamieli
Мнения: 6
Регистриран на: 24 мар 2008 18:49
Контакти:

Re: ЛОКО - не ви ли е срам ?

Мнениеот kakinkatamieli » 27 авг 2008 12:56

Срам ни е! :roll:
Желязно сърце!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта