Мина ли ни "еуфорията"?

Модератори: kartago, SkArY_9, paceto, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Lyubaka01
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Lyubaka01 » 19 авг 2017 00:18

organzata написа:
loko29 написа:Тролчетата да вървят на м........ си.Важен е ЛОКО СФ.Ние сме с него завинаги!

С кое от двете бре,фалиралото или новото?Или и вие почнахте да припознавате :lol: .
Тебе това какво те е*е отзад? Ти нали не си припознавач? Аман от малоумни тролове...

organzata
Контакти:

Мнениеот organzata » 19 авг 2017 01:51

Lyubaka01 написа:
organzata написа:
loko29 написа:Тролчетата да вървят на м........ си.Важен е ЛОКО СФ.Ние сме с него завинаги!

С кое от двете бре,фалиралото или новото?Или и вие почнахте да припознавате :lol: .
Тебе това какво те е*е отзад? Ти нали не си припознавач? Аман от малоумни тролове...

Ето това е националист! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Lyubaka01
Контакти:

Мнениеот Lyubaka01 » 19 авг 2017 08:31

organzata написа:
Lyubaka01 написа:
organzata написа:

Ето това е националист! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Нещо сметка ли се опитваш да ми държиш?

Потребителски аватар
loko1
Контакти:

Мнениеот loko1 » 21 авг 2017 12:26

organzata написа:
loko1 написа:
organzata написа:
favaca8888 написа:
парци написа:
favaca8888 написа:Ми лично на мен няма вариант да ми мине :P
Не 7 лв. ,а трябва 10 лв да ги направят... Едно кино извинявай е 12 лв...

Несъпоставимо.

7 лева е прекалено висока сума, поради което и на стадиона ще ходим едни и същи хора - НУЛЕВ шанс да привлечеш публика по подобен начин. Колкото до ремонтите на стадиона - на самия стадион, като изключим ВИП ложата, трибуните са ЛЕШ. Сметката с киното, да ме прощаваш, не излиза отникъде.

Е извинявай в Панагюрище знаеш ли какво беше !? Трънаци,бетон,змии и гущери :lol: В Плевен миналата година имах чувството че съм на Луната...….не ми се говори.
Нашия стадион в момента е перфектен за условията,които трябва да имаме за да играем на него.Оставаше само да го пълниме ;)

Ще,ще ама ако е някоя автобусна спирка бихте я напълнили!Една кола хора сте,а искате стадион за 15 х,я слезте на земята.

Охльо, спирката си я ..... кой в България пълни стадион, че плямпаш.

Костенурчо,първо чети преди да пишеш глупости.Виж какво съм подчертал и какво имам предвид.
П.П.Пиша ти бавно,че трудно четеш :) .

Охльо, какво подчертаваш няма значение щото идва от безмозъчното ти пространство, което бълнува. Брой на мач с Локо Пд в понеделник от 3 часа.

Изображение
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор: viewtopic.php?f=53&t=114333&start=0
Класиране: Левски Сф 23%, ЦСКА Сф 12% , Локо Пд 11%, Локо Сф 9%, Манчестър Юн 5%, Славия Сф 5%, Черно море Вн 4%, Лудогорец Рз 4%, Ботев Пд 4%, Челси 3%

Върни се в “Локо София”