Явор Вълчинов: Напускам?!? Измислица!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Явор Вълчинов: Напускам?!? Измислица!!!

Мнениеот парци » 23 май 2017 17:38

Изображение
По повод появилите се информации в медиите, че старши-треньора на Локомотив (София) Явор Вълчинов напуска родния си клуб, lokosf.info се свърза с него. Вълчинов бе любезен да разясни и уточни ситуацията за бъдещето му като наставник на тима:

- Яворе, в медиите се появи бомбастичната информация, че напускаш Локомотив? Вярно ли е това?
- Напускам?!? Измислица!!! И аз прочетох статията и дано журналиста има оракулски способности, подобни на баба Ванга и се окаже прав за офертата ни със Стойчо Стоев в чужбина. Грозно е спортни журналисти да си измислят и да разпространяват неверни неща... Един като напише, после се раздухва невярна информация и в останалите медии. Аз съм магистър по журналистика и съм наясно, че трябва да има коректно отношение и преди да се пише информация тя да бъде проверена.

- Как би коментирал представянето на отбора, кръг преди края на сезона?
- Статистиката и класирането през пролетта говори красноречиво: 1-ви Етър 25 точки, 2-ри Септември 24 точки, 3-то място за Локомотив с 23 точки, 4-ти Лудогорец 23 точки, 5-и Царско село 21 точки, 6-и Витоша Бистрица 20 точки и т.н... Преди двубоя в Банско Локомотив е на трето място от изиграните двубои под мое ръководство. При положение, че отборът беше селектиран набързо, привлякохме нови осем футболисти, като разполагаме с 15 играчи и 5 юноши от школата на клуба, представянето заслужава адмирации.

- Има ли вече яснота за новия сезон?
- Ще се опитам да го обясня така: когато бях поканен от президента Иван Василев, на когото съм благодарен, че ми гласува доверие за първи път да бъда старши-треньор, и то на любимия ми отбор, идеята беше да сложим една добра предпоставка и основа за новото първенство. С резултатите и работата, която свършихме, мисля, че оправдах това доверие. Още от начало исках да знам какво ще е бъдещето, като лично за мен друга цел пред Локомотив освен влизане в Първа лига не съществува! Не ми беше казано тогава конкретно и точно какво ще се случва и тази яснота не ми хареса. Затова на няколко пъти в интервюта споменах, че най-вероятно ще си тръгна заради това неведение за догодина.

- До кога е твоят договор с Локомотив?
- Имам договор за година и половина, до лятото на 2018-а. Като свърши първенството ще седнем с президента да говорим. Тогава ще стане ясно дали Иван Василев иска да работим заедно. Ако от ръководството не са доволни - да ме освободят. Положението е патово. Чакам.

- Общата оценка е, че Локомотив направи добър сезон...
- Пак казвам - статистиката и резултатите говорят! Изградихме добър отбор със сплотен колектив и много добра игра. За мен лично представянето на отбора е много добро. Дори при загуба успявахме да се вдигнем и след това записвахме поредица от победи. Да отбележа и факта, че заради контузия не можехме да разчитаме на основен играч в защитата, Анестис Хадзиалидис, и в няколко срещи отсъстваше капитанът Дани Пеев, който е водещ футболист в нашия състав. Не трябва да се забравя, че голмайсторът на Втора лига е от Локомотив, Митко Георгиев, засега с 16 гола.

- Подкрепата на феновете до каква степен влияе на играта на отбора?
- Доста голяма. Благодаря им, че ни подкрепяха навсякъде и бяхме едно цяло - Отбор и Фенове! Силно се надявам Локомотив да го чака едно добро бъдеще!!!

Per lokosf.info
Изображение

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3801
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Явор Вълчинов: Напускам?!? Измислица!!!

Мнениеот loko1 » 23 май 2017 18:02

Василев да се стегне и да остави Вълчинов и този отбор. Няма защо да се пипа нещо готово. С още малко финанси и сме в Първа лига. През 2018 държавата ще се сети най-накрая и за собствения и стадион Локомотив и ще го ремонтира. Без изхвърляния и с 300 000 от ТВ права + 100 000 от билети и още малко от спонсори бюджета ще е готов.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Явор Вълчинов: Напускам?!? Измислица!!!

Мнениеот Вълчан » 23 май 2017 18:39

Самият Вълчинов споделя и се надява журналистът пуснал тази информация да е прав.Значи иска да се маха.Това във ЩРФГ треньорска кариера ли е....

favaca8888
Мнения: 4125
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Явор Вълчинов: Напускам?!? Измислица!!!

Мнениеот favaca8888 » 23 май 2017 19:50

Говорим ако има оферта от чужбина.Всеки би напуснал 8-)
Иначе дано остане и направи една добра подготовка.Тва е!

Само Локо !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Явор Вълчинов: Напускам?!? Измислица!!!

Мнениеот Pride » 23 май 2017 22:18

Вълчан написа:Самият Вълчинов споделя и се надява журналистът пуснал тази информация да е прав.Значи иска да се маха.Това във ЩРФГ треньорска кариера ли е....


Вълчо за сарказъм чувал ли си?
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3801
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Явор Вълчинов: Напускам?!? Измислица!!!

Мнениеот loko1 » 26 май 2017 11:02

Вълчан написа:Самият Вълчинов споделя и се надява журналистът пуснал тази информация да е прав.Значи иска да се маха.Това във ЩРФГ треньорска кариера ли е....


Не, не иска.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта