Дани Ризов-един пропилян талант!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Дани Ризов-един пропилян талант!

Мнениеот loko29 » 21 дек 2016 15:47

От няколко дни мисля върху решението на това младо момче да се откаже от футбола на 19 години и не намирам ясен отговор.Ако някой знае нещо конкретно нека го сподели.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
IBUU
Мнения: 367
Регистриран на: 08 фев 2012 23:01
Контакти:

Re: Дани Ризов-един пропилян талант!

Мнениеот IBUU » 21 дек 2016 15:53

дайте да го връщаме в игра,
не е сериозно да се отказва,
ЕДИН ОТ НАС!!!
Локомотив за нас е всичко!!!

Riquelme
Мнения: 305
Регистриран на: 10 дек 2008 19:38
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Дани Ризов-един пропилян талант!

Мнениеот Riquelme » 21 дек 2016 16:08

Дани Ризов няма да се откаже!!!Търси си отбор,който ще му плаща.Иначе е много добър..За мен е следващия С.Дяков!!!Същия стил..

Потребителски аватар
green_silence
Мнения: 61
Регистриран на: 24 юли 2015 09:44

Re: Дани Ризов-един пропилян талант!

Мнениеот green_silence » 21 дек 2016 16:35

Riquelme написа:Дани Ризов няма да се откаже!!!Търси си отбор,който ще му плаща.Иначе е много добър..За мен е следващия С.Дяков!!!Същия стил..

Демек е пълен некадърник и дървар? Ако е като Дяков напълно разбирам желанието на момчето да се откаже.
Офтопик:
ImageImageImage

Благодарим Ви за ЗЕЛЕНАТА ТИШИНА!!!

Uncle_Sam
Мнения: 759
Регистриран на: 25 дек 2015 16:25
Контакти:

Re: Дани Ризов-един пропилян талант!

Мнениеот Uncle_Sam » 21 дек 2016 17:37

green_silence написа:
Riquelme написа:Дани Ризов няма да се откаже!!!Търси си отбор,който ще му плаща.Иначе е много добър..За мен е следващия С.Дяков!!!Същия стил..

Демек е пълен некадърник и дървар? Ако е като Дяков напълно разбирам желанието на момчето да се откаже.

Признай си, че и ти искаш да си некадърник с 10 хил евро месечна заплата и да си играл срещу Реал, Арсенал и Ливърпул.
След ВСВ Русия отново се опитва да унищожи Европа. Този път съюзник им е ИДИЛ.

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Дани Ризов-един пропилян талант!

Мнениеот favaca8888 » 21 дек 2016 23:10

Дани Ризов не е пропилян талант, защото той ще продължи да играе футбол ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Дани Ризов-един пропилян талант!

Мнениеот loko1 » 22 дек 2016 13:24

Личните им послания не се нуждаят от коментар!

Йордан Ризов

Здравейте, приятели. Не знам от къде да започна, тъй като съм 11 години в клуба и мога да изпиша хиляди думи за нещата, които ми се случиха, различните емоции, които изпитах, хората, които срещнах и т.н. Днес напуснах клуба, като искам да подчертая, че решението е изцяло и единствено мое, а не на ръководството. Причините са лични и ще запазя правото си да не ги споделям тук.
Искам да знаете, че за мен беше удоволствие да бъда редом с вас в сектор В. Беше удоволствие да бъда с вас в препълненият трамвай №11 по път към Овча купел. Радвам се и че имах възможността да сляза от трибуните на терена, за да играя за Локомотив. Отговорността да носиш червено-черната фланелка е наистина голяма. Искам да благодаря на страхотните момчета (набор 97), моите приятели, с които имахме страхотен отбор, равностоен на всеки друг в България и изживяхме незабравими емоции. Благодаря на вас, на всеки един фен на Локомотив за безкрайната подкрепа. Благодаря, че бяхте навсякъде с нас и

http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82% ... 0%B8%D0%B2

Пиши, че е напуснал, но дали ще продължи???
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта