Локомотив се класира за В група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Локомотив се класира за В група

Мнениеот we are the champions » 09 юни 2016 15:31

Честито ! чакаме ви на стадион Георги Бенковски

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: Локомотив се класира за В група

Мнениеот limon » 09 юни 2016 15:57

Поздрави на локомотивци! Успех и за вбъдеще. Искам да обърна внимание надруго, а то е злобата, празнословието и дребнавостта. Много се изписа тия дни и нищо добро не видя бял свят, кой фалирал, кой пребоядисал, кой колко купи имал и прочие. Идеите не фалират господа, може само да губят смисъл понякога. Локомотив си има купите и това е. Ако в квартала се съберат пет момчета фенове на локомотив това е отбор, те са там и са отбор, защото нещо ги обединава и това със сигурност не е търговския закон. Започнаха си от нулата и ще си го изтрадат, браво. Никой неможе да им отнеме купите и нетрябва. Поздрави от един левскар.

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Локомотив се класира за В група

Мнениеот ticha i vladislav » 09 юни 2016 15:58

Колко Локо Сф има и кой е истинският?
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Локомотив се класира за В група

Мнениеот Lyubaka01 » 09 юни 2016 16:23

ticha i vladislav написа:Колко Локо Сф има и кой е истинският?

Ела на стадион "Локомотив" и ще разбереш...

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Локомотив се класира за В група

Мнениеот loko29 » 09 юни 2016 16:44

Пак се почна но за разлика от друг път сега има доста хора с позитивно мнение за което им благодаря. За другите обяснявам пак.ЛОКО СФ си е един единствен и нито ще се обединява нито ще се прекръщава.Милионите нека тежат на съвеста на шефката на НАП не и помня името която отказа да ги вземе явно под нечии натиск заради нечии интереси.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Turo
Мнения: 494
Регистриран на: 22 фев 2011 19:34
Контакти:

Re: Локомотив се класира за В група

Мнениеот Turo » 09 юни 2016 17:38

Честита ни промоция локомотивци. Пътя по който вървим е правилен. Да ме прощават всички, ако не знам, но мисля, че сме единствения отбор у нас почнал от тинята, не нулата, а минус нулата. Рано е още да се каже как ще извървим пътя на горе, но важното е, че имаме желание да го направим по моралния начин.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Локомотив се класира за В група

Мнениеот Долно уйно » 09 юни 2016 18:29

River Plate написа:На вас защо не ви търсят сметка, че не върнахте дълговете?

Нека стигнат професионалния футбол и тогава ще разберем
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

crvena.zvezda
Мнения: 851
Регистриран на: 07 юни 2016 22:56

Re: Локомотив се класира за В група

Мнениеот crvena.zvezda » 09 юни 2016 18:46

korteneca написа:Честито! Така се прави, а не като онези от Етрополе-Ловеч. Виждам, че си опрявяте къщичката и след време ви очакваме в А група или там както ще се казва,

По-скоро вие ще отидете при тех :twisted:
Анархия мать порядки!

crvena.zvezda
Мнения: 851
Регистриран на: 07 юни 2016 22:56

Re: Локомотив се класира за В група

Мнениеот crvena.zvezda » 09 юни 2016 18:48

Lyubaka01 написа:
haiobaio написа:Благодаря за този миг вчера, когато Локомотив отново ми донесе огромна радост. След толкова срам и изключително тежки моменти най-накрая имаме повод да се усмихнем и да кажем, че отново сме тук и сме по-живи от всякога. Рефренът "В група, В групаа ви зове" за първи път звучи добре :D
Благодаря на всички - ръководство, треньори, футболисти и привърженици, за това, което се случва, а и предстои да се случи.
Относно хората, които питат защо сме постъпили така, ще им кажа. Напрви се ново дружество, защото иначе нямаше да съществуваме. Нямаше да ни има. Нямаше да има отбор, школа ... нищо.
Да, много е неприятно, че дълговете на старото дружество няма да се върнат и по този начин ще се ощети държавата. На мен също не ми харесва, наистина. Но пред угрозата да ни има или няма, мисля, че решението ни е повече от правилно. Едва ли ония двамата щяха да върнат и стотинка, даже напротив, ако им бяхме позволили да останат един Господ знае какво щеше да се случи. Едва ли нормален привърженик на футбола, на който и да е било отбор, би застанал зад такива хора, който каквото и да ми говори.
Сега, вместо да се радват хората, че се прави база за над 600 деца, че се правят терени и на децата се дават най-добри възможности да се развиват, се говори кой Локомотив сме били. Евала ви правя.
Ние сме Локомотив София, с цялата си история - добра, лоша, срамна, велика - няма значение.
Ние сме си ние, с чисто ново дружество, необременено от сливания, лицензи и припознавания. На който не му изнася - прав му път.

+1000!!!

+1948
Анархия мать порядки!

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Локомотив се класира за В група

Мнениеот Pride » 09 юни 2016 20:27

За дълговете питайте НАП защо позволи Гигов да продаде клуба при тези му показатели и на този схемаджия Касев. Питайте и защо няма синдик на ПФК-то на Касев.

Да ние сме Локомотив, защото сме част от спортния клуб, в школата играят същите деца, на същия стадион, но вече с хиляди пъти по-добри терени http://lokosf.info/%D0%B8%D1%81%D1%82%D ... 1%82%D0%BE локомотивците сме на трибуните и футболистите ни се раздават за отбора. Титлите и медалите греят на нашата витрина и ветераните идват да и подкрепят клуба.

Благодаря на всички мислещи и им желая и в техните отбори да усетят какво е всички да работят заЕдно.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта