СРАМНО Локомотив няма покана за срещата за новата Висша лига

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: СРАМНО Локомотив няма покана за срещата за новата Висша

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 03 апр 2016 21:38

botevist_75 написа:
Captain Stottlemeyer написа:Това да ви е проблемът - и "Байерн" - Мюнхен не е бил поканен при основаването на Бундеслигата през 1963 година... 8-)

Капитане,като каза за Байерн да питам нещо. И аз знам,че Байерн не е участвал в първите сезони на Бундеслигата .В определени периоди,по различни причини не са участвали в първите дивизии на своите страни-М.Юнайтед,Ливърпул,Ювентус,Милан,Рейнджърс,Атлетико/М/ и т.н
В Англия няма нито един отбор,който да е играл във всичките сезони в първото им ниво.В Германия е само Хамбургер, в Италия само Интер.
В същото време в България се твърди,че ако ЦСКА и най-вече Левски не са в А група,Слънцето няма да изгрее,ковалентната връзка между атомите ще се разцепи,а Вселената ще се върне в състоянието си от преди Големия взрив.
Вярно ли е това твърдение и на какво се основава?

Очевидно не е вярно, поне в първата си част – красноармейците вече няколко месеца не са в „А” група, а краят на света не е настъпил (поне досега)... 8-)
Що се отнася до „Левски”, ти предлагам да попиташ директно професор Стивън Хокинг(той е безкрайно по-компетентен от мен по въпроси от областта на космологията), или просто да изчакаш излъчването на следващия сезон на „Теория за големия взрив” в България. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: СРАМНО Локомотив няма покана за срещата за новата Висша

Мнениеот loko29 » 03 апр 2016 22:02

Вижте сега,висши ,низши и каквито щете лиги могат да се правят и развалят.Но Начко ,Котков и още цяла плеяда локомотивци няма как да ни вземе никой!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: СРАМНО Локомотив няма покана за срещата за новата Висша

Мнениеот iliev72 » 03 апр 2016 23:36

В момента има "голяма" файда , че Левски в А група. След няколко месеца отново ще гледаме как се откриват нови географски ширини този път с помощта на психопата-дупелизач Стоев.
Капитане още колко отбора БФС трябва да изгони за да станете шампиони :mrgreen: Само Лудогорец стига ли ?!
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


favaca8888
Мнения: 4125
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: СРАМНО Локомотив няма покана за срещата за новата Висша

Мнениеот favaca8888 » 04 апр 2016 09:45

Гледам всичките бесни селяни са изплували на повърхността и ни "пишат" историята, дават "оценки" и кълнат.

На майка ви у задния двор, балъциии!
Само Локо !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: СРАМНО Локомотив няма покана за срещата за новата Висша

Мнениеот james » 04 апр 2016 11:31

mark1926 написа:Не срамно ,а ЛОГИЧНО...

Я, Марко на Снежина пак се появи, ти си първият човек в Столипиново ,който може да си наеме писар , ваште сигурно много се гордеят с тебе.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: СРАМНО Локомотив няма покана за срещата за новата Висша

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 04 апр 2016 11:50

Captain Stottlemeyer написа:
botevist_75 написа:
Captain Stottlemeyer написа:Това да ви е проблемът - и "Байерн" - Мюнхен не е бил поканен при основаването на Бундеслигата през 1963 година... 8-)

Капитане,като каза за Байерн да питам нещо. И аз знам,че Байерн не е участвал в първите сезони на Бундеслигата .В определени периоди,по различни причини не са участвали в първите дивизии на своите страни-М.Юнайтед,Ливърпул,Ювентус,Милан,Рейнджърс,Атлетико/М/ и т.н
В Англия няма нито един отбор,който да е играл във всичките сезони в първото им ниво.В Германия е само Хамбургер, в Италия само Интер.
В същото време в България се твърди,че ако ЦСКА и най-вече Левски не са в А група,Слънцето няма да изгрее,ковалентната връзка между атомите ще се разцепи,а Вселената ще се върне в състоянието си от преди Големия взрив.
Вярно ли е това твърдение и на какво се основава?

Очевидно не е вярно, поне в първата си част – красноармейците вече няколко месеца не са в „А” група, а краят на света не е настъпил (поне досега)... 8-)
Що се отнася до „Левски”, ти предлагам да попиташ директно професор Стивън Хокинг(той е безкрайно по-компетентен от мен по въпроси от областта на космологията), или просто да изчакаш излъчването на следващия сезон на „Теория за големия взрив” в България. :)

Теория за големият взрив ще има когато кучката на всички власти не е за първи път в А група.За това е кучката на всички власти.Света ще обърнат само да са в А.

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: СРАМНО Локомотив няма покана за срещата за новата Висша

Мнениеот hd29 » 04 апр 2016 19:29

Kато гледам представители на какви отбори са поканени на прословутата среща ме напушва смях.Тия от БФС-то са решили окончателно да закрият професионалния футбол у нас.

favaca8888
Мнения: 4125
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: СРАМНО Локомотив няма покана за срещата за новата Висша

Мнениеот favaca8888 » 04 апр 2016 21:30

Черноморец(Балчик)
Банско
Ботев(Гълъбово)
Септември(Симитли)
Верея(Стара Загора)

При цялото ми уважение към тези отбори,но
какво ще решът те ?
И като добавим:
Несебър,Созопол,Оборище (Панагюрище),
Пирин(Разлог) по-добре че не сме поканени.

Един ден това ще им го напомняме, за да им е гадно. ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Мнениеот Pride » 05 апр 2016 00:04

Не е по-добре, това си е гавра с паметта на всички дето са се раздавали през последните почти 90 години за Локомотив. Заслужават Иван Василев да разтрогне договора на JOMA с националния да видим Боби как ще ги облече. Ясно, е че ние нямаше да изпълним условията за участие, но е срамно, че няма покана.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта