Дискусии: Ботев - Локо София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Don Rumen
Мнения: 853
Регистриран на: 16 окт 2008 17:20
Контакти:

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот Don Rumen » 21 мар 2009 16:59

Не разбрахте ли, че вече не ни интересува падаме или бием, то е ясно, че ще паднем, На преден план е да се отървем от селския, а по-какъв начин ще е също не ни интересува. Старозагорци вие поне трябва да разбирате нашето положение, защото след Банев изпаднахте, но пак ще се върнете там където ви е мястото. Ние знаем, че изпадаме, но друго не интерсува свободата.Смърт или свобода!

dhamitak
Мнения: 61
Регистриран на: 08 авг 2008 00:31

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот dhamitak » 22 мар 2009 13:52

Един приятел от провинцията,ме пита за мача утре,казах му че е от 16ч. Ботев-Локо на ст. ''Българска Армия'',нали,но не успях да му кажа откъде да вземе билети-сигурно на касите на Армията нали?или...Кажете,Благодаря Ви предварително!

Потребителски аватар
plamen etov
Мнения: 1559
Регистриран на: 27 авг 2008 21:09
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Дискусии: Ботев - Локо София

Мнениеот plamen etov » 23 мар 2009 10:08

dhamitak написа:Един приятел от провинцията,ме пита за мача утре,казах му че е от 16ч. Ботев-Локо на ст. ''Българска Армия'',нали,но не успях да му кажа откъде да вземе билети-сигурно на касите на Армията нали?или...Кажете,Благодаря Ви предварително!

На касата на Армията билети ще има,и мисля че мача ще бъде хубав,защото даже и Ботев да играят с юношите ,ще дадат всичко от себеси от любов към БОТЕВ!!!!!САМО ЛОКОООООО
ЛОКО Е В МОЕТО СЪРЦЕ КОТКОВ И НАЧКО ВОДЯТ КЪМ ПОБЕДИ САМО ЛОКО!!!:drunk: :bg:
модератор Локо Сф.


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта