Тони Велков спортен директор на Локо Кокала вариант треньор

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Тони Велков спортен директор на Локо Кокала вариант треньор

Мнениеот Pride » 18 ное 2012 14:28

Досегашният старши треньор на Локомотив София Антон Велков от днес става спортно-технически директор на отбора. Това съобщи специално за Гонг президентът на клуба Николай Гигов, който в момента е в чужбина.

Чавдар Цветков става главен мениджър на клуба, Георги Марков остава изпълнителен директор, а Бойко Величков ще е мениджър.

„Натоварил съм този екип да избере старши треньор на отбора, има няколко варианта, ще ги обсъждаме утре“, лаконичен бе Гигов пред Гонг.

По информация на Гонг от няколко източника, Емил Велев - Кокала е най-вероятният нов старши треньор на отбора. Има обаче и други варианти, като сред тях е - до края на полусезона временно Локомотив Сф да бъде воден от помощник треньора Явор Вълчинов.

http://lokosofia.gong.bg/view_article.p ... _id=310991


И според мен на Велков му е там мястото, но и реално да има власт и средства, а не да е поредния синекурен началник. Кокала обаче, не му е при нас мястото. Да се върне Бай Гроздан, Васев или да се даде шанс на Вълчинов.
Последна промяна от Pride на 18 ное 2012 14:38, променено общо 1 път.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Тони Велков спортен директор на Локо Кокала вариант треньор

Мнениеот favaca8888 » 18 ное 2012 14:35

КОКЪЛ, НЕ СИ ДОБРЕ ДОШЪЛ !!!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Тони Велков спортен директор на Локо Кокала вариант треньор

Мнениеот sandi74 » 18 ное 2012 14:57

На Кокала едва ли му пука точно за този отбор.

qqq
Мнения: 594
Регистриран на: 11 яну 2011 13:38
Контакти:

Re: Тони Велков спортен директор на Локо Кокала вариант треньор

Мнениеот qqq » 18 ное 2012 15:23

Кокала си разбира от работата. Не вярвам ако се навие да се интересува от мнението на противниците му - та кои са те? Поне няма да е тихо на стадиона - Кокала много крещи

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Тони Велков спортен директор на Локо Кокала вариант треньор

Мнениеот Bourgas » 18 ное 2012 15:28

Велков? Този пу*ьо? Вие сериозно ли си мислите, че става за шеф? Стига леки работи... Нали го видях какво направи при нас този женчо, гледам го какво прави и при вас.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тони Велков спортен директор на Локо Кокала вариант треньор

Мнениеот slavia_forever » 18 ное 2012 16:14

Bourgas написа:Нали го видях какво направи при нас този женчо, гледам го какво прави и при вас.

Важното е, че е локомотивец, не какво може или не може. Това се отнася и за футболистите. Поне така съм останал с убеждение, че мислят железничарите.
Друг е въпроса какво се получава на практика на терена. Не разбирам обаче Антон Велков за какво го повишават, защото е локомотивец, или за заслуги към отбора като треньор?! :?
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Тони Велков спортен директор на Локо Кокала вариант треньор

Мнениеот Pride » 18 ное 2012 16:33

slavia_forever написа:
Bourgas написа:Нали го видях какво направи при нас този женчо, гледам го какво прави и при вас.

Важното е, че е локомотивец, не какво може или не може. Това се отнася и за футболистите. Поне така съм останал с убеждение, че мислят железничарите.
Друг е въпроса какво се получава на практика на терена. Не разбирам обаче Антон Велков за какво го повишават, защото е локомотивец, или за заслуги към отбора като треньор?! :?


Май завиждаш :lol:
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Turo
Мнения: 494
Регистриран на: 22 фев 2011 19:34
Контакти:

Re: Тони Велков спортен директор на Локо Кокала вариант треньор

Мнениеот Turo » 18 ное 2012 16:57

slavia_forever

Ти явно си доста комплексиран и глупавичък,щом даваш мнения без никой да те пита.Гледай си смешното жалко отборче,което ще е вечния средняк.Без значение дали празнува 90,93,97 или 100 години!

И не на последно място-Да слушаш химна на Локомотив на стадион Славия-безценно!

Потребителски аватар
Sofia 1929
Мнения: 646
Регистриран на: 29 яну 2011 20:38
Местоположение: София - Град
Контакти:

Re: Тони Велков спортен директор на Локо Кокала вариант треньор

Мнениеот Sofia 1929 » 18 ное 2012 21:28

slavia_forever написа:
Bourgas написа:Нали го видях какво направи при нас този женчо, гледам го какво прави и при вас.

Важното е, че е локомотивец, не какво може или не може. Това се отнася и за футболистите. Поне така съм останал с убеждение, че мислят железничарите.
Друг е въпроса какво се получава на практика на терена. Не разбирам обаче Антон Велков за какво го повишават, защото е локомотивец, или за заслуги към отбора като треньор?! :?


Имаш някаква болка по тоя Локомотив. Кое е важно или не по темата за нашият отбор незнам дали ти е толкова важно, но за добро или за лошо поне сме последователни в действията си по отношение на ръководството, за разлика от вас, които едно време издигаха бесилки с Венци, а сега са тихи и гледат от близо какво се случва с отбора им( в навечерието на 100 годишнината си). Жив и здрав бъди, нали при вас е идилия и всичко е 6, какво ти пука за Локото?!!!
ИзображениеИзображение
Български Железничарски Спортен Клуб

СЪСИПАХТЕ ОТБОР СВЕТИЛО - ЗАСЛУЖАТЕ БЕСИЛО!

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тони Велков спортен директор на Локо Кокала вариант треньор

Мнениеот slavia_forever » 18 ное 2012 21:40

Sofia 1929 написа:
slavia_forever написа:
Bourgas написа:Нали го видях какво направи при нас този женчо, гледам го какво прави и при вас.

Важното е, че е локомотивец, не какво може или не може. Това се отнася и за футболистите. Поне така съм останал с убеждение, че мислят железничарите.
Друг е въпроса какво се получава на практика на терена. Не разбирам обаче Антон Велков за какво го повишават, защото е локомотивец, или за заслуги към отбора като треньор?! :?


Имаш някаква болка по тоя Локомотив. Кое е важно или не по темата за нашият отбор незнам дали ти е толкова важно, но за добро или за лошо поне сме последователни в действията си по отношение на ръководството, за разлика от вас, които едно време издигаха бесилки с Венци, а сега са тихи и гледат от близо какво се случва с отбора им( в навечерието на 100 годишнината си). Жив и здрав бъди, нали при вас е идилия и всичко е 6, какво ти пука за Локото?!!!

Sofia 1929, какво значение има мен за какво ме боли, за какво ми пука и т.н. Тук има тема и аз пиша по нея, като изразявам неразбиране заради какво повишават Антон Велков?! Защото е локомотивец, заради заслугите му като треньор, или поради някаква друга причина. Какво общо има Венцислав Стефанов, бесилки и други. Най-малкото ти трябва да даваш пример с изявите си, вместо да пишеш мнение, които може да се изтълкува като заяждане, при това с друг модератор. Ако имаш настроения против мен защото съм славист или по друга причина, можеш да ми пишеш и на ЛС. Ако имаш нещо против Стефанов, както и аз например, можеш да се изявяваш в теми за него, когато има такива. Но да изкривяваш темата, само и само за да се заядеш с мен, някак не е добронамерено и е против правилата.

П.С. И това "жив и здрав бъди" се надявам да е искрено, защото съм го виждал и в други сходни пожелания твои към т.н. от теб "доброжелатели" на любимия ти клуб.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта