Браво момчета Голям Камбуров

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Браво момчета Голям Камбуров

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 13 мар 2009 21:37

slavia_forever написа:
Модератор ЛокоПД написа:Камбуров тепърва ще ви радва.Ние знаем на какво е способен.Искрено ви завиждам.Честита победа!И да знаете ,че сте ми по-симпатични от Славия ;)

Това не можах да го свържа с темата и се питам, сам себе си, дали някои от "юзърите" на форума, не ги тресат комплекси на безсилие, или не съвсем?! :? 8-)

А твоето мнение по темата ли е? Смешен си!
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Браво момчета Голям Камбуров

Мнениеот slavia_forever » 13 мар 2009 21:51

Имам чувството, че някои хора, в пристъп на чувство на безсилие, обиждат други хора, дори с делегирани права и отговорности! Същите провокират и други юзъри, да се изявяват негативно, към мразените от тях! За пръв път ми се случва да видя модератор да ме обижда директно и да провокира други отново в пристъп на безсилие, без да се обръщам към него. Нямаше и да го коментирам, ако не ме обижда, което се търпи от другите модератори. И точно същия се зявява, точно пред IRON'BRIGADES, за сметка на мен, който на няколко пъти е с БАН, след което се завръща и продължава да спами. :idea: :!:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Браво момчета Голям Камбуров

Мнениеот slavia_forever » 13 мар 2009 22:07

* Промени мнение
* Докладвай
* Отговори с цитат

Re: Браво момчета Голям Камбуров

Мнениеот slavia_forever на 13 Мар 2009 16:07
Камбуров е наистина добър играч, един от най-постоянните състезатели, още от времето, когато играеше в Пловдив.

Аватар
slavia_forever

Мнения: 2393
Регистриран на: 12 Авг 2008 16:13
Местоположение: Sofia

* Лично съобщение
* Уеб-сайт

Ето го моето мнение ПО ТЕМАТА, далеч преди нечие друго! ФАКТ! :idea:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
fc_maritza_1921_pld
Мнения: 174
Регистриран на: 20 яну 2009 21:01
Контакти:

Re: Браво момчета Голям Камбуров

Мнениеот fc_maritza_1921_pld » 13 мар 2009 22:20

Локо/Сф/ смаза Пирин факт,както е факт,че головете бяха вкарани от футболисти направили име като футболисти в единят от двата големи пловдивски клуба Локомотив.Камбуров е много класен футболист факт,както е факт и ,че в двата случая на трансфери зад граница не му провървя,съдба.От столичните клубове Локомотив/Сф/ са ми най симпатичният клуб и се радвам,че клуба ще мъти водата на столичните грандове Литекс и Черно Море.Никога не съм имал лоши чувстава към добрата стара Славия но от скоро благодарение на подвизаващ се из тези форуми индивид промених отношението си към този клуб и не можах истински да се порадвам на победата им срещу Литекс отбор който никога не съм харесвал.Заради същият този "фен на Славия" много от хората тук намразиха Славия което е жалко но с оглед писанията на фена реакцията на всички е напълно нормална и в реда на нещата.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Браво момчета Голям Камбуров

Мнениеот slavia_forever » 13 мар 2009 22:39

fc_maritza_1921_pld написа:Локо/Сф/ смаза Пирин факт,както е факт,че головете бяха вкарани от футболисти направили име като футболисти в единят от двата големи пловдивски клуба Локомотив.Камбуров е много класен футболист факт,както е факт и ,че в двата случая на трансфери зад граница не му провървя,съдба.От столичните клубове Локомотив/Сф/ са ми най симпатичният клуб и се радвам,че клуба ще мъти водата на столичните грандове Литекс и Черно Море.Никога не съм имал лоши чувстава към добрата стара Славия но от скоро благодарение на подвизаващ се из тези форуми индивид промених отношението си към този клуб и не можах истински да се порадвам на победата им срещу Литекс отбор който никога не съм харесвал.Заради същият този "фен на Славия" много от хората тук намразиха Славия което е жалко но с оглед писанията на фена реакцията на всички е напълно нормална и в реда на нещата.

Продължавай да плюеш, вчера ти обясних някои неща като човек. Ти не ги разбра. Продължаваш да спамиш по мой адрес, турбоинтелекте!

П.П. Само да ти кажа, че Литекс и Черно море, не са столични грандове! Като обаче, Марица влезе в елита и ти ще се чувстваш тук в свои води, както друг отбор като твоя "не знам" защо се чувства като теб! :? :idea: :!:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
fc_maritza_1921_pld
Мнения: 174
Регистриран на: 20 яну 2009 21:01
Контакти:

Re: Браво момчета Голям Камбуров

Мнениеот fc_maritza_1921_pld » 13 мар 2009 22:51

Оф ей луд умора няма говоря за столичните грандове и към тях прибавям двата най добре представящи се отбори извън София нали уж си"интелигентен" толкова ли не ти става ясно но не се учудвам де ти аргументирано и с факти ми доказваш че си прав :lol:

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Браво момчета Голям Камбуров

Мнениеот slavia_forever » 13 мар 2009 23:00

fc_maritza_1921_pld написа:Оф ей луд умора няма говоря за столичните грандове и към тях прибавям двата най добре представящи се отбори извън София нали уж си"интелигентен" толкова ли не ти става ясно но не се учудвам де ти аргументирано и с факти ми доказваш че си прав :lol:

Виж как си написал това, което сега казваш, че си искал, да кажеш. Аз не съм ти детска учителка. Предупредих те преди, казвам ти и сега: Уважавам Марица и не искам да оспамваме темите. Ти искаш друго.

П.П. Казвам на Локо Сф, още веднъж, Камбуров е чудесен играч и честита победа.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
fc_maritza_1921_pld
Мнения: 174
Регистриран на: 20 яну 2009 21:01
Контакти:

Re: Браво момчета Голям Камбуров

Мнениеот fc_maritza_1921_pld » 13 мар 2009 23:10

Не аз искам само едно веднъж завинаги да спреш да заблуждаваш всички тук във форума,че си славист и чисто сърдечно да си признаеш,че си фен на Ботев казах ти и пак ти казвам да си фен на Ботев не е срамно а гордост да си фен на един от големите Пловдивски клубове.С твоята мнима фенска принадлежност към Славия и с начина ти на поведение и писане/заяждане/ главно в един форум ти накара хора вкл. и мен нямали нищо против Славия сега да намразват този клуб което е много жалко заради един фен да се намразва един достоен български клуб.П.П.Каза детска учителка,а не учител защо се самоопределяш в женски род?Май ще излязат верни писанията на лична на някой от феновете спрямо твоята личност.Въпреки всичко надявам се да не са прави защото ако това е вярно това вече ще е прекалено дори и за теб и не бих искал да го вярвам.

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Браво момчета Голям Камбуров

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 13 мар 2009 23:42

slavia_forever написа:Имам чувството, че някои хора, в пристъп на чувство на безсилие, обиждат други хора, дори с делегирани права и отговорности! Същите провокират и други юзъри, да се изявяват негативно, към мразените от тях! За пръв път ми се случва да видя модератор да ме обижда директно и да провокира други отново в пристъп на безсилие, без да се обръщам към него. Нямаше и да го коментирам, ако не ме обижда, което се търпи от другите модератори. И точно същия се зявява, точно пред IRON'BRIGADES, за сметка на мен, който на няколко пъти е с БАН, след което се завръща и продължава да спами. :idea: :!:

Пак не те разбрах,щото словореда ти е странен...Кой какво заявил,пред кого...Да,Локо Сф са ми по-симпатични,отколкото Славия! На теб "Ботев" са ти по-симпатични от Локо Пд - какъв ти е проблема?! И стига си занимавал хората с твоите щуротии!Петък вечер е - вземи пий нещо !
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Браво момчета Голям Камбуров

Мнениеот slavia_forever » 13 мар 2009 23:44

fc_maritza_1921_pld написа:Не аз искам само едно веднъж завинаги да спреш да заблуждаваш всички тук във форума,че си славист и чисто сърдечно да си признаеш,че си фен на Ботев казах ти и пак ти казвам да си фен на Ботев не е срамно а гордост да си фен на един от големите Пловдивски клубове.С твоята мнима фенска принадлежност към Славия и с начина ти на поведение и писане/заяждане/ главно в един форум ти накара хора вкл. и мен нямали нищо против Славия сега да намразват този клуб което е много жалко заради един фен да се намразва един достоен български клуб.П.П.Каза детска учителка,а не учител защо се самоопределяш в женски род?Май ще излязат верни писанията на лична на някой от феновете спрямо твоята личност.Въпреки всичко надявам се да не са прави защото ако това е вярно това вече ще е прекалено дори и за теб и не бих искал да го вярвам.

Казвам ти още веднъж, не ми пука какво си мислиш, престани да оспамваш раздела на хората.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта