"За" и "против" Николай Гигов!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

"За" и "против" Николай Гигов!

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гигов се оттегля от Локо (София) в четвъртък

Мнениеот POPCORN » 17 май 2010 21:32

lokopd forever написа:Жалко,че Гигов потроши толкова пари за тези години,без особен успех.Наследниците на Начко Михайлов никакви ги няма.Ако Гигов беше вкарал и половината пари в Ботев например,на ръце щяха да го носят.Няма как да върви напред отбор,в който традициите са погр****и.Ето каква е разликата- в Локо Пд подкрепяме отбора си,независимо от резултата,скандираме и след последния съдийски сигнал.Падахме от Литекс с 0:3,но не спряхме да пеем.Получихме поздрави от шампионите за това,а нашите играчи дойдоха при нас и си тръгнаха без фанелки.Това при адашите от София няма как да се случи!!!В 40 мача Мартин Камбуров вкара 35 гола за тях,а те го нарекоха предател и наемник!!!!Е,прав е Гигов,няма работа при такива!!!

много правилно казано.само незнам феновете на локо сф откъде го вадят това самочувствие!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: Гигов се оттегля от Локо (София) в четвъртък

Мнениеот SHYNE » 17 май 2010 21:33

!В 40 мача Мартин Камбуров вкара 35 гола за тях,а те го нарекоха предател и наемник!!!!

а това е най-големия смях :) трябваше да вкара поне 70-80 гола ... :lol:
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение

Потребителски аватар
Yellow major
Мнения: 729
Регистриран на: 16 окт 2008 16:39
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: Гигов се оттегля от Локо (София) в четвъртък

Мнениеот Yellow major » 17 май 2010 21:34

lokopd forever написа:Жалко,че Гигов потроши толкова пари за тези години,без особен успех.Наследниците на Начко Михайлов никакви ги няма.Ако Гигов беше вкарал и половината пари в Ботев например,на ръце щяха да го носят.Няма как да върви напред отбор,в който традициите са погр****и.Ето каква е разликата- в Локо Пд подкрепяме отбора си,независимо от резултата,скандираме и след последния съдийски сигнал.Падахме от Литекс с 0:3,но не спряхме да пеем.Получихме поздрави от шампионите за това,а нашите играчи дойдоха при нас и си тръгнаха без фанелки.Това при адашите от София няма как да се случи!!!В 40 мача Мартин Камбуров вкара 35 гола за тях,а те го нарекоха предател и наемник!!!!Е,прав е Гигов,няма работа при такива!!!


Ами защо да не дойде в Ботев? По-добре късно отколкото никога...
Той е един от тримата инветитори във футбола ,който има ресурс и право да постигне нещо повече ,но досега по една или друга причина не случи на отбор.

Потребителски аватар
Тони Шумахер
Мнения: 839
Регистриран на: 10 апр 2010 22:51
Контакти:

Re: Гигов се оттегля от Локо (София) в четвъртък

Мнениеот Тони Шумахер » 17 май 2010 21:37

На Гигов му писна , това е ясно , сега е интересно накъде ще поеме..... :?: :?: :?: :?:

Потребителски аватар
sasho007
Мнения: 81
Регистриран на: 20 сеп 2009 23:00
Skype: sasho088
Контакти:

Re: Гигов се оттегля от Локо (София) в четвъртък

Мнениеот sasho007 » 17 май 2010 21:38

Само едно ще ви кажа. Познавам лично Николай Гигов и ще Ви кажа че отборът
Локомотив (Сф) незаслужава такъв президент толкова години да дава толкова много пари за този отбор. Крайно време е да спре да си хаби нервите за този отбор.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23859
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Гигов се оттегля от Локо (София) в четвъртък

Мнениеот delqnski47 » 17 май 2010 21:38

POPCORN написа:
delqnski47 написа:Въх малее,вие сте по злобни и от левскарите бе :lol:

не им обръщай внимание бре колега.те са дребни душици!мислят, че аз ги мразя!какво да направя че са пунали такава новина.аз е пускам , защото е сензация!въобще не ми пука за локото .е че не ги обичам не ги!

Ааа колега аз изобщо не им обръщам внимание!Даже ми е мъчно за тях(ама наистина не се шегувам!Имам приятели от Локото и честно да ти кажа не им е много на кеф))!Ама кво да се прави,това е положението! ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Гигов се оттегля от Локо (София) в четвъртък

Мнениеот runnersa » 17 май 2010 21:39

Yellow major написа:
lokopd forever написа:Жалко,че Гигов потроши толкова пари за тези години,без особен успех.Наследниците на Начко Михайлов никакви ги няма.Ако Гигов беше вкарал и половината пари в Ботев например,на ръце щяха да го носят.Няма как да върви напред отбор,в който традициите са погр****и.Ето каква е разликата- в Локо Пд подкрепяме отбора си,независимо от резултата,скандираме и след последния съдийски сигнал.Падахме от Литекс с 0:3,но не спряхме да пеем.Получихме поздрави от шампионите за това,а нашите играчи дойдоха при нас и си тръгнаха без фанелки.Това при адашите от София няма как да се случи!!!В 40 мача Мартин Камбуров вкара 35 гола за тях,а те го нарекоха предател и наемник!!!!Е,прав е Гигов,няма работа при такива!!!


Ами защо да не дойде в Ботев? По-добре късно отколкото никога...
Той е един от тримата инветитори във футбола ,който има ресурс и право да постигне нещо повече ,но досега по една или друга причина не случи на отбор.

Колега нищо лично, но едва ли ще му се инвестира в отбор почващ в най-добрия случай от Б група следващия сезон :?

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гигов се оттегля от Локо (София) в четвъртък

Мнениеот POPCORN » 17 май 2010 21:42

delqnski47 написа:
POPCORN написа:
delqnski47 написа:Въх малее,вие сте по злобни и от левскарите бе :lol:

не им обръщай внимание бре колега.те са дребни душици!мислят, че аз ги мразя!какво да направя че са пунали такава новина.аз е пускам , защото е сензация!въобще не ми пука за локото .е че не ги обичам не ги!

Ааа колега аз изобщо не им обръщам внимание!Даже ми е мъчно за тях(ама наистина не се шегувам!Имам приятели от Локото и честно да ти кажа не им е много на кеф))!Ама кво да се прави,това е положението! ;)

сами си го направиха така човек.никой не им е виновен.тая година беше черешката на тортата.от 11 точки да водят сега падат с 3-4 :!: :!:
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Гигов се оттегля от Локо (София) в четвъртък

Мнениеот dodo7271 » 17 май 2010 21:42

Този филм сме го гледали вече. Спокойно, една година ще си почине и после пак ще започне да дава пари на Локо. Преди няколко години направи същия номер. Мисля, че Ясен Петров беше треньор. Феновете на Локо може да припомнят как беше точто историята.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Гигов се оттегля от Локо (София) в четвъртък

Мнениеот kokic1986 » 17 май 2010 21:46

Ей , железничари - бихте два пъти "Левски" и се помослихте за голям отбор . Когато станете 30 пъти шампиони или спечелите 52 трофея или когато поне един път напълните стадиона (не само един блок) тогава ми приказвайте колко сте големи . Гигов толкова години ви издържа жалкото отборче , в ЕКТ играхте и пак недоволни . Паметник трябва да му направите , ама нека сега като ви изостави и като поемете сериозно към долните дивизий наистина ще останете една каруца народ . Аз , ако съм на мястото на Гигов да съм се изнесъл към Стара Загора , заралии поне стадиона си могат да напълнят .


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта