Исторически факти, информация и статии за Локо Пд

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

radines
Мнения: 106
Регистриран на: 20 май 2010 17:09
Контакти:

Re: Климент Гичев - Кръстникът на трибуна Спортклуб

Мнениеот radines » 14 юни 2011 15:09

От дълго време следя историята за създаването на Локомотив Пловдив и отдавна задавам един и същи въпрос ,защо ненадейно изгоря архива на Локомотив Пловдив и точно от тогава се заговори за връзка със Спортклуб Пловдив ,ами обяснете ми тогава кой наследява историята на ЖСК Пловдив и защо след като не сте железничарски клуб носите името Локомотив ?
Пиша Ви тук поради невъзможноста някъде да бъда чут ,мнението ми винаги се изтрива ,даже в някои пловдивски сайтове се блокира ...незнам защо ?!

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Климент Гичев - Кръстникът на трибуна Спортклуб

Мнениеот Пловдив1926 » 14 юни 2011 15:15

ЖСК е част от историята на Локомотив Пловдив. Една част, а не цялата история. Двете събития нямат нищо общо едно с друго. Сигурно си бил ограничаван от други места заради изключителната малоумност на расъжденията си.

Потребителски аватар
Irish stout
Мнения: 1844
Регистриран на: 08 апр 2008 13:15
Контакти:

Re: Климент Гичев - Кръстникът на трибуна Спортклуб

Мнениеот Irish stout » 14 юни 2011 15:21

radines написа:защо ненадейно изгоря архива на Локомотив Пловдив и точно от тогава се заговори за връзка със Спортклуб Пловдив


Ние го подпалихме, за да скалъпим историята със Спортклуб. Хвана ни. Браво!

Кой сектант ти подшушна тази скалъпена история? Това ли сега ще започнете да разпространявате? Тая вашата секта ще ви съсипе нервната система.
СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА, ЗА ДА ГО ЗАСЛУЖИШ ПРЕД ТЕЗИ ФЕНОВЕ, КОИТО НАЙ-ДОБРЕ ЗНАЯТ ЦЕНАТА МУ!

qqq
Мнения: 594
Регистриран на: 11 яну 2011 13:38
Контакти:

Re: Климент Гичев - Кръстникът на трибуна Спортклуб

Мнениеот qqq » 14 юни 2011 15:21

[quote="radines"]От дълго време следя историята за създаването на Локомотив Пловдив и отдавна задавам един и същи въпрос ,защо ненадейно изгоря архива на Локомотив Пловдив и точно от тогава се заговори за връзка със Спортклуб Пловдив ,ами обяснете ми тогава кой наследява историята на ЖСК Пловдив и защо след като не сте железничарски клуб носите името Локомотив ?
Пиша Ви тук поради невъзможноста някъде да бъда чут ,мнението ми винаги се изтрива ,даже в някои пловдивски сайтове се блокира ...незнам защо ?!

Въпреки че няма общо с темата във форума мнението си седи - само във вашите теми има яка цензура. Сигурно има хора, които могат да ти обяснят по-добре, но аз ще ти дам пример - вие как и защо броите АФД-то като част от вашата история, а Спартак Пд -не. Само МОЛЯ не ми вади аргументи в стил металик сопот.

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Климент Гичев - Кръстникът на трибуна Спортклуб

Мнениеот Пловдив1926 » 14 юни 2011 15:23

Irish stout написа:
radines написа:защо ненадейно изгоря архива на Локомотив Пловдив и точно от тогава се заговори за връзка със Спортклуб Пловдив


Ние го подпалихме, за да скалъпим историята със Спортклуб. Хвана ни. Браво!

Кой сектант ти подшушна тази скалъпена история? Това ли сега ще започнете да разпространявате? Тая вашата секта ще ви съсипе нервната система.


Владо поливал с бензин архивите, а Ангел е палил с кибрита... Тия нямат дъно верно.

radines
Мнения: 106
Регистриран на: 20 май 2010 17:09
Контакти:

Re: Климент Гичев - Кръстникът на трибуна Спортклуб

Мнениеот radines » 14 юни 2011 15:24

[quote="Пловдив1926"]ЖСК е част от историята на Локомотив Пловдив. Една част, а не цялата история. Двете събития нямат нищо общо едно с друго. Сигурно си бил ограничаван от други места заради изключителната малоумност на расъжденията си.[
Според мен страдаш от раздвоение на личността не може два клуба създадени в различни години играли помежду си да са част от историята на Локомотив т.е. първоприемника е един или ЖСК или Спортклуб

Потребителски аватар
Irish stout
Мнения: 1844
Регистриран на: 08 апр 2008 13:15
Контакти:

Re: Климент Гичев - Кръстникът на трибуна Спортклуб

Мнениеот Irish stout » 14 юни 2011 15:32

radines написа:
Пловдив1926 написа:ЖСК е част от историята на Локомотив Пловдив. Една част, а не цялата история. Двете събития нямат нищо общо едно с друго. Сигурно си бил ограничаван от други места заради изключителната малоумност на расъжденията си.[
Според мен страдаш от раздвоение на личността не може два клуба създадени в различни години играли помежду си да са част от историята на Локомотив т.е. първоприемника е един или ЖСК или Спортклуб


Според мен не мислиш логично, а сектантски, както сте се разбрали помежду си. :mrgreen:
Няма нищо по-нормално, ако един клуб се е влял в друг, да са играли в даден момент един срещу друг.

Виж, друга история е да си първи и трети в един и същи шампионат, ама предполагам ти говоря на китайски. Футболната фактология е мръсна дума за вас, а всичко се предава и украсява от уста на уста. Едно време когато хората са нямали писменост
така са предавали своите митологии. Вие май не сте надраснали това ниво.

Прозрачни сте, толкова сте прозрачни, че не виждам как се напъвате да се борите с необоримото.
СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА, ЗА ДА ГО ЗАСЛУЖИШ ПРЕД ТЕЗИ ФЕНОВЕ, КОИТО НАЙ-ДОБРЕ ЗНАЯТ ЦЕНАТА МУ!

qqq
Мнения: 594
Регистриран на: 11 яну 2011 13:38
Контакти:

Re: Климент Гичев - Кръстникът на трибуна Спортклуб

Мнениеот qqq » 14 юни 2011 15:38

какво му обяснявате толкова, той просто е дежурния за този ден. Нито има за цел да разбира , нито за това пита. Реално и темата е за съвсем други неща, но него какво го интересува

Потребителски аватар
отборът на Пловдив
Мнения: 906
Регистриран на: 04 юни 2010 08:58
Контакти:

Re: Климент Гичев - Кръстникът на трибуна Спортклуб

Мнениеот отборът на Пловдив » 14 юни 2011 15:40

Браво на автора за статията!
90 години слава,
90 години гордост,
90 години чест,
90 години любов,
90 години доблест и вярност...

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Климент Гичев - Кръстникът на трибуна Спортклуб

Мнениеот Пловдив1926 » 14 юни 2011 15:43

Жалко, че има все по-малко такива хора и пловдивчани :(


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта