МАРТИН КАМБУРОВ отново в ЛОКОМОТИВ...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: МАРТИН КАМБУРОВ отново в ЛОКОМОТИВ...

Мнениеот sandi74 » 17 дек 2017 17:57

Камбурчето е класа за българското първенство дори и на на тази напреднала възраст.Единственото жалко за него е че прекалено много е носил циганската фланелчица на миризливите цигани на столипиновския любимец и шекермахленците от смирисаните и въшливите мангали от Доко Столипиново.Това смешно отборче другаря Крушарски го ебава както и когато си поиска.ФАКТ.

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: МАРТИН КАМБУРОВ отново в ЛОКОМОТИВ...

Мнениеот bsz1916 » 17 дек 2017 18:02

zara.1916 написа:bsz1916
хубаво е човек да си мечтае за кадърни проспериращи младежи, но когато ги няма - какво правим?
Мечтите са безплатни, но трябва да се съобразяваме с реалността!
Неразумно бе да пишеш "Камбуров не ни трябва" тогава когато имахме спешна нужда от доказан нападател!

Може би си прав , но преди година и половина от Берое беше изгонен един млад нападател , който сега е само на 22 години . Същият се изяви в друг отбор , после претърпя тежка контузия , но се завърна и сега в Ботев Пд влиза като резерва по за 20 - 30 минути , но въпреки малкото игрови минути има само 2 гола по - малко от Камбуров . Преди 2 - 3 дена излезе за пръв път като титуляр за Ботев в мача за купата и записа хеттрик . И ето че сега Ботев и след продажбата на Виана си имат готов заместник , а ние вероятно догодина отново ще търсим така необходимия ни голмайстор .

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: МАРТИН КАМБУРОВ отново в ЛОКОМОТИВ...

Мнениеот mark1926 » 17 дек 2017 18:05

Санди, Санди, чак толокова злоба не е на добре.Ще се разболееш. Вземи автограф от Камбуров и му върни жеста с думите САМО ЛОКО...

bsz1916
Мнения: 2510
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: МАРТИН КАМБУРОВ отново в ЛОКОМОТИВ...

Мнениеот bsz1916 » 17 дек 2017 18:30

Напълно излишни са тези заяждания на дребно . Ясно е че Мартин Камбуров е добър нападател и че винаги ще е легенда на Локо Пд . На Берое няма как да бъде , защото при нас идва в края на кариерата си по стечение на обстоятелствата , а и защото в Берое са играли далеч по - големи нападатели от него . В момента той може да помогне на Берое за по - добро класиране , а Берое да му помогне да премине тия 200 гола . След края на сезона никой не знае какво ще стане , ясно е че след края на кариерата му и на " ерата Крушарски " мястото му е Локомотив Пд .

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: МАРТИН КАМБУРОВ отново в ЛОКОМОТИВ...

Мнениеот mark1926 » 17 дек 2017 18:39

bsz1916 написа:Напълно излишни са тези заяждания на дребно . Ясно е че Мартин Камбуров е добър нападател и че винаги ще е легенда на Локо Пд . На Берое няма как да бъде , защото при нас идва в края на кариерата си по стечение на обстоятелствата , а и защото в Берое са играли далеч по - големи нападатели от него . В момента той може да помогне на Берое за по - добро класиране , а Берое да му помогне да премине тия 200 гола . След края на сезона никой не знае какво ще стане , ясно е че след края на кариерата му и на " ерата Крушарски " мястото му е Локомотив Пд .



Водим една напълно културна дискусия с аргументи и факти. Изключението от добрия тон е ясно, но той се набива на очи , защото другите съфорумци са напълно толерантни.

Съгласен съм с мнението ти.

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

Re: МАРТИН КАМБУРОВ отново в ЛОКОМОТИВ...

Мнениеот Martin_K » 17 дек 2017 18:52

Камбуров напълно заслужава да бъде избран за футболист на годината и на "Берое"! Това ще е наистина уникално - с по един полусезон два пъти за една година с два различни отбора. Рекорд, който никой и никога няма да повтори. Е, и ще е страшен шамар в лицето на случайното лице Крушарски.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: МАРТИН КАМБУРОВ отново в ЛОКОМОТИВ...

Мнениеот mark1926 » 17 дек 2017 18:58

Martin_K написа:Камбуров напълно заслужава да бъде избран за футболист на годината и на "Берое"! Това ще е наистина уникално - с по един полусезон два пъти за една година с два различни отбора. Рекорд, който никой и никога няма да повтори. Е, и ще е страшен шамар в лицето на случайното лице Крушарски.


Ето това е приказка. Не знам в Берое имат ли си футболист на годината.Аз за крушарски не съм сигурен, че все още е разбрал кой е НОМЕР ЕДНО В ЛОКОМОТИВ... той е вечно пиян, черният дроб има нужда от време да асимилира литрите алкохол.

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

Re: МАРТИН КАМБУРОВ отново в ЛОКОМОТИВ...

Мнениеот Martin_K » 17 дек 2017 19:13

mark1926 написа:
Martin_K написа:Камбуров напълно заслужава да бъде избран за футболист на годината и на "Берое"! Това ще е наистина уникално - с по един полусезон два пъти за една година с два различни отбора. Рекорд, който никой и никога няма да повтори. Е, и ще е страшен шамар в лицето на случайното лице Крушарски.


Ето това е приказка. Не знам в Берое имат ли си футболист на годината.Аз за крушарски не съм сигурен, че все още е разбрал кой е НОМЕР ЕДНО В ЛОКОМОТИВ... той е вечно пиян, черният дроб има нужда от време да асимилира литрите алкохол.

Без думи:
http://btvnovinite.bg/article/sport/kru ... video.html
А дори и да нямаше текст, снимката щеше да каже всичко. Мисля, че водата му е дошла малко в повече.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: МАРТИН КАМБУРОВ отново в ЛОКОМОТИВ...

Мнениеот mark1926 » 17 дек 2017 19:28

Martin_K написа:
mark1926 написа:
Martin_K написа:Камбуров напълно заслужава да бъде избран за футболист на годината и на "Берое"! Това ще е наистина уникално - с по един полусезон два пъти за една година с два различни отбора. Рекорд, който никой и никога няма да повтори. Е, и ще е страшен шамар в лицето на случайното лице Крушарски.


Ето това е приказка. Не знам в Берое имат ли си футболист на годината.Аз за крушарски не съм сигурен, че все още е разбрал кой е НОМЕР ЕДНО В ЛОКОМОТИВ... той е вечно пиян, черният дроб има нужда от време да асимилира литрите алкохол.

Без думи:
http://btvnovinite.bg/article/sport/kru ... video.html
А дори и да нямаше текст, снимката щеше да каже всичко. Мисля, че водата му е дошла малко в повече.



:) :) :) като дойде в бесика беше в подобно състояние, неадекватен ,фъфлещ и повтарящ в главата си- аз пия само вода ;)

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: МАРТИН КАМБУРОВ отново в ЛОКОМОТИВ...

Мнениеот mark1926 » 17 дек 2017 21:07

крушарски КРИЕ кой е номер ЕДНО в ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ!!!...


https://sport.plovdiv24.bg/764493.html



Значи все пак пияндето можело да се засегне. Пияндето трябва да бъде тъпкано п овсеки цивилизован начин, поне докато има надежда в дипломацията с него и черния му дроб...


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта