Имаме сватба. Ник Йорданов се ожени за сините

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: Имаме сватба. Ник Йорданов се ожени за сините

Мнениеот galina4 » 05 ное 2017 16:57

А какъв е отговора на радио Ереван за деветте и седемте изнасилвания на погребаното на 09.09.2016 година ЦСКА от страна на сините?
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3969
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: galina4

Мнениеот Странджата » 05 ное 2017 17:39

Радио Ереван отговорило:
За пръв път чуваме някой да прави помен за насилника си. У нас помен правим за скъпите покойници, ама явно у вас нещо е сбъркано...

MiG31
Мнения: 94
Регистриран на: 14 фев 2010 16:46
Контакти:

Re: Имаме сватба. Ник Йорданов се ожени за сините

Мнениеот MiG31 » 05 ное 2017 20:32

Е днес може да отдъхнете локомотивци . Имало и по голям идиот от Никенцето , тоя на мача на ЦСКА уби всички правила само в 1 мач :)

stone
Мнения: 93
Регистриран на: 20 окт 2017 19:43

Re: Имаме сватба. Ник Йорданов се ожени за сините

Мнениеот stone » 05 ное 2017 20:35

Не се гневете, гледайте мача тази вечер! Такъв кеч от тези фалшивите! Та левскаря го изгониха за нищо! И не знам защо сините се радваха!

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: Имаме сватба. Ник Йорданов се ожени за сините

Мнениеот galina4 » 05 ное 2017 21:14

Не съм забелязала някой от сините привърженици да се е радвал! Може би има такива, които злорадстваха. Но това е напълно обяснимо, особено като се прочетат коментарите на твоя милост засягащи "Левски".
Сега явно си обърнал много бързо палачинката!
Направих си труда да прочета всичките ти коментари не само тук във Форума но и в страницата на ГОНГ и констатирах, че до вчера сипеше хвалби по адрес на бизнесмена от Микре, но.......съдбата изигра на отборчето ти лоша шега.
Ти какво си очаквал от футболистите на ловчанския мелез? Да ви галят с перце и да са колегиални с вас на терена?
Ще видиш сам какъв ад ви очаква на мача за купата с тях!
Но не бери грижа - титлата ще е ваша и така или иначе ще играете в Шампионската лига. Дори да стане и невъзможното тоест Тирето да грабне титла и купа, няма как да припарят до евротурнир догодина!
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: galina4

Мнениеот galina4 » 05 ное 2017 21:19

Странджата написа:Радио Ереван отговорило:
За пръв път чуваме някой да прави помен за насилника си. У нас помен правим за скъпите покойници, ама явно у вас нещо е сбъркано...


Развесели ме с отговора си!
И аз имам нещо подобно:

Попитали радио Ереван: Защо Снежанка има само 7 джуджета?
Отговор на радио Ереван: Защото осмото джудже си направило в Борисовата градина къщичка за птиченца с надпис "ЦСКА-София" и се настанило да живее там.
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

stone
Мнения: 93
Регистриран на: 20 окт 2017 19:43

Re: Имаме сватба. Ник Йорданов се ожени за сините

Мнениеот stone » 05 ное 2017 21:26

galina4 написа:Не съм забелязала някой от сините привърженици да се е радвал! Може би има такива, които злорадстваха. Но това е напълно обяснимо, особено като се прочетат коментарите на твоя милост засягащи "Левски".
Сега явно си обърнал много бързо палачинката!
Направих си труда да прочета всичките ти коментари не само тук във Форума но и в страницата на ГОНГ и констатирах, че до вчера сипеше хвалби по адрес на бизнесмена от Микре, но.......съдбата изигра на отборчето ти лоша шега.
Ти какво си очаквал от футболистите на ловчанския мелез? Да ви галят с перце и да са колегиални с вас на терена?
Ще видиш сам какъв ад ви очаква на мача за купата с тях!
Но не бери грижа - титлата ще е ваша и така или иначе ще играете в Шампионската лига. Дори да стане и невъзможното тоест Тирето да грабне титла и купа, няма как да припарят до евротурнир догодина!


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта