Бесите и Пловдив - коментари

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Бесите и Пловдив - коментари

Мнениеот plovdivram » 12 авг 2014 16:54

za nas e toj religiq написа:Казах ти, аз съм пловдивчанин, нито съм Бес, нито пък Одрис :mrgreen: Исках да водим нормален разговор, ама явно това няма как да се получи, поне не и при вас ;)



Като искаше да водим НОРМАЛЕН разговор, просто трябваше да игнорираш това, което те дразни и да си продължиш дискусията, която водихме!!! И тук не става въпрос дали си БЕС, ОДРИС, РИМЛЯНИН или какъвто си пожелаеш, а какво според теб или ВАС звучи по-убедително?! 'щото беше наистина много странно, как никой от вас не обърна внимание на това - КОИ и КАКВИ хора са цитираните в ОСНОВНАТА тема... отново отбелязвам - НЕ ЕДИН!!! А изведнъж ПРИВЪРЖЕНИЦИ НА БОТЕВ пускат видео-интервю на К. Кисьов, който им разказал за НЕГОВОТО ВИЖДАНЕ за НЕЩАТА и ХОП - "ТОВА Е ФАКТ"! В същото време, ПОНЕ НЯКОЛКО ПЪТИ казах, че този човек - ОФИЦИАЛНО СЕ СРЕЩНА с Клуба на привържениците на Локомотив Пловдив и там, НЕ ИЗРАЗИ НИЩО ПОДОБНО, от това, което е казал пред тази камера, напротив - изрази готовност за СЪДЕЙСТВИЕ!!! Аз ЛИЧНО присъствах на тази среща! И не на последно място... по-горе съм отбелязал, в няколко изречения какви ВЪПРОСИ възникват в резултат на казаното от К. Кисьов пред тази камера. Въпроси, които поставят СЪС СИГУРНОСТ доста сериозна ВЪПРОСИТЕЛНА върху УБЕДЕНОСТТА с която, тези, които пуснаха това видео, заявяват, че БЕСИ В ПЛОВДИВ НИКОГА НЕ Е ИМАЛО, точно въз основа на това интервю!!!

Това е!
Изображение

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Бесите и Пловдив - коментари

Мнениеот za nas e toj religiq » 12 авг 2014 18:49

plovdivram написа:
za nas e toj religiq написа:Казах ти, аз съм пловдивчанин, нито съм Бес, нито пък Одрис :mrgreen: Исках да водим нормален разговор, ама явно това няма как да се получи, поне не и при вас ;)



Като искаше да водим НОРМАЛЕН разговор, просто трябваше да игнорираш това, което те дразни и да си продължиш дискусията, която водихме!!! И тук не става въпрос дали си БЕС, ОДРИС, РИМЛЯНИН или какъвто си пожелаеш, а какво според теб или ВАС звучи по-убедително?! 'щото беше наистина много странно, как никой от вас не обърна внимание на това - КОИ и КАКВИ хора са цитираните в ОСНОВНАТА тема... отново отбелязвам - НЕ ЕДИН!!! А изведнъж ПРИВЪРЖЕНИЦИ НА БОТЕВ пускат видео-интервю на К. Кисьов, който им разказал за НЕГОВОТО ВИЖДАНЕ за НЕЩАТА и ХОП - "ТОВА Е ФАКТ"! В същото време, ПОНЕ НЯКОЛКО ПЪТИ казах, че този човек - ОФИЦИАЛНО СЕ СРЕЩНА с Клуба на привържениците на Локомотив Пловдив и там, НЕ ИЗРАЗИ НИЩО ПОДОБНО, от това, което е казал пред тази камера, напротив - изрази готовност за СЪДЕЙСТВИЕ!!! Аз ЛИЧНО присъствах на тази среща! И не на последно място... по-горе съм отбелязал, в няколко изречения какви ВЪПРОСИ възникват в резултат на казаното от К. Кисьов пред тази камера. Въпроси, които поставят СЪС СИГУРНОСТ доста сериозна ВЪПРОСИТЕЛНА върху УБЕДЕНОСТТА с която, тези, които пуснаха това видео, заявяват, че БЕСИ В ПЛОВДИВ НИКОГА НЕ Е ИМАЛО, точно въз основа на това интервю!!!

Това е!


А защо във вашите теми се позволява някой да дразни и да не се трият мнения, които до едно, не са по темата , а не може да им се отговаря ? Защо се толерира простотията ? Твърде тенденциозно е, за да кажеш не му обръщай внимание! Както видя, поне до половината се водеше нормален разговор, докато не се включи един индивид, незнаещ точно какво търси в тая тема !

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Бесите и Пловдив - коментари

Мнениеот plovdivram » 12 авг 2014 21:34

za nas e toj religiq написа:
plovdivram написа:
za nas e toj religiq написа:Казах ти, аз съм пловдивчанин, нито съм Бес, нито пък Одрис :mrgreen: Исках да водим нормален разговор, ама явно това няма как да се получи, поне не и при вас ;)



Като искаше да водим НОРМАЛЕН разговор, просто трябваше да игнорираш това, което те дразни и да си продължиш дискусията, която водихме!!! И тук не става въпрос дали си БЕС, ОДРИС, РИМЛЯНИН или какъвто си пожелаеш, а какво според теб или ВАС звучи по-убедително?! 'щото беше наистина много странно, как никой от вас не обърна внимание на това - КОИ и КАКВИ хора са цитираните в ОСНОВНАТА тема... отново отбелязвам - НЕ ЕДИН!!! А изведнъж ПРИВЪРЖЕНИЦИ НА БОТЕВ пускат видео-интервю на К. Кисьов, който им разказал за НЕГОВОТО ВИЖДАНЕ за НЕЩАТА и ХОП - "ТОВА Е ФАКТ"! В същото време, ПОНЕ НЯКОЛКО ПЪТИ казах, че този човек - ОФИЦИАЛНО СЕ СРЕЩНА с Клуба на привържениците на Локомотив Пловдив и там, НЕ ИЗРАЗИ НИЩО ПОДОБНО, от това, което е казал пред тази камера, напротив - изрази готовност за СЪДЕЙСТВИЕ!!! Аз ЛИЧНО присъствах на тази среща! И не на последно място... по-горе съм отбелязал, в няколко изречения какви ВЪПРОСИ възникват в резултат на казаното от К. Кисьов пред тази камера. Въпроси, които поставят СЪС СИГУРНОСТ доста сериозна ВЪПРОСИТЕЛНА върху УБЕДЕНОСТТА с която, тези, които пуснаха това видео, заявяват, че БЕСИ В ПЛОВДИВ НИКОГА НЕ Е ИМАЛО, точно въз основа на това интервю!!!

Това е!


А защо във вашите теми се позволява някой да дразни и да не се трият мнения, които до едно, не са по темата , а не може да им се отговаря ? Защо се толерира простотията ? Твърде тенденциозно е, за да кажеш не му обръщай внимание! Както видя, поне до половината се водеше нормален разговор, докато не се включи един индивид, незнаещ точно какво търси в тая тема !



При вас да не е по-различно?! То не са обидни квалификации и определения, "разкрития" за личните навици и изяви на членове на семейството!!! Така че... "вашите" - "нашите"... няма какво да коментираме такива неща!!! Гледайте си там да се убеждавате един-друг, че колко не са "в час" буферите с техните беси и ни оставете нас, с нашите "легенди и митове"!!! Те, затова са си "наши"... Или по друг начин казано - НИЕ ВЯРВАМЕ НА ЕДНИ - ВИЕ ВЯРВАТЕ НА ДРУГИ!!! Времето ще покаже кой е бил прав и кой не!!! Дотогава нека всеки си има своите "теми"!!!
Изображение

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Бесите и Пловдив - коментари

Мнениеот Пловдив1926 » 13 авг 2014 08:50

Феновете на Ботев за пореден път показват, че са неспособни да водят нормален, цивилизован диалог без обиди. Ти ако не може да напишеш едно изречение без буфери, цигани и тн. простащини от бедния ви репертоар, къде въобще си тръгнал да пишеш за неща като историята на Пловдив, античност и тн.

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Бесите и Пловдив - коментари

Мнениеот za nas e toj religiq » 13 авг 2014 13:30

Пловдив1926 написа:Феновете на Ботев за пореден път показват, че са неспособни да водят нормален, цивилизован диалог без обиди. Ти ако не може да напишеш едно изречение без буфери, цигани и тн. простащини от бедния ви репертоар, къде въобще си тръгнал да пишеш за неща като историята на Пловдив, античност и тн.


Нямам нито един такъв коментар, за разлика от теб :!: Не влизам по темите, за да бълвам злобни коментарчета, да се заяждам и квалифицирам хората, а да пиша по темите ! Ако ти беше написал НЕЩО за историята на Пловдив в тая тема, хич нямаше и да ти обърна внимание! Обаче както виждаш, поредния ти пост отново е кух и не по темата :) Не се живее от злоба, от нея се умира да знаеш ;) Имах един, единствен пост, в който си позволих да кажа какво мисля за теб ( че ми приличаш на артист от цирка имащ за цел единствено да забавлява хората с глупостите си) , и то беше като послеслов, след отговор по темата ! Естествено целия коментар беше изтрит (както и много други, които въобще пък недоумявам за какво), нищо че имаше 20 реда по темата и една думичка "палячо", която явно е прекалено обидна за тоя форум :lol:

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Бесите и Пловдив - коментари

Мнениеот Пловдив1926 » 13 авг 2014 13:40

Еми точно там е проблема, че недоумяваш защо ти трият профанщината и се опитваш да искараш модераторите тука някакви бесни цензури, които работят за нас по цял ден да ти трият плодовете на титаничната мисъл. И какво направи, отвори тема във вашия форум да си пишете глупости и да си поствате едно и също клипче 100 пъти с повтаряне на едни и същи фантазии и глупости до безсъзнание. Ми стойте си там в независимия ли беше и ли го правете същото като не искате да си се пукат опорните точки. Когато си говорите само по между си сте си най-добре май :idea:

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Бесите и Пловдив - коментари

Мнениеот za nas e toj religiq » 13 авг 2014 13:53

plovdivram написа:
za nas e toj religiq написа:
plovdivram написа:
za nas e toj religiq написа:Казах ти, аз съм пловдивчанин, нито съм Бес, нито пък Одрис :mrgreen: Исках да водим нормален разговор, ама явно това няма как да се получи, поне не и при вас ;)



Като искаше да водим НОРМАЛЕН разговор, просто трябваше да игнорираш това, което те дразни и да си продължиш дискусията, която водихме!!! И тук не става въпрос дали си БЕС, ОДРИС, РИМЛЯНИН или какъвто си пожелаеш, а какво според теб или ВАС звучи по-убедително?! 'щото беше наистина много странно, как никой от вас не обърна внимание на това - КОИ и КАКВИ хора са цитираните в ОСНОВНАТА тема... отново отбелязвам - НЕ ЕДИН!!! А изведнъж ПРИВЪРЖЕНИЦИ НА БОТЕВ пускат видео-интервю на К. Кисьов, който им разказал за НЕГОВОТО ВИЖДАНЕ за НЕЩАТА и ХОП - "ТОВА Е ФАКТ"! В същото време, ПОНЕ НЯКОЛКО ПЪТИ казах, че този човек - ОФИЦИАЛНО СЕ СРЕЩНА с Клуба на привържениците на Локомотив Пловдив и там, НЕ ИЗРАЗИ НИЩО ПОДОБНО, от това, което е казал пред тази камера, напротив - изрази готовност за СЪДЕЙСТВИЕ!!! Аз ЛИЧНО присъствах на тази среща! И не на последно място... по-горе съм отбелязал, в няколко изречения какви ВЪПРОСИ възникват в резултат на казаното от К. Кисьов пред тази камера. Въпроси, които поставят СЪС СИГУРНОСТ доста сериозна ВЪПРОСИТЕЛНА върху УБЕДЕНОСТТА с която, тези, които пуснаха това видео, заявяват, че БЕСИ В ПЛОВДИВ НИКОГА НЕ Е ИМАЛО, точно въз основа на това интервю!!!

Това е!


А защо във вашите теми се позволява някой да дразни и да не се трият мнения, които до едно, не са по темата , а не може да им се отговаря ? Защо се толерира простотията ? Твърде тенденциозно е, за да кажеш не му обръщай внимание! Както видя, поне до половината се водеше нормален разговор, докато не се включи един индивид, незнаещ точно какво търси в тая тема !



При вас да не е по-различно?! То не са обидни квалификации и определения, "разкрития" за личните навици и изяви на членове на семейството!!! Така че... "вашите" - "нашите"... няма какво да коментираме такива неща!!! Гледайте си там да се убеждавате един-друг, че колко не са "в час" буферите с техните беси и ни оставете нас, с нашите "легенди и митове"!!! Те, затова са си "наши"... Или по друг начин казано - НИЕ ВЯРВАМЕ НА ЕДНИ - ВИЕ ВЯРВАТЕ НА ДРУГИ!!! Времето ще покаже кой е бил прав и кой не!!! Дотогава нека всеки си има своите "теми"!!!


Не твърдя, че нашите са по различни ! И при нас и при вас има хора, които отъждествяват живота си с тоя форум и единствената цел в живота им, е да плюят по другите! Обаче разликата при нас е, че няма цензура и никой не се опитва да изкривява казаното, не се трие само коментара по провокацията, а и провокацията (малка но съществена разлика) ! Не се трият коментари на поразия, които дори не нарушават правилата!
Така и не разбра след толкова коментари, че не се опитвам да ви убеждавам в нищо! Единственото, което поне аз се опитах да ви накарам, е да разберете, че всичко което се казва, е една хипотеза, която няма убедителни доводи и доказателства! Не съм искал да ви карам да не вярвате в нея, нито пък, да се отказвате от нея, а да не карате и другите да вярват в нея, защото просто е не доказана и прекалено спорна, за да се представя като истина!

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Бесите и Пловдив - коментари

Мнениеот Пловдив1926 » 13 авг 2014 14:00

Ти за 23 страници не можа да отговориш еднозначно на няколко простички въпроса зададени ти от Владо. Как би могъл да убедиш някой в каквото и да е било :?: :idea:

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Бесите и Пловдив - коментари

Мнениеот za nas e toj religiq » 13 авг 2014 14:04

Пловдив1926 написа:Еми точно там е проблема, че недоумяваш защо ти трият профанщината и се опитваш да искараш модераторите тука някакви бесни цензури, които работят за нас по цял ден да ти трият плодовете на титаничната мисъл. И какво направи, отвори тема във вашия форум да си пишете глупости и да си поствате едно и също клипче 100 пъти с повтаряне на едни и същи фантазии и глупости до безсъзнание. Ми стойте си там в независимия ли беше и ли го правете същото като не искате да си се пукат опорните точки. Когато си говорите само по между си сте си най-добре май :idea:


Недоумението ми не е за коментара който споменавам, за него бях сигурен, че ще го изтрият! Недоумението ми е за другите, в които нямаше нищо обидно и бяха съвсем по темата :!: За разлика пък от твоите, които си стоят и нямат нищо общо с темата :shock:
Направих нещо, което и вие направихте, отворих тема , кое е толкова странното??? Като искате влезте и пишете какво вие мислите, и ли си мислиш че е не достойно, да влезеш за да изкажеш позицията си и да се опиташ, да обориш твърденията на другите ????
Последна промяна от za nas e toj religiq на 13 авг 2014 14:21, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Бесите и Пловдив - коментари

Мнениеот za nas e toj religiq » 13 авг 2014 14:05

Пловдив1926 написа:Ти за 23 страници не можа да отговориш еднозначно на няколко простички въпроса зададени ти от Владо. Как би могъл да убедиш някой в каквото и да е било :?: :idea:


Кои са тия въпроси, и на кой не съм отговорил ! Посочи ако обичаш ???


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта