Фенове на Локомотив застанаха с имената си против Динев

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

maikiskolichki
Мнения: 46
Регистриран на: 17 мар 2014 18:05
Контакти:

Фенове на Локомотив застанаха с имената си против Динев

Мнениеот maikiskolichki » 24 апр 2014 11:39

Привърженици на Локомотив Пловдив публикуваха текст, в който известни фенове на тима застават с имената си.

TribunaPlovdiv.bg публикува текста без редакторска намеса:

Президентът на Локомотив Константин Динев хвърли тежки обвинения след мача с Лудогорец. Според него не той, а 20- 30 фена са виновни за случващото се. По този този повод потърсихме мненията на фенове на Локо от различни фракции, както и такива, които не членуват никъде, които ще публикуваме в няколко поредни материала.

Борис Манолов- The Usual Suspects

Константин Динев бяга от срещи с феновете. Той има смелост да отиде на мач, когато няма фенове на стадиона. Готов съм да се срещнем с него, но съм сигурен, че той ще откаже среща с феновете. В нашия клуб в момента няма никаква организация. Футболистите се хващат за гушите, школата не работи….. Коко Динев е един тумор за футбола. Слушам негови изказвания, че 20-30 човека са виновни. Но аз смея да кажа, че той изгони публиката от стадиона. Показателни са мачовете с Левски и ЦСКА. Никога в историята на Локомотив не е имало толкова малко фенове на такива мачове.

Адвокат Димитър Колев

Аз не членувам в нито една фракция. Гледам мачовете от трибуна „Спорт клуб“ и съм твърдо зад всеобщото мнение, че Коко Динев трябва да си ходи. Всички трябва да си зададем въпроса каква е причината да се стигне до тук? Всеки мач, ние феновете, подлагаме под съмнение- дали има нещо нередно. Кoко Динев обвинява наши фенове, че живеят на гърба на Локомотив. Те обаче дават пари за билети и хореография от своя джоб. Хабят нерви, а да не говорим за школата на клуба. Там се плащат минимални суми от ръководството, а топки, екипи, дори и съблекалните бяха направени от феновете. За нас най- важен е Локомотив. Сигурен съм, че на 100% феновете искат Коко Динев да си ходи, единственото разделение е, че част от феновете смятат, че не сега е точния момент, а когато се намери човек, който да поеме клуба. Каквото и да си говорим Локомотив има страшно много дългове и рано или късно трябва да минем през неизбежния за нас момент, за да се изчистим от тях. Категорично още веднъж казвам: моментът е тежък за Локомотив, но всички фенове са единни- Константин Динев няма място на „Лаута“.

Николай- GMU

Колкото по- скоро Коко Динев напусне Локомотив, толкова по- добре. Несъмнено той трябва да си ходи от нашия отбор. Все пак искам да попитам- като какъв Коко Динев идва на „Лаута“ и прави коментари, след като той не е собственик, а акциите се водят на неговия шофьор. Той иска да говори с феновете- нека дойде, но на всички е ясно, че това няма как да стане. Какво е дал на нашия клуб- дори не си е платил ремонтите на съблекалните, както и ремонта на трибуна „Спорт клуб“. Там всички 4500 седалки ги сглобяваха феновете и то безвъзмездно. После феновете живеели на гърба на Локомотив- единственият човек, който продължава да живее на гърба на Локомотив е Коко Динев. Иначе защо няма фенове на стадиона- видя се на мачовете с Левски и ЦСКА. Феновете не са изгонени от 20- 30 човека, които обвинява Динев, а от самия него.

Венко – Наполито- NUP 1995

Коко Динев казва, че 20- 30 човека пречат на отбора, но явно толкова го харесват, защото си мислят, че няма друг изход за Локомотив и ги е страх от бъдещето. Как да харесваме този човек, като той е олицетворение на черното тото в България? Готови сме на крайни мерки. Ако трябва ще се наредим на бариерата и няма да пускаме никого на стадиона докато той не си тръгне. Този човек нищо не прави за Локомотив, а само руши. В нашия клуб има и мъжки момчета, които се хвърлят и играят, но с интригите които прави той- на едни плаща, на други не, създава напрежение между самите футболисти. Този човек ни се качи на главите и няма място в Локомотив.

http://www.tribunaplovdiv.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%85%D0%B0/

:idea:

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Фенове на Локомотив застанаха с имената си против Динев

Мнениеот plovdivram » 24 апр 2014 12:33

vinagisvas написа:Казвам се Атанас Веселинов на 39г. от Пловдив , израсъл в Мараша , понастоящем в Кичука , фен на ЛОКОМОТИВ трето поколение откакто се помня.
Това ми е визитката.И аз гледам от Спортклуб и заставам с името си срещу олигофренските прояви на част от нашата публика.И аз имам право да гледам и подкрепям любимия отбор , но вие нямате право да ми пречите.Но го правите ..... и го правите умишлено ........ и по смисъла на закона това е престъпление.Направихте го още по време на финала за купата, а тази година ....................Незнам,не ми се пише вече.В събота бях на мача със сина си и той ме попита защо се хвърлят тези бомби.Не можах да му обясня така , че да ме разбере.
Вие вредите на ЛОКОМОТИВ повече от всеки друг.Вие не обичате ЛОКОМОТИВ.
Направихте така , че вместо на публика приличаме на сбирщина панаирджии,утайка,сган.......................


Хубаво е че има и други мнения и хора, които искат да ги изразят!
Пиши на Трибуна Пловдив, която е публикувала тази позиция, защото ФОРУМА на ГОНГ не е ТРИБУНА, в която да се изрази мнение, което да бъде ЧУТО, а поле за изява, в която може да бъде КОМЕНТИРАНО!!!

Иначе за позицията ти.... така и не става ясно... в случая - дали заставаш зад управлението на Константин Динев или просто изразяваш възмущението си от това, което се случи в дербито!!! Не за друго, 'щото ако е второто, то няма връзка с това, което в тази тема!!! Просто ТЕМАТА не е "ЗА ИЛИ ПРОТИВ БОМБИТЕ ПО СТАДИОНИТЕ"!!!
Изображение

El_Brujo
Мнения: 626
Регистриран на: 20 окт 2012 21:51

Re: Фенове на Локомотив застанаха с имената си против Динев

Мнениеот El_Brujo » 24 апр 2014 12:42

Точно за хората, изброени в първия пост, Коко каза, че са бандити. Те са ясни и без да "застават с имената си". Остава сега Косьо и Нежния да застанат с имената си. Не е сериозно това.

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Фенове на Локомотив застанаха с имената си против Динев

Мнениеот plovdivram » 24 апр 2014 12:47

El_Brujo написа:Точно за хората, изброени в първия пост, Коко каза, че са бандити. Те са ясни и без да "застават с имената си". Остава сега Косьо и Нежния да застанат с имената си. Не е сериозно това.


Тогава като тези са "ясни", то къде са другите?! Това попитах Атанас Веселинов?! Ама не по темата за "БОМБИТЕ", 'щото там е ясно, че за по-голямата част от феновете (вкл. и аз) не това начина, заради рисковете, които крият... а по темата за "УПРАВЛЕНИЕТО НА К. ДИНЕВ"?! Т.е. нека сега не бъде изместваната темата за "УПРАВЛЕНИЕТО", с тази за "ВАНДАЛИТЕ"!!! Това имах предвид!
Изображение

Потребителски аватар
kikooo1912
Мнения: 310
Регистриран на: 11 май 2013 11:06
Контакти:

Re: Фенове на Локомотив застанаха с имената си против Динев

Мнениеот kikooo1912 » 24 апр 2014 12:50

Много по-добре щеше да бъде да застанете всички пред бариерата и да не пускате никой на стадиона, отколкото тази простотия с бомбите, която можеше да завърши с последствия за някой футболист, наш или ваш няма значение.

El_Brujo
Мнения: 626
Регистриран на: 20 окт 2012 21:51

Re: Фенове на Локомотив застанаха с имената си против Динев

Мнениеот El_Brujo » 24 апр 2014 13:08

plovdivram написа:
El_Brujo написа:Точно за хората, изброени в първия пост, Коко каза, че са бандити. Те са ясни и без да "застават с имената си". Остава сега Косьо и Нежния да застанат с имената си. Не е сериозно това.


Тогава като тези са "ясни", то къде са другите?! Това попитах Атанас Веселинов?! Ама не по темата за "БОМБИТЕ", 'щото там е ясно, че за по-голямата част от феновете (вкл. и аз) не това начина, заради рисковете, които крият... а по темата за "УПРАВЛЕНИЕТО НА К. ДИНЕВ"?! Т.е. нека сега не бъде изместваната темата за "УПРАВЛЕНИЕТО", с тази за "ВАНДАЛИТЕ"!!! Това имах предвид!


Ами другите са всички онези, които не мятаха. Ти нали не очакваш обикновени, трезвомислещи хора да започнат да се разправят с хора, на които основната им "цел" в живота е да се сбият с някой и да направят някаква поразия. На тези "хора" като им се каже нещо, което не им харесва и реакцията е: "къв си ти уе, оуу". Преди време на ваш мач, един от Тишовците казал на бащата на мой познат- локомотивец "аре ставай да пейш уе, дъртак"... Тоя човек вече не иска на мачовете ви даже да ходи, ти ми говориш да обсъждал нещо си там с тия втора ръка "хора".

razbira4
Мнения: 202
Регистриран на: 29 сеп 2011 07:16
Контакти:

Re: Фенове на Локомотив застанаха с имената си против Динев

Мнениеот razbira4 » 24 апр 2014 13:12

А попитали ли сте останалите привърженици дали одобряват хулиганските, просташки и лумпенски изпълнения? Някой от вас замислял ли се е, че през 2014-та година има и цивилизовани начини за израз на протест?

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Фенове на Локомотив застанаха с имената си против Динев

Мнениеот plovdivram » 24 апр 2014 13:13

El_Brujo написа:
plovdivram написа:
El_Brujo написа:Точно за хората, изброени в първия пост, Коко каза, че са бандити. Те са ясни и без да "застават с имената си". Остава сега Косьо и Нежния да застанат с имената си. Не е сериозно това.


Тогава като тези са "ясни", то къде са другите?! Това попитах Атанас Веселинов?! Ама не по темата за "БОМБИТЕ", 'щото там е ясно, че за по-голямата част от феновете (вкл. и аз) не това начина, заради рисковете, които крият... а по темата за "УПРАВЛЕНИЕТО НА К. ДИНЕВ"?! Т.е. нека сега не бъде изместваната темата за "УПРАВЛЕНИЕТО", с тази за "ВАНДАЛИТЕ"!!! Това имах предвид!


Ами другите са всички онези, които не мятаха. Ти нали не очакваш обикновени, трезвомислещи хора да започнат да се разправят с хора, на които основната им "цел" в живота е да се сбият с някой и да направят някаква поразия. На тези "хора" като им се каже нещо, което не им харесва и реакцията е: "къв си ти уе, оуу". Преди време на ваш мач, един от Тишовците казал на бащата на мой познат- локомотивец "аре ставай да пейш уе, дъртак"... Тоя човек вече не иска на мачовете ви даже да ходи, ти ми говориш да обсъждал нещо си там с тия втора ръка хора.


El_Brujo, спрете да говорите неща, които УЖ знаете за нас!!! То преди време имаше и сумати "възрастни хора, фенове на Локомотив", които ни определяха като "ЛЪЖЦИ" по отношение на възстановяването на клубната ни история, ама те така и не се появиха... а ние, с Ангел далеч не сме от хората, които ще направят на някой "поразия"!!! Така че СПРЕТЕ се... Ставате все ПО-ЯСНИ на ВСИЧКИ... То пък бива-бива вашето, ама т'ва вече на НИЩО не прилича!!!

А попитали ли сте останалите привърженици дали одобряват хулиганските, просташки и лумпенски изпълнения? Някой от вас замислял ли се е, че през 2014-та година има и цивилизовани начини за израз на протест?


Това вече го "съдихме"!!!
Не му е тук мястото!!!
Изображение

Потребителски аватар
NUP-1995
Мнения: 418
Регистриран на: 04 ное 2008 21:08
Контакти:

Re: Фенове на Локомотив застанаха с имената си против Динев

Мнениеот NUP-1995 » 24 апр 2014 13:15

аз бандит,аи бягай беееее хахаха
ULTRAS PLOVDIV SINCE 1995

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Фенове на Локомотив застанаха с имената си против Динев

Мнениеот plovdivram » 24 апр 2014 13:23

NUP-1995 написа:аз бандит,аи бягай беееее хахаха


Не им се връзвай!!! Ти и останалите изброени сте "БАНДИТИ", аз и Ангел сме "ЛЪЖЦИ и КРАДЦИ".... други са "КЪРТИЦИ".... :) :) :) на всичкото отгоре сме и "МАНГАЛИ", което било "присъщо за етноса"... :) :) :)

Тези хора това им е "РАБОТАТА"... :)
Мисля, че в интерактивното пространство такива като тях ги наричат "ТРОЛОВЕ" и основната им "РАБОТА" е да ХВЪРЛЯТ МРЪСОТИЯ ПО ОПРЕДЕЛЕНИ "ЦЕЛИ"!!! :)
Изображение


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта