Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 03 дек 2017 12:34

Реалисте ти правиш ли разлика м/у прибиране в 70 минута на мача и прибиране в 10 мин на мача :?: Има много голяма разлика, Де Хеа ги спаси за пореден път. Да добрия вратар е една основна час от успехите във футбола. За Юнайтед последните 25г-Шмайхел, Ван Дер Сар, Де Хея с/у Дейвид Джеймс, Дудек, Рейна и Миньоле...как не нацелихме един свестен вратар за 25г акъла не ми го побира. Това са цели 25г.
А как ще коментираш, че второто полувреме с/у нас Лукако е докоснал един път топката. Стига ги прехвалва тези късметлии, човек...няма лошо да му се кефиш на Моу, ама няма и нужда да го възхваляваш до небесата, пр положение, че тук никой не му се кефи. Или няма да спреш докато не се съгласим с твоето мнение?

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот realist » 03 дек 2017 13:48

Liverpool_EC написа:Реалисте ти правиш ли разлика м/у прибиране в 70 минута на мача и прибиране в 10 мин на мача :?: Има много голяма разлика, Де Хеа ги спаси за пореден път. Да добрия вратар е една основна час от успехите във футбола. За Юнайтед последните 25г-Шмайхел, Ван Дер Сар, Де Хея с/у Дейвид Джеймс, Дудек, Рейна и Миньоле...как не нацелихме един свестен вратар за 25г акъла не ми го побира. Това са цели 25г.
А как ще коментираш, че второто полувреме с/у нас Лукако е докоснал един път топката. Стига ги прехвалва тези късметлии, човек...няма лошо да му се кефиш на Моу, ама няма и нужда да го възхваляваш до небесата, пр положение, че тук никой не му се кефи. Или няма да спреш докато не се съгласим с твоето мнение?


Да, разликата е, че ние поведохме в 66 мин, а те водеха с 2:0 в 11-тата. Мислиш ли, че ако поведем с 2:0 на Емирейтс, Клоп ще иска да ги мачкаме и да ги качваме на разлика, вместо да се позатвори и да ги дебне на контри? Верно, че е малко откачен, ама чак пък толкова... :roll:
Относно вратарите, това не е тото да нацелваш. Просто при нас този пост сякаш се неглижира от всеки треньор и се задоволяваме с откровени некадърници през годините. Има много кадърни млади вратари, които могат да бъдат пробвани. Че и да не е млад, виж Арсенал взеха чичко Чех, който им върши перфектна работа. Откъде го видяха точно пък тоя Кариус, акъла не ми го побира. :cry:
Относно Моуриньо и Ман - изобщо не ги прехвалвам. Просто не обичам да казвам на черното бяло, само защото така ми изнася. Моуриньо го ненавиждам по хиляди причини още от първия му престой в Челси. Гнусното му поведение по време на мачовете ме вбесява. Арогантен и безочлив. Той затова и не се задържа прекалено дълго в един клуб - защото самите играчи започват да не го понасят. Всичко това обаче не може да ме заслепи и да не виждам, че е страхотен треньор, голям тактик и я разбира тая пуста игра. Нали не мислиш, че всички тези супербогати клубове, които го привличат за треньор, са заблудени тъпаци. Всъщност в момента на едно място са събрани най-противния ми отбор и най-противния ми треньор - факт. Само че аз не се водя от емоциите, когато анализирам нещо, а опитвам да подхождам безпристрастно и обективно.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот realist » 03 дек 2017 13:53

iliev72 написа:Realist , има доста по-интересни неща за вършене от това да гледам автобусите на Моу.
Отдавна съм приключил да гледам мачове в които единият отбор се води от португалеца.
Гледам и други мачове , но не бих си загубил времето да гледам отбора на рейсаджията.
Доста по приятно е да изгледам Peaky Blinders , Victoria или някой документален филм по VIASAT History :)


Илиев, като каза по-интересни неща за вършене, викам налазил си жената или си я завел на ресторант, ти пак пред телевизора си киснал :lol: Това в кръга на шегата, жив и здрав да си :)

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 04 дек 2017 21:17

Е аз пък след мача направих егати шоколадовия кекс. 8-)
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 04 дек 2017 21:58

SgtLiberty написа:Е аз пък след мача направих егати шоколадовия кекс. 8-)


[offtopic]Изображение[/offtopic]
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 04 дек 2017 22:00

Ще играем с Евертън на Анфийлд на 6 или 7-ми Януари за ФА Къп. Интересен жребий, 3-то мърсисайдско дерби за сезона никога не е излишно. 8-)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 04 дек 2017 22:32

KOPScousers написа:Ще играем с Евертън на Анфийлд на 6 или 7-ми Януари за ФА Къп. Интересен жребий, 3-то мърсисайдско дерби за сезона никога не е излишно. 8-)


Само ние изтеглихме съперник от ВЛ....
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 04 дек 2017 22:48

9lives написа:
KOPScousers написа:Ще играем с Евертън на Анфийлд на 6 или 7-ми Януари за ФА Къп. Интересен жребий, 3-то мърсисайдско дерби за сезона никога не е излишно. 8-)


Само ние изтеглихме съперник от ВЛ....

Е, не може винаги да имаме късмет при жребиите. Виж, в ШЛ беше 50/50 нашата група или тази, в която са Реал и Дортмунд и ни върза да се паднем в по-слабата. Лично мен Евертън на Анфийлд изобщо не ме притесняват - мачкаме ги с поне тройка както си му е реда; и в неделя, и другия месец за ФА Къп. 8-)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Thsmith » 04 дек 2017 23:20

Евертън на Биг Сам няма да има нищо общо с отбора на Куман. Още онзи ден си личеше почерка му. Бая здраво наритаха Териерите, плюс няколко здрави главички. Първото 1/2 само влиза доктор 4-5 пъти да ги извежда, прави сметка :lol: Голям плюс за вас ще е, че все още няма голям нападател, които да го праща да се ръчка с Миноле при центриранията :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Alonso_Massa » 05 дек 2017 11:18

9lives написа:
KOPScousers написа:Ще играем с Евертън на Анфийлд на 6 или 7-ми Януари за ФА Къп. Интересен жребий, 3-то мърсисайдско дерби за сезона никога не е излишно. 8-)


Само ние изтеглихме съперник от ВЛ....

E и Евертън също. :mrgreen:
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта