Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

john barnes
Мнения: 6438
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 29 апр 2024 16:50

jelew73 написа:
kadett1 написа:
john barnes написа:Доста хора,включително и аз забравиха за един мениджър,който хем е опитен и е печелил титли и купи,хем е на 53 години и има опит във ВЛ. Неговото име е....Унай Емери. Може би той беше нашия човек,можем вече само да гадаем.

Хем се издънил с голям отбор - Арсенал. Това , може би, е натежало дали да му се обърне внимание или не.

Да, а в ПСЖ ще бъде запомнен с това, че пропиля аванс от 4 гола срещу Барца.

Издънил се с арсенал,ама в момента със вила прави чудеса,нали така? Пропилял 4 гола аванс-там съдиите яко подпряха барцата,стига се прай на луд. Емери щеше да свърши идеална работа при нас,но както каза колегата по горе-не решаваме ние.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Ent
Мнения: 449
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ent » 29 апр 2024 16:51

zdravkos написа:Не за всичко си познал :lol: и да коста ми е бяла, защото съм фен на Ливърпул от 80-те г. на миналия век...
И не, НЕ съм доволен, че сме се сринали ...
идеята е да се радваш на всичко голямо, средно, малко..., може и малко да е , но да се научиш да го оценяваш. Тези дни(може още днес) ще напшиша още една прогноза без да очаквам нищо от никого! Пък ти кажи как виждаш отново нашето бъдеще, ок?
Да си ме видял доволен след загуба?

В последните страници се изписаха една камара с глупости, затова си позволих да те цитирам ... ;)


Здравко, честно, не ми се занимава с теб. Приеми го както искаш.

ihtiandar
Мнения: 595
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот ihtiandar » 29 апр 2024 20:42

https://liverpool.gong.bg/football-svia ... uma-789325 Разгеле,хвърлям боб,лея вода,паля свещ.....Наздраве...
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3813
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 30 апр 2024 03:05

Red_Neck написа:Много добър анализ на колегата ..... с няколко малки забележки.
Също от нета, една табличка, която дава една идея по-обективна информация. В нея отборите са подредени по СРЕДНИ разходи за заплати за последните 5 сезона, защото когато се вади картата със заплатите, не е много ОК да се цитира последния сезон, в който случайно не се класирахме за ШЛ.
Изображение
От самолет се вижда, че Клоп се е справил много добре, но за наше съжаление, ... някой се е справил по-добре от него.
Ако всичко опираше до трошене на пари, Манчо и Челси трябваше всяка година да са в борба за титлата, ама не са!
Другото което не е оценено е, че последните години около 250М заминаха за инфраструктура, което според мен е по-добре за клуба от покупката на двама келеша като Енцо Фернандес и Кайседо.
Иначе шефовете са ясни, кеш не дават, но поне и не точат. Правилата са ясни.
Колкото до "обидите спрямо Клоп", .... пълни щуротии! Никога не съм срещал фен на клуба, който да обижда Юрген! Виж, ... куцо, кьораво и сакато 24/7 и без никакви задръжки се упражнява на шефове, играчи, както и на бивши и ... бъдещи треньори ;)
Но това предполагам е ОК ....

Ама как бе, ти ли няма да влезеш да обясниш, че някой се е справил по-добре от Клоп :lol:
Как точно провалите на Челси и Юнайтед правят Гуардиола да изглежда по-добре от Клоп? Хората дават пари на абсолютни некадърници, а твоите 8г не можаха да намерят за Клоп. Щото имали правило, че не вадят кеш, така ли ?!?!?!
30 млн повече на сезон за заплати у Сити. Ти дълги години ни вадеше едни други таблички да ни увещаваш как заплатите ни са наравно със Сити. Ко стана сега, кой е в грешка :mrgreen:
Табличката изобщо не е обективна, а е удобно подбрана, когато Сити най-накрая продадоха някои играчи, а Ливърпул след като най-накрая купи няколко играча миналото лято изглежда, като харчещ и изтървал нетото от контрол. Междувременно Тотнъм са намерили цели 200млн повече за трансфери, след като построиха ЦЯЛ СТАДИОН!!!!! Арсенал с 300 млн повече ...чудно ли ти е, че ни изпреварват или просто Клоп трябваше да се справи по-добре?
Не е много ок да очакваш класиране в ШЛ, когато са изпуснати всички цели и се докарват играчи под наем да кърпят сезона.
Безсмислено е да се обяснява на теб, ама за едно нещо трябва да си дадеш сметка. За всичките години в Ливърпул Клоп похарчи 128 млн от ресурсите за защитници. Това е по-малко отколкото Пеп даде за Диас и Лапорт. Все едно Пеп да не може да подпише с никой друг защитник, за 8 години :idea: :idea: :idea: Как си представяш номерцата с класирането да са същите, ако гения работеше с параметрите на Клоп? Но на теб ти изглежда, че се е справил по-добре. И после викаш не си срещал никой, който да обижда Клоп. Огледала у вас нямате ли :lol:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13813
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Red_Neck » 30 апр 2024 16:15

Liverpool_EC написа:....
30 млн повече на сезон за заплати у Сити. Ти дълги години ни вадеше едни други таблички да ни увещаваш как заплатите ни са наравно със Сити. Ко стана сега, кой е в грешка :mrgreen:
..............
Междувременно Тотнъм са намерили цели 200млн повече за трансфери, след като построиха ЦЯЛ СТАДИОН!!!!! Арсенал с 300 млн повече ...чудно ли ти е, че ни изпреварват или просто Клоп трябваше да се справи по-добре?
.......
Как си представяш номерцата с класирането да са същите, ако гения работеше с параметрите на Клоп? Но на теб ти изглежда, че се е справил по-добре. И после викаш не си срещал никой, който да обижда Клоп. Огледала у вас нямате ли :lol:

Първо, погледни отново табличката ;))
Дискусията за настигането по заплати на Сити беше преди 2 години ;)) През 20/21 и 21/22 разликата е 10М или под 7% ;) И двата клуба продължават да отделят по около 62-65% от приходите си за заплати на играчи (като ние процентно харчим малко повече), но единият клуб има по-високи приходи и ножицата се отваря. Последните данни са за сезон 22/23 - Сити имат 826М Евро приходи, а ние 683М, т.е. 143М разлика. Това обяснява защо ножицата започва отново да се разтваря и от 10М на сезон разлика в заплати отиваме на 40М. Сега, ... да се сърдим на комшията, че изкарва повече и може да си позволи по-скъпа кола ли? :))

Новият стадион на Тотнъм ги направи един от клубовете с най-висок дълг към оборот и в момента се оценява на 1,2 Млрд. По спомен към 40-50 милки на сезон за следващите 25 години трябва да отиват по заемите за стадиона. Това обяснява защо в Тотнъм намалиха заплатите (55-57% от приходите) и започват да изостават. За съдбата на Арсенал след и около построяването на новия им стадион да не отваряме дума .....

Да, ... аз смятам, че във Висшата лига Пепо се справя най-добре в управлението на ресурса си (т.е. по-добре от Клоп) и не виждам никаква обида спрямо Юрген в личното си мнение!
... извинявам се, че съм реалист и за мен клубЪТ (като цяло) е над всичко и не бия чело в земята пред нечия снимка!
Аз съм фен на Ливърпул, не на Клоп или Мо и никога не съм искал клубът да губи по какъвто и да е начин (спортно или финансово) за да им е кофти на собствениците (макар реално единствен губещ да е клубЪТ), а в този форум е пълно с такива!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6147
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 30 апр 2024 18:16

Мале, по последни информации, че нито Салах, нито клубът имат някакво намерение да се разделят и вече се коментира новия му договор, доста хора тук ще режат вени ми се струва. :lol: Салах в началото на сезона беше един от най-добрите в света. Отиде в Африка, счупиха го като никога, нямаше го 2 месеца заради тая травма и откакто се е завърнал е... меко казано отвратителен. Аз също мисля, че трябва да кешираме ако саудитските чаршафи се върнат с нови оферти за него, но ако успее да си върне познатата форма... Салах е човек, който носи 30-40 гарантирани Г/А всеки сезон, а това е много трудно да се замени във ВЛ. Справка - Мане и Фирмино. Нунес и Диас, колкото и да харесвам последния, не могат да им стъпят и на малкия пръст. :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Ent
Мнения: 449
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ent » 30 апр 2024 21:31

Това момче е абсолютна машина. Следя го от известно време и съм сигурен, че ще е новата голяма звезда на лигата. Дано го вземем преди някой друг https://www.youtube.com/watch?v=JybWGYZK5HU&t=324s

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12459
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 30 апр 2024 22:12

Нападателят на Ливърпул Мохамед Салах е решил да остане в отбора за още един сезон, съобщава журналистът Дейвид Орнщайн.

31-годишният египтянин промени решението си да напусне през летния трансферен прозорец. По-рано The Sun твърдеше, че нападателят ще напусне клуба заедно със старши треньора Юрген Клоп.

Салах има 41 мача за Ливърпул през този сезон, като отбеляза 24 гола и направи 13 асистенции.


Дано някои хора не си отрежат вените :lol:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Ponko
Мнения: 4111
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ponko » 30 апр 2024 22:54

Аз съм за. Броячите ще надуват статистиката с голове и асистенции, а трофеите ще са тема табу! :D

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3813
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 01 май 2024 02:25

Ponko написа:Аз съм за. Броячите ще надуват статистиката с голове и асистенции, а трофеите ще са тема табу! :D

Сега остава само да ни светнеш, кой точно трофей ти се привижда, че ще вдигнем, като продадем Салах? Може би трофея "Намалени заплати" :lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта