Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот plmar » 17 сеп 2017 22:28

Айде септември 17та да не мислим юли 18та. Най-верятно, драми няма да има, КЛОП ни го показа и доказа!
Изображение

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот realist » 21 сеп 2017 21:24

https://www.sportlive.bg/worldfootball/ ... 33831.html

Тази статия обобщава това, което говоря от януари насам. Тук някои ме обявиха едва ли не за побъркан, когато споделих мнението си, че имаме крещяща нужда от топ-нападател, голаджия. Явно има и други "неадекватни" като мен. :roll:

Illiev72
Мнения: 3
Регистриран на: 23 сеп 2017 16:32
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Illiev72 » 23 сеп 2017 16:33

ТРЕНЕРА---------------------------Матип отпада за мача днес и това е изключително неприятна новина . Ловрен също отпада ,но това е по скоро добра новина за мен . Оставаме със Гомес и Клаван . Което автоматично означава че Арнолд ще е на десния бек . С една дума ,УЖАС ! ..........Ментето трябваше да купи 3 централни защитника а той не купи нито един !!?? И ето че дойде момента ,в който той ще плаче . Ще плаче за грешките си .Ще плаче и за Сако .Ще плаче за за това че му липсва акъл !---------------------А какво ще стане ако някой от Гомес или Клаван пострадат днес или пък получат червен картон ? Отново ще преквалифицираме ли ? Знам ,знам .Ментето е "майстор" в преквалификациите .Мpи ве Менте !!------------------------------------------Две думи и за моя човек Хари Уилсън . Значи той не е взиман от Ментето дори в групата а е три пъти по добър от Уудбърн примерно ,от Соланке също и от още доста .-------------Хари е в перфектна форма и заслужава да стои поне на пейката ,да не говорим че ония ден мача за купата беше идеален за него ,тъй като липсваха Мане и Салах . ---------------------За Хари говоря от много години ,видях качествата му още от ранна възраст и предрекох че ще стане топ . Само обаче трябва кадърен треньор ,който да го налага . Брендън започна от ранна възраст да налага Стърлинг и Ибе ,но сега Брендън го няма за съжаление .Същия този Брендън който няма вече година и два месеца загуба във Шотландия . А равните мачове се броят на пръситите на едната ръка . Днес отново изнасили Глазгоу Ренджърс на техното теренче .---------------------------------------------Жертви ,тъй като Мое Величство не може да стане треньор на Ливърпул ,тъй като и Маурицио Сари няма как да остави силния си Наполи ,нека да се завърне тогава Брендън ,с който имаме доста общ поглед върху футбола . ------Аз съм убеден ,че вече Брендън е поумнял и осъзнал грешките ,които допусна в Ливърпул --------Вън Ментето от Ливърпул !!! Добре дошъл отново Брендън Роджърс .---------------Днес жертви ,без Матип и без Мане и плюс дупките и туморите ,не виждам как татко ви Менте ще бие Лестър и още повече ще се заговори за негово УВОЛНЕНИЕ !!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 23 сеп 2017 16:44

Иллиев 72 :lol: С тоя ник се мъчиш да заблудиш,ама се разкри с първото си мнение още.Истинския Илиев хич няма да е доволен,а ти няма да изкараш дълго във форума.
Image

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 23 сеп 2017 18:45

Illiev72 написа:ТРЕНЕРА---------------------------Матип отпада за мача днес и това е изключително неприятна новина . Ловрен също отпада ,но това е по скоро добра новина за мен . Оставаме със Гомес и Клаван . Което автоматично означава че Арнолд ще е на десния бек . С една дума ,УЖАС !


И Ловрен и Матип са в стартовият състав. От къде взимаш информация не знам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23112
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Thsmith » 23 сеп 2017 19:11

Illiev72 написа:Ментето трябваше да купи 3 централни защитника а той не купи нито един !!?? И ето че дойде момента ,в който той ще плаче .



Това много напомня на философията на квадратната глава роджърс - най-некадърния треньор водил ви някога в ЕПЛ : )

Не е чудно защо ти харесва.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Illiev72
Мнения: 3
Регистриран на: 23 сеп 2017 16:32
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Illiev72 » 23 сеп 2017 19:57

9lives написа:
Illiev72 написа:ТРЕНЕРА---------------------------Матип отпада за мача днес и това е изключително неприятна новина . Ловрен също отпада ,но това е по скоро добра новина за мен . Оставаме със Гомес и Клаван . Което автоматично означава че Арнолд ще е на десния бек . С една дума ,УЖАС !


И Ловрен и Матип са в стартовият състав. От къде взимаш информация не знам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ливърпул Ехо ме подведоха.

Illiev72
Мнения: 3
Регистриран на: 23 сеп 2017 16:32
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Illiev72 » 23 сеп 2017 19:59

Thsmith написа:
Illiev72 написа:Ментето трябваше да купи 3 централни защитника а той не купи нито един !!?? И ето че дойде момента ,в който той ще плаче .



Това много напомня на философията на квадратната глава роджърс - най-некадърния треньор водил ви някога в ЕПЛ : )

Не е чудно защо ти харесва.

Брендън е един от най-добрите треньори в света. Много по-добър е от Ментето, който няма мозък.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23112
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Thsmith » 23 сеп 2017 20:18

Мда, направо е невероятен. Чак се чудя как ще оцелеете тази година без да вземете примерно Кийн от Бърнли, Магуайър от Хъл и... Ошида от любимите светци. 3 парчета точно, по 30 млн човека и готово. Точно Бренди стайл ; )


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 24 сеп 2017 15:06

Thsmith написа:Мда, направо е невероятен. Чак се чудя как ще оцелеете тази година без да вземете примерно Кийн от Бърнли, Магуайър от Хъл и... Ошида от любимите светци. 3 парчета точно, по 30 млн човека и готово. Точно Бренди стайл ; )

Е ние пак си вземахме едно футболистче от изпадащ отбор в лицето на Робъртсън, който учудващо за мен се справя доста добре. Хората на Брендини успяваха веднъж на 10 опита. :lol:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта