Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23328
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Thsmith » 21 юли 2017 23:30

Честно казано, това не говори хич добре за него. Нали се сещате, че щом прави така със С'тън, догодина ще го направи и с вас при силен сезон и интерес от Реал/барса или изобщо някой, който ще плаща повече...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот chakalat » 21 юли 2017 23:34

dNelbandian написа:Хах. Не приемай нещата лично, а професионално. Няма как Сонтон да забият играч на пейката и да не играе, при положение, че могат да вземат едни 60 милиона за него.
Дори ние не може да си позволим такова нещо.
Стърлинг ти е точният пример.
А за цените на футболистите сме го обсъждали 10000000 пъти.
Това са нормални цени, ако не си го разбрал, казвам ти го, да го разбереш.
Няма как при днешните приходи, да накараш някой отбор да ти продаде най-добирят си играч за малко пари. Или дори играч средно ниво, но важен за отбора си.
Вгледай се в реалността.

Въпрос на гледна точка. За теб може да е нормално футболист който преди 5 години е струвал 5-10 милиона сега да струва 30-40, заплати по 200 000 на седмица вече всеки иска, за мен това не е нормално. Като чета мненията на мениджърите и те не одобряват това, но нямат голям избор ако искат да вземат някое друго попълнение. Нормално е да има повишаване на цените и заплатите, но според мен не е нормално това да е толкова голямо като в последните години. Рядко се съгласявам с Моуриньо, но мернах негови думи "Има разлика между добри футболисти и големи футболисти. Сега сумите са ненормални за нормални играчи" и съм напълно съгласен с него. Дори при сегашните цени разбирам да се искат много пари за смятан за голям талант млад футболист, или за доказал се в футболист в голям клуб, но в Лайпциг и Саутхямптън и тнт. няма такива....Надявам се че хората разбират липсата на активност на трансферния пазар след случилите се лудости през последните дни :)

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот chakalat » 21 юли 2017 23:38

Thsmith написа:Честно казано, това не говори хич добре за него. Нали се сещате, че щом прави така със С'тън, догодина ще го направи и с вас при силен сезон и интерес от Реал/барса или изобщо някой, който ще плаща повече...


Той не е единствен, мисля че и тоз Кейта ще направи нещо от сорта. Все пак заплатата му при нас ще е осезаемо по-голяма, няма как да не мисли и той за това. Не виня футболистите за това че мислят за пари, нормално е малко са хората който не биха ги заинтересували парите, не е луд този който яде баницата.....

nakaTa_7
Мнения: 43
Регистриран на: 23 сеп 2015 16:11
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот nakaTa_7 » 22 юли 2017 00:03

Изображение

an4о_321, нещо да кажеш по върпоса? Ван Дайк си каза какво желае.

П.С. И Кейта тренира сам

Изображение
[rimg]https://media.giphy.com/media/26wkyFPRXX6fbvHqM/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23328
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Thsmith » 22 юли 2017 02:09

chakalat написа:
Thsmith написа:Честно казано, това не говори хич добре за него. Нали се сещате, че щом прави така със С'тън, догодина ще го направи и с вас при силен сезон и интерес от Реал/барса или изобщо някой, който ще плаща повече...


Той не е единствен, мисля че и тоз Кейта ще направи нещо от сорта. Все пак заплатата му при нас ще е осезаемо по-голяма, няма как да не мисли и той за това. Не виня футболистите за това че мислят за пари, нормално е малко са хората който не биха ги заинтересували парите, не е луд този който яде баницата.....

Естествено... аз винаги съм се чудел като се плюе някой понеже избрал отбора, който му дава най-много пари, а той не бил с традиции.
Не съм съгласен обаче с това да не си спазваш договора. В крайна сметка си се разбрах за Х години при еди какви си условия. В един момент да кажеш, а не вече не ме устройва и няма да тренирам... е извинявай, но това си е нагло. Най правилната политика за мен е тази на Сити с Тевез. Оставиха го да си играе голф без пари 2/3 ти от сезона. Не получаваше заплата, не играеше и да видиш как се върна с подвита опашка и нещата станаха при условията на клубът.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12390
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 22 юли 2017 12:35

Трансферните суми абсурдни, футболистите изнудвачи. Докъде го докарахме само 15на години
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот chakalat » 22 юли 2017 14:54

Thsmith написа:
chakalat написа:
Thsmith написа:Честно казано, това не говори хич добре за него. Нали се сещате, че щом прави така със С'тън, догодина ще го направи и с вас при силен сезон и интерес от Реал/барса или изобщо някой, който ще плаща повече...


Той не е единствен, мисля че и тоз Кейта ще направи нещо от сорта. Все пак заплатата му при нас ще е осезаемо по-голяма, няма как да не мисли и той за това. Не виня футболистите за това че мислят за пари, нормално е малко са хората който не биха ги заинтересували парите, не е луд този който яде баницата.....

Естествено... аз винаги съм се чудел като се плюе някой понеже избрал отбора, който му дава най-много пари, а той не бил с традиции.
Не съм съгласен обаче с това да не си спазваш договора. В крайна сметка си се разбрах за Х години при еди какви си условия. В един момент да кажеш, а не вече не ме устройва и няма да тренирам... е извинявай, но това си е нагло. Най правилната политика за мен е тази на Сити с Тевез. Оставиха го да си играе голф без пари 2/3 ти от сезона. Не получаваше заплата, не играеше и да видиш как се върна с подвита опашка и нещата станаха при условията на клубът.


Абсолютно ! Топ отборите в Европа вече почти нямат футболисти като Джерард, Тери и тнт и основната причина са парите.
За Сити и Тевез съм съласен и мисля, че клубовете трябва по-често да постъпват по този, че и по лош начин за да накарат тия лигльовци да се замислят малко. Като се сетя за Стърлинг.. ако зависеше от мен с всичките му приказки и негови и на мениджъра му тогава както му оставаха 2 години от договора му щях да го пратя да цъка централен защитник, резерва при младежите 2 години па после нека си ходи за без пари ако някой го поиска :) . Правилото "Босман" както има положителни страни така и има много негативни и поставя много клубове в адски лоша позиция когато договор на футболист наближи края си.

john barnes
Мнения: 6424
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 22 юли 2017 20:47

Честита първа купа на Юрген Клоп! Желая му още много такива!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 489
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот merseyside » 23 юли 2017 14:39

Емре Джан се е разбрал с Ювентус. Това твърди близкият до шампиона на Италия вестник “Тутоспорт”. Според изданието германският национал ще осъществи трансфера следващата седмица. Джан е на първата страница на днешния брой на вестника, като в материала пише, че Юве ще предложи около 35 милиона евро.

Договорът на германеца с Ливърпул изтича следващото лято. Мърсисайдци се надяват да се разберат с него за нов контракт, но според “Тутоспорт” играчът вече е избрал Ювентус. “Наследникът на Сами Кедира има два пътя пред себе си: да премине в Ювентус веднага със съгласието на Ливърпул или да го направи след година без пари”, пише вестникът.

Вчера Юрген Клоп заяви, че Джан няма да напусне клуба това лято. Той обясни, че са проведени ползотворни разговорни относно новия договор на футболиста. “Емре е много важен играч за нас. Ние не искаме да продаваме или да губим футболисти, които са част от първия отбор”, коментира мениджърът.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=elVt-NszDtI[/youtube][/offtopic]
[rimg]https://g.redditmedia.com/25zdup0lu4PdFi25ExMDFuzsFjekCMjJLCT8xyLXyVA.gif?w=320&s=b6cfcd3094412e9986f78658b84fce14[/rimg]

#FSGOUT

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот dNelbandian » 23 юли 2017 18:45

Слухове от Германия, че сме уредили Кейта.
Около 75 милиона паунда.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: wolf и 38 госта