ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3813
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 29 май 2022 16:33

Gil-galad написа:
LFC06 написа:Ето затова не исках Реал на финала.Мачкаш ги, обаче накрая те печелят.Дори не помня Алисон да игра в мача.Последните 8 финала в нито един не бяха по-добри и ги взеха всички!Надявам се тези, които искаха да играем с тях на финала да осъзнават какво си пожелават следващия път.Аз съм ужасно разочарован и чувствам сезона като провал.Благодарен съм на отбора, че ни накараха да мечтаем, но се чувствам ограбен.Това, което направиха феновете ни преди мача и допринесе за закъснението, смятам че също повлия донякъде.Но основната причина е, че не успяхме да вкараме въпреки многобройните си чисти положения.Не може да играеш финал и да си позволиш лукса да пропилееш така шансовете си.Неписаното правило пак влезе в сила.Може би пък не сме чак такива ментални чудовища, след като в три финала вкарваме 0 гола.Много ме боли, синът ми снощи плака, но му обещах че Ливърпул ще се завърне по-силен и пак ще е на върха и то повече от един път.Да си кажа честно и на мен ми се ревеше.Как изобщо е възможно да имаш толкова лош късмет и съдбата да ти обръща гръб постоянно?Продължаваме напред с гордо вдигнати глави, няма да се откажем и пак ще празнуваме...скоро!YNWA!


Само моля те влез в социалните мрежи или репортажите на всички журналисти които са били на стадиона и виж какво е станало точно на входовете на стадиона и си върни назад това изречение, защото точно нашите фенове нямат абсолютно никаква вина за това което се е случило.

Нета е пълен с видеа на по 20-30 местни арабчета бутащи се накуп да влизат и ченгетата само ги блъскат назад и онези се хилят и пак напред. Нито един с фланелка или шалче на Ливърпул и всички без билети и от там затварят вратите и оставят сума ти фенове на Ливърпул с билети отвън и после газ за всички, кой с билет кой не...боли ги ченгетата.
Обаче както писах по-нагоре, закво да отдели 5 мин да провери, като може да напише каквото си е наумил.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2461
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот sinqkrepost1914 » 29 май 2022 17:07

Съжалявам, но този мач трябваше да го спечелим и вината, че не успяхме е само на играчите. Бяхме по-добрия отбор през целия мач, но все пак трябва да можем да вкараме и гол, не става всеки път с дузпи.. Това да не биеш този изхабен, амортизиран и престарял отбор на балерините си е провал отвсякъде. Видях статистика, че това е ПЕТА ШЛ за доста от техните играчи, което говори за класа, но говори и за тотално изхабяване. Мачкаш ги цял мач и не можеш да вкараш гол. И разбира се те ше ни вкарат от единственото си положение. Класика в жанра. Мане напуска, но Салах си е за гонене. Другия път пак да ми говори как бил най-добрия, като от 4 месеца насам играе като пълен смешник. Няма как с такава игра да претендираш, че си световна класа, камо ли най-добрия. Нещо почна много да го докарва на приказки, а на терена и длъжник за месеци напред. Луиз Диас и той се скри този мач необяснимо защо. Единствено Мане играеше с мисъл напред и Бобката, когато се появи. Другите си играха каквото си играят по-принцип, не мога да кажа лоша дума за защитата, освен, че Трент отново си изпусна човека при гола, ама вече претръпнахме, то сефте да беше.. Много силен мач на Конате. И изобщо не ми дърпайте локумите как въпреки това сезонът бил прекрасен. Да, 4 загуби в 63 мача е умопомрачително, но в крайна сметка какво от това ? Взимаме мики маус купите, а големите трофеи ги губим левашки. На кой му пука за шибана карабао, когато си загубил финал в ШЛ след единствения им точен удар ? Пак останахме на точка във ВЛ, но взехме местната гордост ФА къп. Нема що. В крайна сметка и цел ден да си с надървен ***, вечерта като се прибереш при жена ти и не моеш го дигнеш кел файда. Та и ние така - много сме силни, рекорди, тва онова и накрая в най-важните моменти не можем да вкараме гол. Три финала тоя сезон - 0 гола. Сигурен съм, че всеки от вас ше замени двете домашни купи за една ШЛ или ВЛ. Ама на, менталити монстърсите нещо не са толкова менталити, когато трябва. За мен остава усещането, че можеше да се постигне много повече, щото така цялата тая уж невероятна статистика губи всякакъв смисъл.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот zdravkos » 29 май 2022 17:45

Множество коментари и "анализи" относно тактика, изпълнители, манталитет.... И всичко това след един мач, в който ако ситуацията на Мане беше влязла или голът на Бензема беше признат..... ако..... футболът затова е това, което е!
Шапки долу за краля футбол - футболът е мъртъв, да живее футболът!
Изображение

Продължавам да твърдя, че Т. Куртоа направи мача на кариерата си!
Гледал съм го в Челси, Атлетико, Белгия, Челси и Реал... само си спомнете колажите с мрежичките му...
Но вчера се показа като ментално чудовище точно когато (не)трябва (от наша гледна точка) и всичко останало се пренася в историята. И да, ако него го нямаше този сезон, Реал нямаше да са на финал, но кой го интересува всичко това?
Благодарение на него сега Реал са с 14 купи, а ние с 6
Осен него Реал са тим с невероятен опит и класа! Всичко това взето под внимание...0-1 FT

Шапки долу пред нашия отбор! YNWA!
Изображение
ИзображениеИзображение

Вълчан
Мнения: 4292
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Вълчан » 29 май 2022 21:03

На следващият финал в Истанбул германеца да си сложи костюм. Нека покаже малко уважение към играта и тогава късметът ще му се усмихне. Облеклото му бе краино разочароващо за такъв финал.
Иначе за мача Англичаните владееха мача но някак нещо им убягваше. Толкова удари и положения. Все пак голям сезон с изключително силни игри.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот wu_dnica » 29 май 2022 21:10

Вълчан написа:На следващият финал в Истанбул германеца да си сложи костюм. Нека покаже малко уважение към играта и тогава късметът ще му се усмихне. Облеклото му бе краино разочароващо за такъв финал.
Иначе за мача Англичаните владееха мача но някак нещо им убягваше. Толкова удари и положения. Все пак голям сезон с изключително силни игри.

От костюма ли да го докара ,смислов. Тоя човек може да излезе по боксерки ,ако желае.Много сте му далече от нивото,че да давате акъли. Мениджър на сезон във вл...без да е шампион и знайш кво... половината са костюмари,дето са гласували за него.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот LFC06 » 29 май 2022 21:32

rmfan5 написа:
LFC06 написа:Последните 8 финала в нито един не бяха по-добри и ги взеха всички!

За преглед пич или си под афект, Пуул е адски приятен отбор ама някой фенове голяма арогантност на база нищо, в един и същ коментар щом не печелили финалите не били ментални чудовища и ако вие печелите финалите е психика, ама Реал като печелят финалите е с късмет lol


Както виждаш в коментарите ми аз съм разкритикувал отбора на сърцето си.Кое е арогантното, че казваме истината в очите ли?Бяхте по-добри, заслужихте си я...щом така ти е по-добре!Вие сте свикнали да ви лъжат и да живеете с лъжите за този клуб десетилетия наред.И това ти го пише човек живял доста години в Мадрид.Ако феновете на Реал проумееха какво поддържат в този клуб нямаше да съществува още преди 2000г,когато беше спасен два пъти незаконно и с измама.С парите на данъкоплатците.Но те са кралския клуб!Нашите футболни сапунки са детска игра спрямо далаверите около клуба на убиеца Франко!И това не са празни приказки, а факти от първа ръка.За съжаление правосъдието там е като нашето.Не може такъв велик клуб да изчезне!
Последна промяна от LFC06 на 29 май 2022 21:51, променено общо 1 път.
Формата е временна,класата е вечна!

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот LFC06 » 29 май 2022 21:38

Gil-galad написа:
LFC06 написа:Ето затова не исках Реал на финала.Мачкаш ги, обаче накрая те печелят.Дори не помня Алисон да игра в мача.Последните 8 финала в нито един не бяха по-добри и ги взеха всички!Надявам се тези, които искаха да играем с тях на финала да осъзнават какво си пожелават следващия път.Аз съм ужасно разочарован и чувствам сезона като провал.Благодарен съм на отбора, че ни накараха да мечтаем, но се чувствам ограбен.Това, което направиха феновете ни преди мача и допринесе за закъснението, смятам че също повлия донякъде.Но основната причина е, че не успяхме да вкараме въпреки многобройните си чисти положения.Не може да играеш финал и да си позволиш лукса да пропилееш така шансовете си.Неписаното правило пак влезе в сила.Може би пък не сме чак такива ментални чудовища, след като в три финала вкарваме 0 гола.Много ме боли, синът ми снощи плака, но му обещах че Ливърпул ще се завърне по-силен и пак ще е на върха и то повече от един път.Да си кажа честно и на мен ми се ревеше.Как изобщо е възможно да имаш толкова лош късмет и съдбата да ти обръща гръб постоянно?Продължаваме напред с гордо вдигнати глави, няма да се откажем и пак ще празнуваме...скоро!YNWA!


Само моля те влез в социалните мрежи или репортажите на всички журналисти които са били на стадиона и виж какво е станало точно на входовете на стадиона и си върни назад това изречение, защото точно нашите фенове нямат абсолютно никаква вина за това което се е случило.


Моля ти се не ми казвай, че не сме имали хиляди фенове с фалшиви билети, опитвайки се влезат, дори и през оградите.По официалнни данни над 60 000, а сигурно са повече.Почти всички те са отишли с надеждата да гледат мача на стадиона.Няма как да не стане проблем.А това, че организацията беше позорна е друг въпрос.Не съм казал, че изцяло вината е на нашите привърженици, но определено имат принос.Както и да е , няма да търсим под вола теле.Загубата е факт!
Формата е временна,класата е вечна!

Capitana_Puyol
Мнения: 1238
Регистриран на: 16 май 2022 23:04

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот Capitana_Puyol » 29 май 2022 21:42

Да, тия далавери т.е. измами за базата им с общината в Мадрид някъде около 2000г. си бяха узаконено престъпление, за което платиха наистина испанските данъкоплатци. А че Флорентино си е мафиот и престъпник цяла Испания го знае. Незнайно как забогатял от нищото строителен магнат. То Господ го наказа за престъпната му дейност когато умря жена му...
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов, але, алеее... :)

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот LFC06 » 29 май 2022 21:50

sapio0o написа:
LFC06 написа:.Никой не може да отрече, че в момента има поне 6-7 отбора, които ги превъзхождат многократно като класа и игра, но те все пак спечелиха.


Всъщност всеки безпристрастен фен ще отрече. :D Ако имаше 6-7 отбора, които да ги превъзхождат щяха да го покажат и да не им дадат шанс да играят за купата, какво пък остава да я спечелят. Не знам и какво разбираш конкретно ти под класа, но футболът е игра на голове. Не е нужно да мачкаш топчето 90 минути 7 мача на елиминации, за да вкараш повече от съперника. 5 купи за 8 години крещят класа, ако ме питаш. Реал отстрани четирите най-добри отбора в света и спечели закомерно за пореден път. На Ливърпул мога да им пожелая догодина повече, освен ако пак не играете срещу нас.


Знаем как отстранихте всички тези клубове.Сега с ръка на сърцето кажи.Заслужавахте ли да отстраните поне един от тях с чисто футболни качества?Ако не биете с късмет то ще е с мръсни приоми, или с купени съдии.Вашата класа я знаем къде е, под масата с куфарчетата.Перес е главния виновник за финансовото безумие във съвременния футбол.Но виж, когато управляваш чужди пари и после ги връща друг е много лесно.Познавам много дългогодишни социос(абонати) на отбора, които отдавна са се отказали от този клуб, защото са прозрели какво представлява и са отвратени.Бих се срамувал да съм фен на Реал, мерси от такава класа.И да, не ви уважавам и никога няма да получите нещо повече от мен,а и от почти цяла Испания освен презрение.Знаеш ли, че всички фенове на другите испански отбори не им признават първите 5 купи на Европа?Знаеш ли, че в Мадрид има повече фенове на Атлетико?Много неща не знаете и по-добре, защото ще се разочаровате ужасно.
Формата е временна,класата е вечна!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13495
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ 2021/22: Ливърпул - Реал Мадрид, 28.05.2022, 22:00ч. | 0:1 FT

Мнениеот sapio0o » 29 май 2022 21:54

LFC06 написа:И да, не ви уважавам и никога няма да получите нещо повече от мен


Това да ти кажа не знам как ще го преживеят от Реал Мадрид. Майната им на 14-те купи, важното е бате ви Ганьо на фотьойла с бирата да ги уважава. :D
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта