ВЛ: Стоук Сити - Ливърпул 08.04.2017 |17.00| 1-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Стоук Сити - Ливърпул 08.04.2017 |17.00|

Мнениеот realist » 09 апр 2017 12:25

Liverpool_EC написа:И какво стана сега? Оказа се, че Клоп познава играчите на Ливърпул по-добре от всеки един във форума, има по-добра идея как да измъкне победа със супер осакатен състав от всеки един във форума и най-важното вярваше, че този мач може да го спечели въпреки, че във форума го бяха отписали преди нач. съдийски сигнал. За мен днес най-забележителното нещо (освен гола на Фирмино) беше как гостуващите фенове на стадиона не спряха да пеят и подкрепят отбора си и при 1:0 за Стоук и при 1:1 и при 2:1 за нас. Ето това са фенове, уважаеми пораженци (знаете се кои сте). Вие не сте фенове, вие сте едни панаирджии. Отбора е в серия от 4 победи и два равни, а вие не спирате с вашите панаири преди и след всеки мач. Специално Г-н Реалиста, който пак не бил оптимист :shock: ... :lol: :lol: :lol: Понеже в другата тема говориш, че ще напомняш нещо си след два месеца, аз още сега ще ти припомня, как точно ти, преди два месеца ревеше как Челси и Тотнъм си взимали мачовете с клизма, с половин гол...ама ги взимали!!! Е сега ние като ги взимаме така, пак точно ти си недоволен. Абе ти май ще излезеш максималист- или бием 38 мача с 5:0 или при само 2:0 разпъваш панаира и пак не си оптимист :lol: :lol: :lol: Човек, сега съвсем сериозно: В този форум няма по-зле фен на Ливърпул от теб и това е без значение на кое място ще завършим сезона ;)


И седна в 3 и половина през нощта, за да напишеш това?! Кажи честно :lol: Личи си колко много искаш да изпъкнеш с остроумие, интелект и "правилно мислене". Разбирам те, не се притеснявай. За форумни фенове като теб тук е мястото, което ти създава комфорт и когато някой идва и го нарушава, се опитваш да запазиш естествената си среда.
Вероятно съзнаваш, че твоето мнение и оценка за моята личност, са толкова значими за мен, колкото жужене на торен бръмбар при разходка в гората.
Наблюдавам интересна тенденция: "лошите" фенове коментираме отбора, треньора, играчите и т.н. "Добрите" фенове коментирате нас, "лошите" фенове. Пичове, това е форум за Ливърпул, коментирайте Ливърпул. Едни изпадат в екстаз и умопомрачение при всяка победа, други са склонни да критикуват, нормално. Но коментирайте Ливърпул, не какво казал този или онзи и виж как този не бил прав, онзи също. Аз искрено се надявам да не съм прав за нещата, които казвам. А дано, ама надали.

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Стоук Сити - Ливърпул 08.04.2017 |17.00|

Мнениеот plmar » 09 апр 2017 14:49

Ти не си лош фен, ти си некомпетентен фен! Този тип "фенове" мразите и ненавиждате фактите! Защо 45мин. преди края вчера нарече момчетата пияници! Как може да наричате "некадърник" човек поел напрактика фалирал отбор, с минимален финансов ресурс, и на 4тата година разбил хегемонията на супер отбор като Байерн и то на 2пъти, смачкал супер отбора РМ и игал финал в ШЛ. След това поел граден от друг отбор, и пак финал в ЛЕ! Факти!!!
Изображение

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Стоук Сити - Ливърпул 08.04.2017 |17.00|

Мнениеот realist » 09 апр 2017 16:35

realist » 02 яну 2017 19:10

Аз още в трети кръг изразих мнение че този сезон топ 4 е максималната ни възможна цел и то доста трудно постижима. Тогава ме налазихте, че съм бил песимист и т.н. Никога не съм променял мнението си и не съм говорил врели-некипели за титли и сега мнението ми е същото. Казах тогава защо мисля така и няма да се повтарям. И не обвинявам Клоп в нищо, освен в това, че не прави селекция. Имаме нужда от много материал - от вратар до централен нападател. Само стой и гледай какъв месец ни предстои, ако не се направи мощна селекция. Ако вземем повече от 6-7 точки в следващите 5 кръга ще е сензационно за мен. Пак казвам, освен ако не се поразмърдаме на пазара. Не може всички да пазаруват като обезумели, ние да пасуваме и да сме конкуретнти.


Мразя да се цитирам, но понякога се налага. Можеш да ме наречеш всякакъв, но некомпетентен не съм със сигурност. Вярно, тук прогнозата ми не е съвсем точна: всъщност в следващите 6 кръга спечелихме 5 точки. Явно съм се изказал доста оптимистично. Всъщност целият сезон мнението ми не се е променило - от първия кръг, до сега. Да, Клоп създаде прекрасен стил на игра и промени представянето на много играчи, но просто няма достатъчно на брой играчи, които да поддържат това темпо през целия сезон. Това пролича през януари, личи и сега. Контузии валят една след друга и това не е малшанс, а закономерност. Не можеш да натовариш така основните си футболисти и да се надяваш, че ще издържат. Дори тези, които не са контузени, като Фирминьо и Коутиньо, са гроги и не могат да изкарат цял мач. При това положение, да останем в топ 4 е възможно само с много късмет, а като знам какви сме късметлии...

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Стоук Сити - Ливърпул 08.04.2017 |17.00|

Мнениеот PSvilenov » 09 апр 2017 17:31

Страшен обрат. Вярвах в него след като влязоха Стъридж , Фирмино и Коутиньо в игра . Някой хора нямат обаче угодия. Като направи промени в постройки , схеми и играчи Клоп го плюете и го питате кво е това . Като не прави нищо го плюете що сме играли с едни и същи хора 11 мача . Явно няма доволни .
Клаван ми направи лошо впечатление днес , а и миналият мач . Попринцип е стабилен добър защитник , но хич го няма в последно време . Нищо лошо не бих казал за който и да е от останалите . Понеже Стъридж е голяма тема в тоя форум и има хора дето ме обвиняват , че не го харесвам искам да отчета неговото включване и че гола на Коутиньо нямаше да се случи без него . Фирмино пък се доказа какво може и затвори устите на всичките си критици . Миньоле ключов също .

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Стоук Сити - Ливърпул 08.04.2017 |17.00|

Мнениеот PSvilenov » 09 апр 2017 17:35

realist написа:
realist » 02 яну 2017 19:10

Аз още в трети кръг изразих мнение че този сезон топ 4 е максималната ни възможна цел и то доста трудно постижима. Тогава ме налазихте, че съм бил песимист и т.н. Никога не съм променял мнението си и не съм говорил врели-некипели за титли и сега мнението ми е същото. Казах тогава защо мисля така и няма да се повтарям. И не обвинявам Клоп в нищо, освен в това, че не прави селекция. Имаме нужда от много материал - от вратар до централен нападател. Само стой и гледай какъв месец ни предстои, ако не се направи мощна селекция. Ако вземем повече от 6-7 точки в следващите 5 кръга ще е сензационно за мен. Пак казвам, освен ако не се поразмърдаме на пазара. Не може всички да пазаруват като обезумели, ние да пасуваме и да сме конкуретнти.


Мразя да се цитирам, но понякога се налага. Можеш да ме наречеш всякакъв, но некомпетентен не съм със сигурност. Вярно, тук прогнозата ми не е съвсем точна: всъщност в следващите 6 кръга спечелихме 5 точки. Явно съм се изказал доста оптимистично. Всъщност целият сезон мнението ми не се е променило - от първия кръг, до сега. Да, Клоп създаде прекрасен стил на игра и промени представянето на много играчи, но просто няма достатъчно на брой играчи, които да поддържат това темпо през целия сезон. Това пролича през януари, личи и сега. Контузии валят една след друга и това не е малшанс, а закономерност. Не можеш да натовариш така основните си футболисти и да се надяваш, че ще издържат. Дори тези, които не са контузени, като Фирминьо и Коутиньо, са гроги и не могат да изкарат цял мач. При това положение, да останем в топ 4 е възможно само с много късмет, а като знам какви сме късметлии...

Като цяло съм съгласен с това мнение .Аз също твърдях , че топ 4 са ни възможностите още като редяхме победи и бяхме на първо място . Обаче за едно не си прав . Точно малшанс са тези контузии . Защо Челси играят с 13 футболиста само нон стоп и бият наре ? Как пък при тях не се контузва никой ? Точно малшанс е че ни осакатиха отбора . Резерви нямаме , но нямаме и за какво друго да се борим освен четворката . Не играем в Европа. Догодина ще играем в Европа и ще има ротации и футболисти . Просто е .

kadett1
Мнения: 1649
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Стоук Сити - Ливърпул 08.04.2017 |17.00|

Мнениеот kadett1 » 09 апр 2017 18:54

И аз си мисля, че стилът ни на игра изисква повече играчи и предполага повече контузии, но Садио Мане се самокунтузи заради ненужно влизане отзад на Бейнс и нещастно усукване на коляното. Тази контузия не е от претоварване, а от глупост. Лалана пак се контузи в националния отбор, Стъридж пък си е перманентно контузен. Казвате Челси играели с 13 човека, да вярно е, но не бягат като гламави по трима на проривник и не си оголват зоните отзад, заради това. Сега нямаме достатъчно клас
ни играчи и за това си е виновен единствено ината на Клоп.

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Стоук Сити - Ливърпул 08.04.2017 |17.00|

Мнениеот 9lives » 09 апр 2017 20:53

You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17324
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Стоук Сити - Ливърпул 08.04.2017 |17.00|

Мнениеот slash1912 » 09 апр 2017 21:29

Бендтнерфен прави добри анализи,обаче според мен е пропуснал ролята на Миньоле за победата.
Изображение
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Стоук Сити - Ливърпул 08.04.2017 |17.00|

Мнениеот Liverpool_EC » 10 апр 2017 05:28

realist написа:И седна в 3 и половина през нощта, за да напишеш това?! Кажи честно

За 6 години в този форум от всички потребители само онзи примат "тренера" се чудеше на същото нещо (аз като ти казвам, че си зле ти не ми вярваш :lol:). Но понеже няма как да не си по-умен от него, ще те оставя сам да се сетиш как става този номер.
Значи си прогнозирал, че ще сме в 4ката ама сега като сме там не си оптимист и настояваш, че само късмета ни държи вътре :lol: Това, че Лалана получава контузия и онзи тъпак Саутгей не го сменя, ами го държи в игра късмет ли е според теб? Че Евертън цял мач ритаха повече нас отколкото топката пак ли е късмет? Щото освен да ни контузят всичките ни играчи и да доиграем сезона само с юноши е единствения начин да ни минат, това пак късмет ли е? Когато миналия кръг Кутиньо повръша на полувремето и трябва да бъде сменен това късмет ли е? Когато от УЕФА наказват Матип да не играе 2 мача, ама после се объркали това късмет ли е? Когато единия ти нападател пропуска 2 сезона подред с тежки контузии, а другия с леки това късмет ли е? Когато Хендерсън влачи контузия с години и на всеки 5 мача е в бокса това късмет ли е? И въпреки уникалния ни късмет преките ни съперници не могат да ни минат, ама ти им правиш еваларката, че те ще са пред нас. Честно ти казвам, истинския късмет за Ливърпул ще е, ако всички фенове, като теб след мача се върнат в гората да си ловят торни бръмбъри и пеперуди :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта