Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот LSFC 1914 » 11 фев 2017 21:28

Разликата пред втория отива на 12 точки. :mrgreen:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17325
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот slash1912 » 11 фев 2017 21:28

Честита победа и суха мрежа!Следващия мач е чак на 27,така че ще имаме достатъчно време за почивка и тренировки.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот plmar » 11 фев 2017 21:32

Браво на целия отбор начело с Боса! Крайно време беше! За сетен път Мане си остави и душата на терена! От тук нататък ще е така- един, два гола и пазене до края! Целта оправдава средствата!
Изображение

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот Gil-galad » 11 фев 2017 21:33

Onq написа:
Gil-galad написа:
Onq написа:
d1mitar написа:не разбирам причина за голямо въодушевление, като всичко си е същото, просто тотнъм са дошли в опит да ни бият, отвориха се и се възполвахме перфектно. следващия път ще дойдат поредните от борбата за оцеляване, ще се наредят на дузпата и ще е същата мъка.

Много вярно. Играем добре защото Тотнъм са отворени и Дейвис е трагичен, а Дайър е все едно да сложиш Хендерсън централен защитник.Нещо , което прогнозирах преди мача ,а екзалтираните сега пичове бяха вече увесили носове. С Вертонген и Дани Роуз нещата щяха да изглеждат коренно различно. На всеки ясно,че при отворена игра Клоп е номер едно и може да бие всеки.Какво правим при прибран отбор? Нито едно двойно през центъра и центрирания към ниски нападатели. Другият голям плюс е не,че Емрето не играе,а че не са трима в центъра да се блъскат един в друг. Вайналдум има място да се развихри и всичко си идва на място.


Еми добре тогава, да ги пуснем да ни бият и не печелим повече никога мач, за да може да сте доволни, че вие сте познали....вместо да се зарадвате на головете и на играта, за които цял месец вече си мечтаем вие тук се занимавате с глупости...

Теб изобщо не съм те питал? Ти си ми ясен. Ериксън го направи голмайстор още преди мача, сега голям го вадиш. Радвай се, никой не ти пречи, но за футбол не спори, не ти се получава.Аз познах,че ще разковем куцата им защита.не съм казал,че ще паднем, а обратното. Много обичаш да поставяш хората под общ знаменател. Четенето не ти е сила за разлика от триенето. И да ти напомня преди да съм излязъл - този форум не е на баща ти, на илийката или на свиленов,че да казвате на хората какво могат и не могат да мислят.Подкрепяйте си отбора и тва е.


ХАхахахааха....добре, успя да ме разсмееш :lol: Е нищо смислено не каза, но може би това е разковничето :lol: Аз прогноза за мача не съм давал, но познах, че ще има нарушение на границата на наказателното и единствената разлика е, че Ериксен не го вкара...а да и нарушението беше на Милнър, след като Лукас беше надигран във въздуха от Кейн, което е най-логичното нещо на света (освен тази ситуация обаче Лукас беше безупречен днес). ;) Аз от думите ти разбирам, че днес Ливърпул бие защото Тотнъм е слаб, а не защото Ливърпул играе добре. Вместо да се зарадваш на играта и головете ти пишеш тука глупости. Като нямаш какво хубаво да кажеш, по-добре недей влиза въобще обратно във форума - на никого няма да липсваш.
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот limon » 11 фев 2017 21:37

Айде стига де! Какво ги хвалите тия "нещастници" Мане и Вайналдум докарани от още по-големия "нещастник" Клоп :) Май неразбирате какво ви пишат футболните капацитети тук, да им дадът на тях за три месеца ще изградят колектив дори от свободни агенти, който е готов да спечели требъл в Шампиноската лига :) Да се маха Клоп , че докаръл току виж още някой нещастник.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот LSFC 1914 » 11 фев 2017 21:38

limon написа: Да се маха Клоп , че докаръл току виж още някой нещастник.


Дано Клоп напусне. Очаквам да се завърне в Дортмунд. 8-)

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот PSvilenov » 11 фев 2017 21:40

limon написа:Айде стига де! Какво ги хвалите тия "нещастници" Мане и Вайналдум докарани от още по-големия "нещастник" Клоп :) Май неразбирате какво ви пишат футболните капацитети тук, да им дадът на тях за три месеца ще изградят колектив дори от свободни агенти, който е готов да спечели требъл в Шампиноската лига :) Да се маха Клоп , че докаръл току виж още някой нещастник.

Помня още как го плюха , че е поредният играч на светците и 34 милиона са му много :lol:

Потребителски аватар
mitko9311
Мнения: 3476
Регистриран на: 10 авг 2009 13:17
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот mitko9311 » 11 фев 2017 21:44

Честита победа ;) Много добър мач и важни 3 точки ;)
[wrapimg=]https://lh3.googleusercontent.com/-8gXe-kXWJU0/UzM7OTjWN_I/AAAAAAAAB8M/dQK3TygTMeU/s0/26-03-2014-GifNumber-238.gif[/wrapimg]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот Onq » 11 фев 2017 21:48

Gil-galad написа:
Onq написа:
Gil-galad написа:
Onq написа:
d1mitar написа:не разбирам причина за голямо въодушевление, като всичко си е същото, просто тотнъм са дошли в опит да ни бият, отвориха се и се възполвахме перфектно. следващия път ще дойдат поредните от борбата за оцеляване, ще се наредят на дузпата и ще е същата мъка.

Много вярно. Играем добре защото Тотнъм са отворени и Дейвис е трагичен, а Дайър е все едно да сложиш Хендерсън централен защитник.Нещо , което прогнозирах преди мача ,а екзалтираните сега пичове бяха вече увесили носове. С Вертонген и Дани Роуз нещата щяха да изглеждат коренно различно. На всеки ясно,че при отворена игра Клоп е номер едно и може да бие всеки.Какво правим при прибран отбор? Нито едно двойно през центъра и центрирания към ниски нападатели. Другият голям плюс е не,че Емрето не играе,а че не са трима в центъра да се блъскат един в друг. Вайналдум има място да се развихри и всичко си идва на място.


Еми добре тогава, да ги пуснем да ни бият и не печелим повече никога мач, за да може да сте доволни, че вие сте познали....вместо да се зарадвате на головете и на играта, за които цял месец вече си мечтаем вие тук се занимавате с глупости...

Теб изобщо не съм те питал? Ти си ми ясен. Ериксън го направи голмайстор още преди мача, сега голям го вадиш. Радвай се, никой не ти пречи, но за футбол не спори, не ти се получава.Аз познах,че ще разковем куцата им защита.не съм казал,че ще паднем, а обратното. Много обичаш да поставяш хората под общ знаменател. Четенето не ти е сила за разлика от триенето. И да ти напомня преди да съм излязъл - този форум не е на баща ти, на илийката или на свиленов,че да казвате на хората какво могат и не могат да мислят.Подкрепяйте си отбора и тва е.


ХАхахахааха....добре, успя да ме разсмееш :lol: Е нищо смислено не каза, но може би това е разковничето :lol: Аз прогноза за мача не съм давал, но познах, че ще има нарушение на границата на наказателното и единствената разлика е, че Ериксен не го вкара...а да и нарушението беше на Милнър, след като Лукас беше надигран във въздуха от Кейн, което е най-логичното нещо на света (освен тази ситуация обаче Лукас беше безупречен днес). ;) Аз от думите ти разбирам, че днес Ливърпул бие защото Тотнъм е слаб, а не защото Ливърпул играе добре. Вместо да се зарадваш на играта и головете ти пишеш тука глупости. Като нямаш какво хубаво да кажеш, по-добре недей влиза въобще обратно във форума - на никого няма да липсваш.

E как да видиш нещо смислено като на теб капацитетът ти стига до- "Къде са сега тези, които плюха Вайналдум?", да кълнеш критиците и да копираш от Ливърпул Ехо и няколко туитъра. Не съм писал тук от месеци и нямам намерение скоро.Просто се върнах да видя дали евентуално не се е дигнало нивото и да може да се говори- пише с някой футболно, но уви. Освен Тарт и още един двама другите давате воля на пристрастията си към определни футболисти и форумът прилича на забавачница. За три поста написах десетина аргумента за които можехме да поспорим или да се съгласим един с друг.Не с теб обаче. Когато човек, като теб напише,че съм писал глупости то това определено е комплимент. Оставям те да си триеш на воля и да си царят на този форум.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот E_pluribus_unum » 11 фев 2017 21:59

Изиграхте мача по възможно най-добрия начин.Хубава игра,висока преса.Честно казано си мислех,че няма да издържат пилците и ще има и червени картони.Е на косъм бяха(малко са лабилнички) и Благодаря за рамото :mrgreen: :mrgreen: !
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта