ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ponko
Мнения: 4145
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Ponko » 30 окт 2022 12:41

Салах е толкова далеч от добър в момента, че не е истина. Това, че искал да остане го слушаме всеки ден и е толкова изтъркано, че чак скърца. Мога да ти гарантирам, че в който и друг отбор отиде Салах ще е повече от посредствен. Повече отколкото е сега. Може да си доволен и да спиш спокойно, че Салах си получава заслужената заплата. Сега ще чакаме да вкарва от време на време и ти ще мреш от кеф, нищо че целия отбор е в пълна кома.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Liverpool_EC » 30 окт 2022 22:07

Ponko написа:Салах е толкова далеч от добър в момента, че не е истина. Това, че искал да остане го слушаме всеки ден и е толкова изтъркано, че чак скърца. Мога да ти гарантирам, че в който и друг отбор отиде Салах ще е повече от посредствен. Повече отколкото е сега. Може да си доволен и да спиш спокойно, че Салах си получава заслужената заплата. Сега ще чакаме да вкарва от време на време и ти ще мреш от кеф, нищо че целия отбор е в пълна кома.

Аз ти извадих вече безброй факти, защо плюнките ти по Салах са абсолютни глупости и сега вече ти остана само да си повтаряш шаманските прогнози, колко щял да вкарва. А гаранцията ти можеш да си я натикаш там от където я извади, щото струва колкото употребявана тоалетна хартия.
Последно Салах ли ти е виновен за състоянието на отбора, че не може да се радваме, като вкара? Питам за да ни кажеш от твоята нестандартна гледна точка :))))

Ponko
Мнения: 4145
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Ponko » 31 окт 2022 08:16

Разбира се, че е виновен. Радвай се като вкара, ако искаш се празни като вкара.. все ми е тая. Разбира се, че е виновен не може най-високоплатения ти играч от началото на сезона в първенството да има 4 гола на кръст. Махна се Мане и вече няма дразнител и легна в калта нашия Салахчо. Той също изтърва добро положение при 1:1 господин Салахчо. Но нищо ако влезе ще влезе, ако ли не ще се усмихнем мазно на камерите и готово. В момента вероятността да уволнят Клоп нараства, но важното е, че ще гледаш Аладин! Евентуална загуба на Клоп би била много по фатална, отколкото на който и да било играч, особено на лигавия арабин, но вие си знаете.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Liverpool_EC » 31 окт 2022 09:18

Ponko написа:Разбира се, че е виновен. Радвай се като вкара, ако искаш се празни като вкара.. все ми е тая. Разбира се, че е виновен не може най-високоплатения ти играч от началото на сезона в първенството да има 4 гола на кръст. Махна се Мане и вече няма дразнител и легна в калта нашия Салахчо. Той също изтърва добро положение при 1:1 господин Салахчо. Но нищо ако влезе ще влезе, ако ли не ще се усмихнем мазно на камерите и готово. В момента вероятността да уволнят Клоп нараства, но важното е, че ще гледаш Аладин! Евентуална загуба на Клоп би била много по фатална, отколкото на който и да било играч, особено на лигавия арабин, но вие си знаете.

Аз се радвам, като вкара всеки играч на Ливърпул, не съм извратен, като теб да се радвам само на който съм харесал прическата :)))) Викаш да продадем Салах за да спасим Клоп от уволнение, а? В момента водим убедително по пропуски във ВЛ с 27 пропуснати положения, води Нунез със 7, ама на теб на Салах пропуските най ти пречат. Салах им създаваше положения, това му беше задачата през повечето мачове този сезон и си я вършеше перфектно. Не случайно е първи по асистенции. Ама на теб ти пречи хем заплатата му, хем усмивката му.
Съжалявам те, защото ще трябва да ги гледаш още дълги години. А игрите на Салах последните години са важна част от преподписването на Клоп. Ама на теб мозъка ти, като е с капацитет до прическата на играчите как да го осъзнаеш това ?

Ponko
Мнения: 4145
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Ponko » 31 окт 2022 12:59

Liverpool_EC написа:
Ponko написа:Разбира се, че е виновен. Радвай се като вкара, ако искаш се празни като вкара.. все ми е тая. Разбира се, че е виновен не може най-високоплатения ти играч от началото на сезона в първенството да има 4 гола на кръст. Махна се Мане и вече няма дразнител и легна в калта нашия Салахчо. Той също изтърва добро положение при 1:1 господин Салахчо. Но нищо ако влезе ще влезе, ако ли не ще се усмихнем мазно на камерите и готово. В момента вероятността да уволнят Клоп нараства, но важното е, че ще гледаш Аладин! Евентуална загуба на Клоп би била много по фатална, отколкото на който и да било играч, особено на лигавия арабин, но вие си знаете.

Аз се радвам, като вкара всеки играч на Ливърпул, не съм извратен, като теб да се радвам само на който съм харесал прическата :)))) Викаш да продадем Салах за да спасим Клоп от уволнение, а? В момента водим убедително по пропуски във ВЛ с 27 пропуснати положения, води Нунез със 7, ама на теб на Салах пропуските най ти пречат. Салах им създаваше положения, това му беше задачата през повечето мачове този сезон и си я вършеше перфектно. Не случайно е първи по асистенции. Ама на теб ти пречи хем заплатата му, хем усмивката му.
Съжалявам те, защото ще трябва да ги гледаш още дълги години. А игрите на Салах последните години са важна част от преподписването на Клоп. Ама на теб мозъка ти, като е с капацитет до прическата на играчите как да го осъзнаеш това ?

Не те знам на какво се радваш най-много, но отбора е тотално разбит и слаб! Любимият ти арабин не прави нещо кой знае какво. И той е слаб като другите. Толкова е преял с пари, че няма и мотивация да играе нито за Клоп, нито за който и да било. Той си игра за новия договор получи го и сега каквото стане. Салах направи скандален пропуск срещу Сити - не вкара, а и не подаде на Жота. Но все пак съдбата реши да му даде още един шанс и взема, че вкара. Така, че той прави не по-малко фрапантни пропуски от Нунез. Но очевидно Аладин ти е по-скъп дори и от човека направил отново Ливърпул велик... Да го махат и да слагат следващия! Важното е, че състава ще има великият Мохамед Салахов!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Liverpool_EC » 31 окт 2022 15:21

Ponko написа:
Liverpool_EC написа:
Ponko написа:Разбира се, че е виновен. Радвай се като вкара, ако искаш се празни като вкара.. все ми е тая. Разбира се, че е виновен не може най-високоплатения ти играч от началото на сезона в първенството да има 4 гола на кръст. Махна се Мане и вече няма дразнител и легна в калта нашия Салахчо. Той също изтърва добро положение при 1:1 господин Салахчо. Но нищо ако влезе ще влезе, ако ли не ще се усмихнем мазно на камерите и готово. В момента вероятността да уволнят Клоп нараства, но важното е, че ще гледаш Аладин! Евентуална загуба на Клоп би била много по фатална, отколкото на който и да било играч, особено на лигавия арабин, но вие си знаете.

Аз се радвам, като вкара всеки играч на Ливърпул, не съм извратен, като теб да се радвам само на който съм харесал прическата :)))) Викаш да продадем Салах за да спасим Клоп от уволнение, а? В момента водим убедително по пропуски във ВЛ с 27 пропуснати положения, води Нунез със 7, ама на теб на Салах пропуските най ти пречат. Салах им създаваше положения, това му беше задачата през повечето мачове този сезон и си я вършеше перфектно. Не случайно е първи по асистенции. Ама на теб ти пречи хем заплатата му, хем усмивката му.
Съжалявам те, защото ще трябва да ги гледаш още дълги години. А игрите на Салах последните години са важна част от преподписването на Клоп. Ама на теб мозъка ти, като е с капацитет до прическата на играчите как да го осъзнаеш това ?

Не те знам на какво се радваш най-много, но отбора е тотално разбит и слаб! Любимият ти арабин не прави нещо кой знае какво. И той е слаб като другите. Толкова е преял с пари, че няма и мотивация да играе нито за Клоп, нито за който и да било. Той си игра за новия договор получи го и сега каквото стане. Салах направи скандален пропуск срещу Сити - не вкара, а и не подаде на Жота. Но все пак съдбата реши да му даде още един шанс и взема, че вкара. Така, че той прави не по-малко фрапантни пропуски от Нунез. Но очевидно Аладин ти е по-скъп дори и от човека направил отново Ливърпул велик... Да го махат и да слагат следващия! Важното е, че състава ще има великият Мохамед Салахов!

Само дето докато играеше за новия си договор, 5 г подред, носеше радост на милиони нормални фенове на Ливърпул. Не на теб, на нормалните фенове! В момента е най-малкият проблем на отбора. Не е той най-слабия ни футболист. Нунес също не му подаде 2 пъти срещу Сити, ама Салах не почна да му се тръшка, като лапе на махленски мач. Щото любимия ти Мане се тръшкаше на Салах в онзи мач с Бърнли ли беше. Човека е професионалист и не дава повод на медиите да търсят скандали. И между другото смият Клоп определи Салах за лицето на Ливърпул и искаше да преподпише на всяка цена. А ти кво викаш? Грешка станала :)))))))))

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12490
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот wolf » 31 окт 2022 16:46

Мане особено в определени периоди когато бяха скарани със Салах беше много далеч от хрисим на терена включително и в ущърб на отбора но покрай него има една такава аура все едно винаги е бил светец. Още от ония мемета за счупения телефон
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Ponko
Мнения: 4145
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Ponko » 31 окт 2022 17:05

Да бе виждаме. Без Мане - Салах цъфти и ниже гол след гол не може да го спреш. Най-малкото заради вътрешна конкуренция е нужен Мане на Салах.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Liverpool_EC » 31 окт 2022 18:42

Ponko написа:Да бе виждаме. Без Мане - Салах цъфти и ниже гол след гол не може да го спреш. Най-малкото заради вътрешна конкуренция е нужен Мане на Салах.

Ма как бе, само Мане може да му е конкуренция и дразнител. То за теб явно всичко почва и свършва с Мане, ама той само по един показател е по-добър от Салах-Купи на Африка. И докато ми правиш забележка, че за мен били важни головете на Салах за ШЛ, за теб явно е важно кой стана шампион на Африка :))))) Това, че ти не можеш да изчакаш промените в отбора си е твой проблем. Пикай газ колкото искаш, ама докато ти се тръшкаш днеска колко гола НЯМА да вкара Салах , той прибра още 50 000 паунда :))))))

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Liverpool_EC » 31 окт 2022 18:44

wolf написа:Мане особено в определени периоди когато бяха скарани със Салах беше много далеч от хрисим на терена включително и в ущърб на отбора но покрай него има една такава аура все едно винаги е бил светец. Още от ония мемета за счупения телефон

За всичко е било така тук, винаги се е карало на любимци. Никой не гледа мач за мач кой какво играе. Само едни са нарочени за хубави, а другите винаги лоши. Пък те всички заедно постигнаха всичко и пак заедно ще минат през тази криза.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта