ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот Ent » 11 дек 2023 06:53

Liverpool_EC написа:
Ent написа:
Liverpool_EC написа:
Ent написа:По принцип на теб е кауза пердута да ти се обяснява каквото и да е. Толкова си кух, че си решил, че щом поддържаам Дарвин значи не се кефя на Салах. Бил ялов щом два мача не вкарал. Точно обратното имах предвид, ама изпъненият ти с ненавист и желание за себеизтъкване мозък няма как да го проумее. Не може да се съди по няколко пропуска затова кой колко е добър и колко важен за отбора. Ако почна да ви влизам в тона трябва да кажа - Дарвин победи Бразилия и Аржентина а Салах Джибути. Само че тва е твоето мислене. Всеки един играч си има място в отбора, може би без Костас Морено. Що Дарвин не правил асистенции към Гакпо. Ми я си виж статистиката колко минути са играли заедно. Когато Дарвин асистира на Салах залсугата е на Салах. Когато Салах асистира пак е негова заслуга- ей тва ти цялата логика. МО всеки мач изтърва чисти положения, всеки. Това прави ли го по-малка легенда на клуба - не. Как пък един път не се зарадва истински на една победа, Всяко мнение ти е против и нито едно не е про. Дестеки страници и хиляди постове да ни убеждаваш колко велик е Салах и как всички останали тярвба да са му благодарни. Ти не си фен на Ливърпул. В основата на този клуб е сплотеността и единството, нещо кото ти е тотално чуждо.

Нормален отговор от теб, след като няма вече какво да кажеш си написал 5,6 реда обиди и си се скрил зад минутите на Гакпо. Обаче, когато Нунез и Салах са на терена третия нападател е един от Диаз,Жота, Гакпо. Ако погледнеш че тримата общо имат 2 пъти по-малко голове от Салах, а са пропуснали повече положения от него може и да почнеш да вдяваш.
Постовите ми за Салах са вследствие на един 2 годишен процес във форума и по принцип не са насочени към теб. Но явно и това успява да те дразни. Когато ти обясняваше в началото на сезона, че Гакпо бил безполезен, а Фабиньо недоказан всичко беше наред. Сега пък Цимикас нямал място в отбора, нищо че откакто е заменил "незаменимият" Робъртсън ние нямаме загуба във ВЛ. То и за Хендерсън слушахме от други, че е незаменим, заради ръкомахането си и сплотяването на отбора...Обаче класирането след Хендерсън показва друго. Тъй че, няма смисъл да се правиш на светец, просто намали малко популизма и клишетата за единство, равенство и братство :lol: В основата на отбора е едно, но зад успехите му стоят футболисти с изключителни индивидуални качества, които правят разликата в 30 от 38 кръга. Всеки си преценя дали е Нунес или Салах, Джерард или Хаман. В останалите 4 от 38 може и да е Ватару Ендо например. Не смятам да го поставя наравно със Салах. Аз лично предпочитам да гледам един "разпаднат заради Салах" Ливърпул, който се бори за титла, отколкото сплотен без Салах Ливърпул, който се бори за 4-7мо място. Последното го гледах 8 години преди Салах. Не знам дали осъзнаваш, но за твое съжаление всеки може да качи каквото прецени, за който играч прецени. Ето ти може да покажеш статистически, колко пространства е отворил Нунес за Салах...за тези, които не са го видели това :mrgreen:

Такива като теб дето си "преценят" по-добре първо да научат родния си език. и чак тогава да дават акъл. Ти си обикновен лъжец, който изопачава думи. Никога не съм казвал, че Гакпо е безполезен. Не ми допада количеството енергия, което влага. Не съм фен на такива играчи, което не значи, че не е полезен за отбора. За Робо и Цимикас даже няма да коментирам, то е смешно, много смешно. Нямаме загуба с него защото вкарваме с гол повече. Ти явно не гледаш мачовете, но е добре да започнеш. Отделно си страшен неблагодарник що се отнася до Робо. Абе да е жив и здрав интернетът, че да има къде да се изживяваш като някаква инстанция.

Ей ти го изказването ти:
Ent написа:Тука да не сте с холандска жилка половината? Нунез го скъсвате от критики, въпреки че се раздава всеки мач на макс, а статистиката му (така важна в този форум) е същата като на Суарес. Коди редовно се разхожда по терена и се самоизолира от играта. Прилича на някаква пародия на Бербатов, ей така полузаспал и над нещата вечно. И въпреки това нито дума критика. Салах и 5 положения да изтърве, пак се натяква на едното което е изтървал Нунес. Какви ли не обиди и квалификации. Като ще плюете давайте наред, иначе е много грозен този двоен стандарт.

Естествено с всички горни квалификации нямаш предвид, че Гакпо е безполезен. Аз съм излъгал, на теб просто не ти харесвала енергията му :oops: Колко мило от твоя страна :lol: :lol: :lol:
Какво ме интересува как се казва левия бек, ако всеки мач вкарваме с гол повече, не беше ли това смисъла на футбола ?!?!?!?! И кое точно ми е неблагодарното към Робъртсън в случая, че си позволих да спомена победи без него?
Ти къде си инстанция? Пред банята? В махалата? В час по български език? Или в "Кой е по-по-най". Колко по-престижно е от интернет форум :mrgreen:
Когато някой почне да ми търси правописните грешки ми е любимото, щото знам че вече се чуди за какво да се хване. Добре, хайде от мен да мине-ставаш за учителка по български език и литература. Лошото е, че тук говорим за футбол...за разлика от теб :mrgreen:


Хубаво е когато човек сам се опровергава. Така не ми се налага да си търся сам мненнията. Вижда се какво съм написал и какво ти се опитваш да вмениш. Всяко мнение ти е основано на изкривяване на чуждо такова. Робо го храниш редовно как бил спрял и бил нула от 2 години. Ама какво е значението кой е ляв бек, нали? Единият рекордьор по асистенции в историята на ВЛ, а другият няма значение кой бил. Ето това е твоята логика. Не знаех, че е престижно да си дървен филосов във форум, похвално, радвам се за теб. Няма какво да се чудя за какво да се хвана, ти сам с всяка къжа се закопаваш и ставаш ясен на хората. Хем се изживяваш като цар на форум, хем нямало значение, че си неграмотен, верно ли? Ми ходи на пазара да се караш с бабите тогава. Пак контакт, но вербален. Дори най-големите илитерати разбраха, че няма дума преценя, пък ти си я използвай по няколко пъти в пост. Ти за футбол никога не говориш. Никога не конентираш мачове и конкретни ситуации. Ти коментираш само чужди мнения. Един е Клоп и Салах е неговият пророк. Всички други са някакъв пълнеж. Това ти е цялото виждане за футбола, Евгени.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот Liverpool_EC » 12 дек 2023 04:09

Ent написа:
Liverpool_EC написа:Ей ти го изказването ти:
Ent написа:Тука да не сте с холандска жилка половината? Нунез го скъсвате от критики, въпреки че се раздава всеки мач на макс, а статистиката му (така важна в този форум) е същата като на Суарес. Коди редовно се разхожда по терена и се самоизолира от играта. Прилича на някаква пародия на Бербатов, ей така полузаспал и над нещата вечно. И въпреки това нито дума критика. Салах и 5 положения да изтърве, пак се натяква на едното което е изтървал Нунес. Какви ли не обиди и квалификации. Като ще плюете давайте наред, иначе е много грозен този двоен стандарт.

Естествено с всички горни квалификации нямаш предвид, че Гакпо е безполезен. Аз съм излъгал, на теб просто не ти харесвала енергията му Колко мило от твоя страна
Какво ме интересува как се казва левия бек, ако всеки мач вкарваме с гол повече, не беше ли това смисъла на футбола ?!?!?!?! И кое точно ми е неблагодарното към Робъртсън в случая, че си позволих да спомена победи без него?
Ти къде си инстанция? Пред банята? В махалата? В час по български език? Или в "Кой е по-по-най". Колко по-престижно е от интернет форум
Когато някой почне да ми търси правописните грешки ми е любимото, щото знам че вече се чуди за какво да се хване. Добре, хайде от мен да мине-ставаш за учителка по български език и литература. Лошото е, че тук говорим за футбол...за разлика от теб :mrgreen:


Хубаво е когато човек сам се опровергава. Така не ми се налага да си търся сам мненнията. Вижда се какво съм написал и какво ти се опитваш да вмениш. Всяко мнение ти е основано на изкривяване на чуждо такова. Робо го храниш редовно как бил спрял и бил нула от 2 години. Ама какво е значението кой е ляв бек, нали? Единият рекордьор по асистенции в историята на ВЛ, а другият няма значение кой бил. Ето това е твоята логика. Не знаех, че е престижно да си дървен филосов във форум, похвално, радвам се за теб. Няма какво да се чудя за какво да се хвана, ти сам с всяка къжа се закопаваш и ставаш ясен на хората. Хем се изживяваш като цар на форум, хем нямало значение, че си неграмотен, верно ли? Ми ходи на пазара да се караш с бабите тогава. Пак контакт, но вербален. Дори най-големите илитерати разбраха, че няма дума преценя, пък ти си я използвай по няколко пъти в пост. Ти за футбол никога не говориш. Никога не конентираш мачове и конкретни ситуации. Ти коментираш само чужди мнения. Един е Клоп и Салах е неговият пророк. Всички други са някакъв пълнеж. Това ти е цялото виждане за футбола, Евгени.

Първото ми мнение след мача е конкретно за мача и ситуациите в него, а теб единственият ти коментар на тема футбол беше, че Цимикас не ставал за отбора. Извинявай Коста Морено, да не се окаже, че пак ти изопачавам думите. Същият Цимикас на който мислещия, като теб Клоп преди месец-два му даде нов 4г договор :lol: Другото ти "футболно мнение" беше лъжата, че Салах най-много изпускал и после лични обиди към почти всички с различно разбиране от теб. Все ни е трудно да те разберем. То наистина след като си написал, че Гакпо е пародия на Бербатов и полузаспал е много трудно да се разбере, че всъщност бил полезен, ама не ти харесвала енергията му. Ей това да мислиш, като Клоп, но да се изразяваш, като Вили Вуцов си е наистина върха на книжовния български :mrgreen: По принцип, когато един играч е полезен с по-малко енергия, значи е с по-високо кпд. Ето ти друг пример за кпд: от началото на сезон 22/23 -Робъртсън 4000 мин-11 асистенции, Цимикас 2300мин-9 асист. Кой е по-ефективен в атака и какво от това, че другия е тичал повече? Хайде сега намери къде съм казал, че Робъртсън е кръгла нула. Щото, ако не съм написал точно това, значи ти си лъжец, а на мен просто не ми харесва ефективността му :lol: Твоето разбиране за футбол явно е като Световното по Лека атлетика- всички търчат като луди и никой никога не вкарва гол, но е важно, че са отворили пространство в 8ми коридор :mrgreen:
И последно, да уточним, аз нямам проблем да коментирам футбол във форум за футбол. Явно за теб е проблем и си имаш някаква класация за престижно място за коментиране :lol: Може би е време да се отправиш натам...сам си прецени.

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот Ent » 12 дек 2023 09:21

Liverpool_EC написа:
Ent написа:
Liverpool_EC написа:Ей ти го изказването ти:
Ent написа:Тука да не сте с холандска жилка половината? Нунез го скъсвате от критики, въпреки че се раздава всеки мач на макс, а статистиката му (така важна в този форум) е същата като на Суарес. Коди редовно се разхожда по терена и се самоизолира от играта. Прилича на някаква пародия на Бербатов, ей така полузаспал и над нещата вечно. И въпреки това нито дума критика. Салах и 5 положения да изтърве, пак се натяква на едното което е изтървал Нунес. Какви ли не обиди и квалификации. Като ще плюете давайте наред, иначе е много грозен този двоен стандарт.

Естествено с всички горни квалификации нямаш предвид, че Гакпо е безполезен. Аз съм излъгал, на теб просто не ти харесвала енергията му Колко мило от твоя страна
Какво ме интересува как се казва левия бек, ако всеки мач вкарваме с гол повече, не беше ли това смисъла на футбола ?!?!?!?! И кое точно ми е неблагодарното към Робъртсън в случая, че си позволих да спомена победи без него?
Ти къде си инстанция? Пред банята? В махалата? В час по български език? Или в "Кой е по-по-най". Колко по-престижно е от интернет форум
Когато някой почне да ми търси правописните грешки ми е любимото, щото знам че вече се чуди за какво да се хване. Добре, хайде от мен да мине-ставаш за учителка по български език и литература. Лошото е, че тук говорим за футбол...за разлика от теб :mrgreen:


Хубаво е когато човек сам се опровергава. Така не ми се налага да си търся сам мненнията. Вижда се какво съм написал и какво ти се опитваш да вмениш. Всяко мнение ти е основано на изкривяване на чуждо такова. Робо го храниш редовно как бил спрял и бил нула от 2 години. Ама какво е значението кой е ляв бек, нали? Единият рекордьор по асистенции в историята на ВЛ, а другият няма значение кой бил. Ето това е твоята логика. Не знаех, че е престижно да си дървен филосов във форум, похвално, радвам се за теб. Няма какво да се чудя за какво да се хвана, ти сам с всяка къжа се закопаваш и ставаш ясен на хората. Хем се изживяваш като цар на форум, хем нямало значение, че си неграмотен, верно ли? Ми ходи на пазара да се караш с бабите тогава. Пак контакт, но вербален. Дори най-големите илитерати разбраха, че няма дума преценя, пък ти си я използвай по няколко пъти в пост. Ти за футбол никога не говориш. Никога не конентираш мачове и конкретни ситуации. Ти коментираш само чужди мнения. Един е Клоп и Салах е неговият пророк. Всички други са някакъв пълнеж. Това ти е цялото виждане за футбола, Евгени.

Първото ми мнение след мача е конкретно за мача и ситуациите в него, а теб единственият ти коментар на тема футбол беше, че Цимикас не ставал за отбора. Извинявай Коста Морено, да не се окаже, че пак ти изопачавам думите. Същият Цимикас на който мислещия, като теб Клоп преди месец-два му даде нов 4г договор :lol: Другото ти "футболно мнение" беше лъжата, че Салах най-много изпускал и после лични обиди към почти всички с различно разбиране от теб. Все ни е трудно да те разберем. То наистина след като си написал, че Гакпо е пародия на Бербатов и полузаспал е много трудно да се разбере, че всъщност бил полезен, ама не ти харесвала енергията му. Ей това да мислиш, като Клоп, но да се изразяваш, като Вили Вуцов си е наистина върха на книжовния български :mrgreen: По принцип, когато един играч е полезен с по-малко енергия, значи е с по-високо кпд. Ето ти друг пример за кпд: от началото на сезон 22/23 -Робъртсън 4000 мин-11 асистенции, Цимикас 2300мин-9 асист. Кой е по-ефективен в атака и какво от това, че другия е тичал повече? Хайде сега намери къде съм казал, че Робъртсън е кръгла нула. Щото, ако не съм написал точно това, значи ти си лъжец, а на мен просто не ми харесва ефективността му :lol: Твоето разбиране за футбол явно е като Световното по Лека атлетика- всички търчат като луди и никой никога не вкарва гол, но е важно, че са отворили пространство в 8ми коридор :mrgreen:
И последно, да уточним, аз нямам проблем да коментирам футбол във форум за футбол. Явно за теб е проблем и си имаш някаква класация за престижно място за коментиране :lol: Може би е време да се отправиш натам...сам си прецени.


Само пропусна да кажеш как личната ти метреса Гилчо ще ти свърши мръсната работа. Щото много обича да трие всякакви мениия освен твоето, после иди обяснвай какво си казал. Последно се разбери сам със себе си асистенциите имат ли значение или не. Кой има право да прави асистенции също опиши, че да знаят хората. Все пак живеем в твоята вселена и фактите са такива каквито ти кажеш, дори да са взаимноизключващи се. Явно си се хванал като удавник за сламка за мннието ми за Гакпо и всячески се напъваш да кажа нещо, което да ти влезе в усуга. Уви ще има да чакаш. каквото има за него съм казал. А ти продължавай да гледаш статистките и да се чудиш как да изкараш така, че Левандовкски да е бил по-ефективн в Дортмунд от Обамеянг. Ох, забравих, че когато не ти отърва статистиката и сам си се набутал с твърдение, тогава тя вече няма значение.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот Liverpool_EC » 14 дек 2023 01:43

Ent написа:
Liverpool_EC написа:
Ent написа:
Liverpool_EC написа:Ей ти го изказването ти:
Ent написа:Тука да не сте с холандска жилка половината? Нунез го скъсвате от критики, въпреки че се раздава всеки мач на макс, а статистиката му (така важна в този форум) е същата като на Суарес. Коди редовно се разхожда по терена и се самоизолира от играта. Прилича на някаква пародия на Бербатов, ей така полузаспал и над нещата вечно. И въпреки това нито дума критика. Салах и 5 положения да изтърве, пак се натяква на едното което е изтървал Нунес. Какви ли не обиди и квалификации. Като ще плюете давайте наред, иначе е много грозен този двоен стандарт.

Естествено с всички горни квалификации нямаш предвид, че Гакпо е безполезен. Аз съм излъгал, на теб просто не ти харесвала енергията му Колко мило от твоя страна
Какво ме интересува как се казва левия бек, ако всеки мач вкарваме с гол повече, не беше ли това смисъла на футбола ?!?!?!?! И кое точно ми е неблагодарното към Робъртсън в случая, че си позволих да спомена победи без него?
Ти къде си инстанция? Пред банята? В махалата? В час по български език? Или в "Кой е по-по-най". Колко по-престижно е от интернет форум
Когато някой почне да ми търси правописните грешки ми е любимото, щото знам че вече се чуди за какво да се хване. Добре, хайде от мен да мине-ставаш за учителка по български език и литература. Лошото е, че тук говорим за футбол...за разлика от теб :mrgreen:


Хубаво е когато човек сам се опровергава. Така не ми се налага да си търся сам мненнията. Вижда се какво съм написал и какво ти се опитваш да вмениш. Всяко мнение ти е основано на изкривяване на чуждо такова. Робо го храниш редовно как бил спрял и бил нула от 2 години. Ама какво е значението кой е ляв бек, нали? Единият рекордьор по асистенции в историята на ВЛ, а другият няма значение кой бил. Ето това е твоята логика. Не знаех, че е престижно да си дървен филосов във форум, похвално, радвам се за теб. Няма какво да се чудя за какво да се хвана, ти сам с всяка къжа се закопаваш и ставаш ясен на хората. Хем се изживяваш като цар на форум, хем нямало значение, че си неграмотен, верно ли? Ми ходи на пазара да се караш с бабите тогава. Пак контакт, но вербален. Дори най-големите илитерати разбраха, че няма дума преценя, пък ти си я използвай по няколко пъти в пост. Ти за футбол никога не говориш. Никога не конентираш мачове и конкретни ситуации. Ти коментираш само чужди мнения. Един е Клоп и Салах е неговият пророк. Всички други са някакъв пълнеж. Това ти е цялото виждане за футбола, Евгени.

Първото ми мнение след мача е конкретно за мача и ситуациите в него, а теб единственият ти коментар на тема футбол беше, че Цимикас не ставал за отбора. Извинявай Коста Морено, да не се окаже, че пак ти изопачавам думите. Същият Цимикас на който мислещия, като теб Клоп преди месец-два му даде нов 4г договор :lol: Другото ти "футболно мнение" беше лъжата, че Салах най-много изпускал и после лични обиди към почти всички с различно разбиране от теб. Все ни е трудно да те разберем. То наистина след като си написал, че Гакпо е пародия на Бербатов и полузаспал е много трудно да се разбере, че всъщност бил полезен, ама не ти харесвала енергията му. Ей това да мислиш, като Клоп, но да се изразяваш, като Вили Вуцов си е наистина върха на книжовния български :mrgreen: По принцип, когато един играч е полезен с по-малко енергия, значи е с по-високо кпд. Ето ти друг пример за кпд: от началото на сезон 22/23 -Робъртсън 4000 мин-11 асистенции, Цимикас 2300мин-9 асист. Кой е по-ефективен в атака и какво от това, че другия е тичал повече? Хайде сега намери къде съм казал, че Робъртсън е кръгла нула. Щото, ако не съм написал точно това, значи ти си лъжец, а на мен просто не ми харесва ефективността му :lol: Твоето разбиране за футбол явно е като Световното по Лека атлетика- всички търчат като луди и никой никога не вкарва гол, но е важно, че са отворили пространство в 8ми коридор :mrgreen:
И последно, да уточним, аз нямам проблем да коментирам футбол във форум за футбол. Явно за теб е проблем и си имаш някаква класация за престижно място за коментиране :lol: Може би е време да се отправиш натам...сам си прецени.


Само пропусна да кажеш как личната ти метреса Гилчо ще ти свърши мръсната работа. Щото много обича да трие всякакви мениия освен твоето, после иди обяснвай какво си казал. Последно се разбери сам със себе си асистенциите имат ли значение или не. Кой има право да прави асистенции също опиши, че да знаят хората. Все пак живеем в твоята вселена и фактите са такива каквито ти кажеш, дори да са взаимноизключващи се. Явно си се хванал като удавник за сламка за мннието ми за Гакпо и всячески се напъваш да кажа нещо, което да ти влезе в усуга. Уви ще има да чакаш. каквото има за него съм казал. А ти продължавай да гледаш статистките и да се чудиш как да изкараш така, че Левандовкски да е бил по-ефективн в Дортмунд от Обамеянг. Ох, забравих, че когато не ти отърва статистиката и сам си се набутал с твърдение, тогава тя вече няма значение.

За светеца, който се изписваш, досега успя да се изкажеш за недоказания Фабиньо, нямащия място в отбора Цимикас и полузаспалия Гакпо. Не е малко за великия поддръжник, който ни представяш че си. Едва ли ще чакам много, ти твориш почти всеки кръг :lol:
Сега... за Обамеянг...пак... Няма какво да се чудя, много е просто за всички. Единият вкарва 4 гола на полуфинал с Реал и класира отбора си на финал в ШЛ. Твоят вкарва 1 гол в два мача на един слаб тогава Ливърпул и отбора му отпада в четвъртфинал за ЛЕ. Но после през уикенда ако е вкарал хет трик срещу Дармщадт, някоя шматка се превъзбужда, че и двамата са вкарали 4 гола за Дортмунд :mrgreen: Я сега кажи след като всички звезди на Дортмунд отиваха в Байерн, Реал, Сити, защо точно блестящият от статистика Обамеянг цъфна в закъсалия Арсенал? Кажи що предните 3 отбора не се заблудиха, като теб от статистиката му :mrgreen: Защо Барса стана шампион с Левандовски, а не с Обамеянг да те питам също. То хубаво да гледаш статистиката, ама трябва да знаеш и да отсяваш, иначе ставаш за смях. Отделно, че ти и незнаеш как да я използваш. Защото статистиката е за това, да се използва, а не просто да се ползва.

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Кристъл Палас - Ливърпул 09.12.2023 г. 14:30 FT: 1:2

Мнениеот zdravkos » 14 дек 2023 11:55

Рой Ходжънсън се беше превъзбудител нещо след мача и обясняваше как нарушението(второто) на Аю не било за картон...кел файда след мача обаче, никаква полза от това....
ИзображениеИзображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта